SES VE GÖRÜNTÜ BİLİŞİM SİSTEMİ HABERLERİ

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haber, Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 25.03.2021
Son dakika haberi... KKTC'de yakalanan FETÖ'nün "mahrem imamı"na 4 yıl 6 ay hapis cezası verildi
Son dakika haberine göre MİT, İçişleri Bakanlığı, KOM Daire Başkanlığı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) polisinin koordinasyonuyla KKTC'de yakalanarak Hatay'da tutuklanan ve hakkında "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan FETÖ'nün "mahrem imamı" Ahmet Yiğit'e (31),...
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 25.03.2021
Son dakika haberi! Eskişehir'de nişanlısını öldürdüğü iddia edilen genç kızın yargılanmasına devam edildi
Eskişehir 4. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanık Zehra A. (23), cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 25.03.2021
FETÖ'cü Ali Fuat Yılmazer: "O kadar çok davam var ki hangisinden ne ceza aldım hatırlamıyorum"
Eski Emniyet Müdürü ve İstihbarat Daire Başkanlığı C şubesi Müdürü Ali Fuat Yılmazer'in duruşmasına bugün de devam edildi. Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılan Yılmazer'in hakkındaki "Devletin gizli kalması gereken bilgilerin siyasal veya askeri casusluk amacıyla temin etme", "Kamu görevlisinin resmi belgede sahteciliği", "Kişiler arasındaki aleni olmayan konuşmaları kayıt etmek", "Silahlı terör örgütü kurma veya yönetme", "özel hayatın gizliliğini ihlal" suçlarından yargılanmasına devam edildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 25.03.2021
Duruşmada evinde uyuşturucu olduğunu söyleyen sanık hakkında mahkeme başkanı suç duyurusunda bulundu
Kocaeli 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık E.B, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken tutuksuz sanık M.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 25.03.2021
Kupon dolandırıcılığı yapan sanığa 4 yıl 20 ay hapis ve 3 bin 200 TL para cezası
Kayseri'de maç satma bahanesiyle, bir vatandaştan bin 500 TL haksız kazanç elde eden dolandırıcıya 4 yıl 2 ay hapis ve 3 bin 200 TL idari para cezası verildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 25.03.2021
Bursa'da tarlada cesedi bulunan kişinin katiline müebbet hapis cezası verildi
Bursa 5. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada tutuklu sanık İlhan G'nin (38) ifadesi, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla alındı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 24.03.2021
Kocaeli'de bir kişinin öldürüldüğü bıçaklı kavgaya ilişkin davaya devam edildi
Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Tolga E, Abdülbaki T. ve Oğuzhan T, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 24.03.2021
Adana'da terör örgütü El Kaide adına tehditle haraç topladığı öne sürülen sanık hakim karşısında
Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesince görülen duruşmaya tutuklu sanık N.Y. bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 24.03.2021
Ceren Damar'ın katil zanlısının dedesi İsmail Elçi'nin yargı süreci başladı
"En üst sınırdan ceza verilsin" Duruşmaya, tutuksuz sanık Elçi'nin avukatı Vahit Bıçak'ın yanı sıra Mustafa Damar, eşi Feyzan Damar ile ailenin avukatları katıldı. Duruşmada söz alan müşteki Mustafa Damar, sanığın sarf ettiği sözlerle rahmetli kızına iftira attığını, sanığın yakınları tarafından atılan bu iftira ve hakaretler nedeniyle ailecek zor günler geçirdiklerini ifade etti. Damar, şikayetçi olduklarını belirterek, sanığa topluma örnek olacak şekilde en üst sınırdan ceza verilmesini talep etti. Ankara Barosu Kadın Hakları Merkezi ve bazı kadın avukatlar da duruşmaya katılma talebinde bulundu. Sanık Avukatı Vahit Bıçak, davanın cinayet davası olmadığı, bu nedenle suçtan zarar gören olmadıkları için, katılma taleplerinin reddedilmesini istedi. Müvekkilinin tanık olarak dinlendiği davada yaşı itibariyle kullandığı tabirin deyim niteliğinde olduğunu, bu nedenle ceza almaması gerektiğini talep etti. Savunmaların ardından tarafların taleplerini dinleyen mahkeme, müşteki avukatlarının sanığın bir sonraki duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile dahil edilmesini, sonraki duruşmada değerlendirilmesine karar vererek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 24.03.2021
Son dakika: Antalya'da FETÖ sanığına 8 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi
Antalya 8. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık M.Y, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı, avukatı ise salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 24.03.2021
Son dakika haberleri: Ankara'da ayrı yaşadığı dini nikahlı eşini öldüren sanığın yargılanmasına başlandı
Son dakika haberleri... Başkentte, ayrı yaşadığı dini nikahlı eşini, kardeşlerinin ve çocuğunun gözü önünde öldüren Gökhan Ağtaş'ın yargılanmasına başlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 24.03.2021
Sevgi Tekin'in katil zanlısı Gökhan Ağtaş: "Alkollüydüm olayın akıbetini hatırlamıyorum"
Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılan Ağtaş, "Oğlum Azer'i benden kaçırdı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 24.03.2021
Şanlıurfa'da 3 kişinin öldüğü silahlı kavganın sanıklarının yargılanmasına Kayseri'de devam edildi
Güvenlik gerekçesiyle Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar A.B. ve L.B. ile tutuksuz 8 sanıktan 7'si Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 24.03.2021
Küçük Alperen'i öldüren katil zanlısı, "Perdeye sardım ve mezarlığa gömdüm"
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde, 3 yaşındaki Alperen'i vahşice döverek öldüren ve gömen katil zanlısı ve Alperen'in annesi hakim karşısına çıktı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 23.03.2021
Antalya'da bir kadını bıçakla yaralayan sanık hakkında müebbet hapis cezası istendi
Antalya 5. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Süleyman T, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, taraf avukatları salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 23.03.2021
Son dakika haberi | Antalya'da boşandığı eşini öldüren sanığın yargılanmasına devam edildi
Antalya 5. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Anıl K, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı, müştekiler ve taraf avukatları salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 23.03.2021
PKK'nın sözde elebaşlarından Duran Kalkan'ın medya işlerini yürüten sanık hakim karşısında
Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, hakkında "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan İ.K, cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 23.03.2021
Balkondan ateş açarak bir arkadaşını öldüren, diğerini yaralayan sanığa müebbet hapis
Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu Doğan K, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, sanık avukatı ile maktulün annesi Saniye ve babası Ayhan Kazancı salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 23.03.2021
Son dakika haber: Diyarbakır'da HDP'li yöneticilerin yargılandığı davada tahliye kararı
Diyarbakır 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, Ceylan ve Uyanık, tutuklu bulundukları cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi'yle (SEGBİS) katılırken, avukatları salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 23.03.2021
Yazıcıoğlu duruşması ertelendi
BBP'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin ölümüne ilişkin yürütülen soruşturmalara FETÖ'nün talimatıyla müdahale ettikleri iddiasıyla dava açılan 19 sanığın yargılanması Kahramanmaraş 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görüldü. Duruşmaya tamamı tutuksuz sanıklardan bazıları katıldı, farklı suçlardan tutuklu bulunan sanıklar ise Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 23.03.2021
Son dakika haber: Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesiyle ilgili davada ilk duruşma tamamlandı
Kahramanmaraş 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanıklardan bazıları katıldı, farklı davalar nedeniyle cezaevinde bulunan 6 sanık ise Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 22.03.2021
Son dakika haberleri... Demirtaş'a "Cumhurbaşkanı'na hakaret" suçundan 3 yıl 6 ay hapis cezası verildi
Bakırköy 46. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanık Selahattin Demirtaş, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlanırken avukatları da hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 22.03.2021
Son dakika: Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesiyle ilgili yargılanan sanıklar ifade veriyor
Kahramanmaraş 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuksuz sanıklardan bazıları katıldı, farklı suçlardan tutuklu bulunan 6 sanık ise Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 22.03.2021
Demirtaş'a, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan 4 yıl 8 aya kadar hapis istemi
Bakırköy 46. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanık Selahattin Demirtaş, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile duruşmaya bağlanırken avukatları da hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 22.03.2021
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesiyle ilgili davanın görülmesine başlandı
Kahramanmaraş 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tamamı tutuksuz sanıklardan bazıları katıldı, farklı suçlardan tutuklu bulunan sanıklar ise Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 19.03.2021
Bolu'da dayısını darbederek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanık 10 yıl 10 ay hapisle cezalandırıldı
Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Zafer M, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, öldürülen Şeref Ünlü'nün yakınları ise salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 19.03.2021
Ankara Garı saldırısı davası 9 Haziran'a ertelendi
Ankara Tren Garı'nda 10 Ekim 2015'te terör örgütü DEAŞ tarafından gerçekleştirilen patlamada 103 kişi hayatını kaybetmiş, yüzlerce kişi de yaralanmıştı. Erman Ekici'nin ve 16 firari sanığın yargılandığı davanın görülmesine bugün Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi. Tutuklu yargılanan sanık Erman Ekici'nin Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldığı duruşmada, Ekici ve diğer firari 16 sanık "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme", "kasten öldürme", "nitelikli şekilde kasten öldürme", "resmi belgede sahtecilik", "silahlı terör örgütüne üye olma", "tasarlayarak öldürme", "tehlikeli maddeleri izinsiz olarak bulundurma veya el değiştirme" suçlarından yargılandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 19.03.2021
Son Dakika | İzmir'de 5 yaşındaki çocuğun ölü bulunmasıyla ilgili annesi ile erkek arkadaşının yargılanmasına devam edildi
İzmir 9. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Serkan Elçetin, cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, tutuklu yargılanan Mine Durak ise hazır edilemedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri | Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haber - Haberler - Sayfa 7 - Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haberleri, son dakika ses ve görüntü bilişim sistemi haber ve gelişmeleri burada. 200 milyonluk vurgun ile suçlanan kuyumcular için 350 yıl hapis istemi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 18:28:49. #1.15#

title