SES VE GÖRÜNTÜ BİLİŞİM SİSTEMİ HABERLERİ

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haber, Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 22.03.2021
Demirtaş'a, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan 4 yıl 8 aya kadar hapis istemi
Bakırköy 46. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanık Selahattin Demirtaş, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile duruşmaya bağlanırken avukatları da hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 22.03.2021
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesiyle ilgili davanın görülmesine başlandı
Kahramanmaraş 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tamamı tutuksuz sanıklardan bazıları katıldı, farklı suçlardan tutuklu bulunan sanıklar ise Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 19.03.2021
Bolu'da dayısını darbederek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanık 10 yıl 10 ay hapisle cezalandırıldı
Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Zafer M, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, öldürülen Şeref Ünlü'nün yakınları ise salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 19.03.2021
Ankara Garı saldırısı davası 9 Haziran'a ertelendi
Ankara Tren Garı'nda 10 Ekim 2015'te terör örgütü DEAŞ tarafından gerçekleştirilen patlamada 103 kişi hayatını kaybetmiş, yüzlerce kişi de yaralanmıştı. Erman Ekici'nin ve 16 firari sanığın yargılandığı davanın görülmesine bugün Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi. Tutuklu yargılanan sanık Erman Ekici'nin Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldığı duruşmada, Ekici ve diğer firari 16 sanık "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme", "kasten öldürme", "nitelikli şekilde kasten öldürme", "resmi belgede sahtecilik", "silahlı terör örgütüne üye olma", "tasarlayarak öldürme", "tehlikeli maddeleri izinsiz olarak bulundurma veya el değiştirme" suçlarından yargılandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 19.03.2021
Son Dakika | İzmir'de 5 yaşındaki çocuğun ölü bulunmasıyla ilgili annesi ile erkek arkadaşının yargılanmasına devam edildi
İzmir 9. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Serkan Elçetin, cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, tutuklu yargılanan Mine Durak ise hazır edilemedi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 19.03.2021
Kahramanmaraş'ta uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen iki sanığa hapis cezası verildi
Kaldıkları cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya katılan sanıklar, uyuşturucu madde ticareti yapmadıklarını iddia ederek beraatlerini talep etti.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 18.03.2021
Son dakika haberi | Kayseri'de cinsel tacize 38 yıl 10 ay hapis cezası
Bir son dakika haberine göre Kayseri'de 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunulması olayıyla ilgili olarak biri kadın 2 sanığa toplamda 38 yıl 10 ay hapis cezası verildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 18.03.2021
Son Dakika | Kına gecesinde damadı öldürdükleri iddiasıyla yargılanan 4 sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası
8. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya gelinin babası Mehmet (46), annesi Ayyuş (42), kardeşi Cafer (22) ve dayısı Gökhan Gökbulut (34) bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 18.03.2021
İBRAHİM TATLISES'E SİLAHLI SALDIRI DAVASI'NDA KARAR; SANIK ABDULLAH UÇMAK'A 30 YIL HAPİS CEZASI
İBRAHİM TATLISES'E SİLAHLI SALDIRI DAVASI'NDA KARAR; SANIK ABDULLAH UÇMAK'A 30 YIL HAPİS CEZASIHaber: Ahmet YEŞİLMEN / İstanbul, DHASANATÇI İbrahim Tatlıses ve asistanı Buket Çakıcı ile şoförü Hakan Çalışkan'ın içinde bulunduğu arabaya 2011 yılında düzenlenen silahlı saldırı davasında karar çıktı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 18.03.2021
Son Dakika | Uyuşturucu ve alkol ile cinsel istismara 30 yıl hapis
Son dakika haberler: KAYSERİ'de F.G. (15) isimli kız çocuğuna alkol ve uyuşturucu vererek cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklu yargılanan esnaf Ö.A. (27), 30 yıl hapis, ona yardım ettiği suçlamasıyla tutuksuz yargılanan P.D. (31) isimli kadın ise 8 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 18.03.2021
Antalya'da kızını rehin aldığı iddiasıyla damadını yaralayan babanın yargılanmasına başlandı
Antalya 6. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Mesut K, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, müşteki Erdem Ç ve taraf avukatları salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 17.03.2021
Kocaeli'de güvenlik görevlisi cinayetinden yargılanan sanığın müebbet hapsi istendi
Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde güvenlik görevlisinin pompalı tüfekle öldürülmesine ilişkin yargılanan tutuklu sanığın müebbet hapisle cezalandırılması istendi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 17.03.2021
Denizli'deki darbe girişimi davasında beraat kararı verilen 9 sanık istinafta 12 yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırıldı
Antalya Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesince görülen davanın duruşmasına başka suçtan tutuklu sanık Y.B. ile bazı avukatlar, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile salona bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 17.03.2021
Kocaeli'de "haksız tahrik" indirimi uygulanan cinayet sanığına 15 yıl hapis cezası
Kocaeli 7. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Muharrem A. bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, sanık avukatları ve katılan müdafisi salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 17.03.2021
Otoyolda 40 kilometre boyunca ters yönde giderek bir kişinin ölümüne neden olan sürücü hakim karşısına çıktı
İzmir 8. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık M.Ö, bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 17.03.2021
Son dakika gündem: YARGITAY'IN BOZMA KARARININ ARDINDAN EŞİNİ FELÇ BIRAKAN SANIK HAKİM KARŞISINA ÇIKTI
Son dakika haberi... GAZİOSMANPAŞA'da 6 yıl önce boşanma davası açan eşi Handan Aşkın ve ağabeyi Sedat Sevin'e ruhsatsız silahıyla ateş eden ve Handan Aşkın'ın felç kalmasına neden olduğu iddiasıyla toplam 29 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılan tutuklu sanık Emre Aşkın, Yargıtay'ın bozma kararının ardından...
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 17.03.2021
Gaziosmanpaşa'da eşini ve eşinin ağabeyini silahla yaralayan sanığın yeniden yargılanmasına başlandı
İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Emre Aşkın, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken müdahil Sedat Sevin ile tarafların avukatları salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 16.03.2021
İstismarcı baba Antalya'da yakalandı (3)
İZMİR CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NDAN AÇIKLAMAİzmir Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medya uygulaması üzerinden yaptığı canlı yayında, 15 yaşındaki öz kızı İ.Y.'ye cinsel istismarda bulunan baba H.Y. ile ilgili açıklama yaptı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 16.03.2021
Kocaeli'de "Palu ailesi"nin yargılanmasına devam edildi
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 12 yıl önce kaybolan Meryem Tahnal'ın öldürülmesine ilişkin "Palu ailesi" olarak bilinen 6 kişinin yargılanmasına devam edildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 16.03.2021
Son Dakika | Bursa'da cinayet ve yaralama sanığı yargılanıyor
Gelen son dakika haberlerine göre Bursa'da silahla ateş ettiği iki kişiden birini öldürdüğü, diğerini yaraladığı iddiasıyla tutuklanan sanığın yargılanmasına devam edildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 16.03.2021
9 yaşındaki yabancı uyruklu çocuğa sarkıntılık yapan şahsa 5 yıl hapis cezası
Kayseri'de 9 yaşındaki yabancı uyruklu çocuğa sarkıntılık yapan şahsa 5 yıl hapis cezası verildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 16.03.2021
Son dakika haberleri | Konya'da zihinsel engelli Mustafa Sömek'in öldürülmesine ilişkin davaya devam ediliyor
Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla tutuklu bulunduğu cezaevinden ifade veren Minaz, Mustafa Sömek'in kendisine bıçak çektiğini iddia etti.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 16.03.2021
Son dakika haber... Ordu'da farklı tarihlerde 8 kişiyi öldürdüğü iddia edilen sanık yargılanıyor
Sanığın "hırsızlık ve kasten öldürme" suçlamasıyla yargılandığı davanın duruşması, Ünye Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleştirildi. Duruşmada, sanıkla Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla bağlantı kuruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri | Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haber - Haberler - Sayfa 8 - Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haberleri, son dakika ses ve görüntü bilişim sistemi haber ve gelişmeleri burada. Balkondan ateş açarak bir arkadaşını öldüren, diğerini yaralayan sanığa müebbet hapis.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 03:42:07. #1.13#

title