SES VE GÖRÜNTÜ BİLİŞİM SİSTEMİ HABERLERİ

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haber, Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 01.04.2021
Son dakika haber! İzmir'de kız öğrencilere istismar davasında yeniden yargılanan okul müdür vekiline 79 yıl 6 ay hapis cezası
Yargıtay 14. Ceza Dairesinin "çocuğun cinsel istismarı"ndan verilen 72 yıllık cezayı usul yönünden bozması sonrası sadece bu suçtan İzmir 8. Ağır Ceza Mahkemesinde yeniden görülen duruşmaya sanık A.Ş, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 01.04.2021
Son dakika gündem: Eski CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısının "cinsel saldırı" suçundan yargılandığı dava ertelendi
Anadolu 13. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, sanık U.K., tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 01.04.2021
Adli görüşme odalarının kullanımına ilişkin genelge yayımlandı
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül imzasıyla adli görüşme odalarının kullanımına ilişkin başsavcılıklara ve adalet komisyonlarına genelge gönderildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 31.03.2021
Son dakika haber! Bursa'da "salça kazanı" tartışmasında oğlunu öldüren babanın yargılanması sürüyor
Bursa 16. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, sanık Sami Y. (55), tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 31.03.2021
Bursa'da Suriyeli gencin öldüğü kavgayla ilgili 4 sanık yargılanıyor
Bursa 16. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, M.S. (16), tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 31.03.2021
Son dakika gündem: Çakarlı maganda davası... Sanığın 34 yıla kadar hapsi istendi
Son dakika gelişmesine göre Ahmet YEŞİLMEN/ , ARNAVUTKÖY, Hadımköy'de trafikte tartıştığı Dadaş Aras'ı 6 yerinden bıçakladığı iddia edilen çakarlı minibüs sürücüsü Muhammet Enes Uysal'ın (19) davasında tanıklar dinlendi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 31.03.2021
Adana'da FETÖ sanığı eski okul müdürüne 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi
Adana 2.Ağır Ceza Mahkemesince görülen duruşmaya tutuklu sanık H.Ç. bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 31.03.2021
Kayseri'deki dolandırıcılık davası
Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, V.Ç, M.B, Ü.S.Ö. ve S.K. tutuklu bulundukları Kayseri 1 No'lu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 31.03.2021
BÜYÜKÇEKMECE'DE GÜRÜLTÜ CİNAYETİ DAVASINDA SANIĞA MÜEBBET HAPİS
BÜYÜKÇEKMECE'de 5 Şubat 2020'de evinin önünde gürültü yaptıkları iddiasıyla 3 gence av tüfeğiyle 5 kez ateş eden ve Ahmetcan Avşar'ı öldürdüğü gerekçesiyle hakkında dava açılan tutuklu sanık Şaban Eksil'in yargılandığı dava karara bağlandı. Son sözünde "Ben sonucun böyle olacağını bilmiyordum, üzgünüm" diyen sanık Eksil, "Kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Sanık Eksil'in, maktulün yanında bulunan ve olayda yaralanmayan müştekiler Eray Takniş ve Erkan Durmuş'a karşı 'Kasten öldürme' suçunun işlendiği sabit olmadığından ayrı ayrı beraatine karar verildi.  Bakırköy 19. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuklu sanık Şaban Eksil Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, hayatını kaybeden Ahmetcan Avşar'ın ailesi ve taraf avukatları da duruşma salonunda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 31.03.2021
Adana'da marketten gasp girişimi sanığına 5 yıl 11 ay 25 gün hapis cezası verildi
Adana 12. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık M.K, cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.03.2021
Depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın fenni mesulü tutuklandı
Seferihisar açıklarında, geçen yıl 30 Ekim'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde yıkılması sonucu 37 kişinin hayatını kaybettiği ve 17 kişinin de yaralandığı Rızabey Apartmanı'nın yapı müteahhidi hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamda, binanın yapı müteahhidi Hasan Hüseyin Özkan, depremin hemen ardından yakalanarak sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Polisin yaptığı çalışmalar sonucunda binanın mimari proje müellifi ve fenni mesulü olduğu öğrenilen Ali Serdar Bayram ise İstanbul Çatalca'da yakalanarak gözaltına alındı. Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı tarafından Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) yoluyla Bayram'ın ifadesi alındı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.03.2021
İzmir depreminde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın fenni mesulü tutuklandı
Merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 30 Ekim'deki depremde yıkılan binalarla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Rıza Bey Apartmanı'nın mimari proje müellifi ve fenni mesulü A.S.B. tutuklandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.03.2021
Kayseri'de cennet vaat eden dolandırıcıya 6 yıl 8 ay hapis
KAYSERİ'de, restoran işletmecisi A.G.'yi (47), 'Cennete gideceksin' vaadi ile 50 bin TL dolandırdığı suçlamasıyla yargılanan H.S. (42), 6 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.03.2021
Adana'da internetten dolandırıcılık yaptığı öne sürülen sanığa 4 yıl hapis cezası verildi
Adana 12. Ağır Ceza Mahkemesince görülen duruşmaya, başka suçtan tutuklu bulunan sanık B.Y. cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.03.2021
Kayseri'de uyuşturucu satıcılarına hapis cezası
3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmalarda tutuklu sanık A.D, tutuksuz yargılanan Ö.C. ve Ş.Ö. ile avukatları salonda hazır bulundu. Sanık Ö.F.A, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.03.2021
Adana Valiliği saldırısına ilişkin davanın firari sanığı tutuklandı
Jandarma ekiplerince ikametinde yakalanan firari sanık Ortaç, Adana 12. Ağır Ceza Mahkemesince görülen duruşmaya, Mardin Ömerli Asliye Ceza Mahkemesinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.03.2021
BEYOĞLU'NDA 8 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDAN YARGILANAN SANIĞIN 43 YIL 6 AY HAPSİ İSTENDİ
BEYOĞLU'nda parkta oynayan 8 yaşındaki bir kız çocuğunu kağıt topladığı el arabasına koyup götürdükten sonra cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan A.Y. (49) hakkında savcı esas hakkındaki mütalaasını açıkladı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.03.2021
Konya'da, eşini 46 bıçak darbesiyle öldüren sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapsi istendi
4. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, sanık Bekir Erkol, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 26.03.2021
Bıçaklanan kadının son nefesinde adını verdiği katil zanlısına ağırlaştırılmış müebbet hapis
Manisa'da bıçaklanarak öldürülen Gönül Özcan'ın (44) katil zanlısı Mustafa Ü.'ye "kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet, "kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçundan ise 6 yıl hapis cezası verildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 26.03.2021
Adana'da kocasını öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan sanığın yargılanmasına devam edildi
Adana 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, hakkında "Eşe karşı kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis talebiyle dava açılan Fikriye Ö, cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 26.03.2021
Eşi tarafından boğazı kesilerek öldürülen Fatma Hülya Yıldız'ın duruşması ertelendi
Ankara 37. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya sanık avukatının yanı sıra, eşi tarafından öldürülen Fatma Hülya Yıldız'ın avukatları ve aile yakınları da katıldı. Duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılan M.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 26.03.2021
Son dakika gündem: Başkentte boşanma aşamasındaki eşini neşterle öldüren sanığın yargılanmasına devam edildi
Ankara 37. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanık Mehmet Nevzat Yıldız, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 26.03.2021
Son dakika haber... "Selam Tevhid" soruşturmasında yargılanan eski hakim Samsun'da yakalandı ve ikinci kez tutuklandı
Son dakika 3. sayfa haberi: Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "Selam Tevhid" soruşturmasında kumpas kurmasıyla ilgili yargılanan ve tutuklu iken 15 gün önce tahliye olan eski hakim Bülent Kınay, savcının itirazı üzerine hakkında yakalama kararı çıkartıldı ve Samsun'da yakalanıp ikinci...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri | Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haberleri, son dakika ses ve görüntü bilişim sistemi haber ve gelişmeleri burada. Rize'de öldürülen AK Parti Fındıklı İlçe Başkan Yardımcısı Pala'nın katil zanlısının ya
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 15:43:16. #1.16#

title