SES VE GÖRÜNTÜ BİLİŞİM SİSTEMİ HABERLERİ

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haber, Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.05.2021
Son dakika haber! Adalet Bakanı Gül, Ankara Adliyesinde salgın tedbirlerini inceledi Açıklaması
Edinilen son dakika gelişmesine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Adliyesini ziyaret ederek, Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirleri inceledi ve personelle bir araya geldi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.05.2021
Van'da 61 kişinin öldüğü tekne faciasına ilişkin davada 6 tutuklu sanıktan 5'i tahliye edildi
Van 7. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın ikinci duruşmasına teknenin kaptanı olduğu ileri sürülen ancak olaydan sonra canlı ya da ölü olarak bulunamayan sanık Servet Akbaş'ın dışındaki sanıklar, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı, avukatlar salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.05.2021
Son dakika haber... Gazeteci Levent Gültekin'in darbedilmesi davasında 2 sanık tahliye oldu
Bakırköy 47. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Ömer Doğru ve Muhammed Emin Kılıç, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.04.2021
Adana'da FETÖ sanığı eski pilot üsteğmene 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verildi
Adana 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, meslekten ihraç edilen tutuklu R.Ö, cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.04.2021
Osman Kavala'nın tahliye talebi aylık dosya incelemesi sonucu reddedildi
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında "devletin gizli kalması gereken bilgilerini siyasal veya askeri casusluk amacıyla temin etme" suçundan tutuklu bulunan Osman Kavala'nın tahliye talebi, aylık dosya inceleme sonucunda reddedildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 30.04.2021
Adana'da uyuşturucu ticareti sanığına 9 yıl 4 ay hapis cezası verildi
13. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Z.Y. cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 29.04.2021
Kocaeli'deki "Palu ailesi" davasında mütalaa verildi
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 13 yıl önce kaybolan Meryem Tahnal'ın öldürülmesine ilişkin kamuoyunda "Palu ailesi" davası olarak bilinen 6 sanığın yargılandığı davada cumhuriyet savcısı mütalaasını açıkladı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 29.04.2021
Son dakika haberi! Hatay'da patlayıcı yüklü otomobilin infilak etmesiyle ilgili davanın sanıkları hakim karşısında
Hatay 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya biri hakkında "silahlı terör örgütüne üye olma" ve "tehlikeli maddeleri izinsiz bulundurma veya el değiştirme" suçlarından 26 yıla kadar, diğerleri için de "silahlı terör örgütüne silah sağlama" suçundan 15'er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Suriyeli sanıklardan 8'i, tutuklu bulundukları cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 29.04.2021
Son dakika haberi... Kocaeli'de tartıştığı kişiyi silahla öldürdüğü iddia edilen sanığının yargılanması sürüyor
Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu yargılanan Yıldıray A. cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, öldürülen Burak Şahin İren'in yakınları ve taraf avukatları salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
Taha Akyol ve oğlunun dolandırılma davası; sanıklar hakkında bir iddianame daha hazırlandı
GAZETECİ Taha Akyol ve oğlu Ahmet Ertuğrul Akyol'u, "FETÖ operasyonuyla" korkutarak 10 bin dolar ile 320 bin liralarını alan ve tutuklandıktan sonra parayı iade eden 3 sanığın, "nitelikli dolandırıcılık" suçundan yargılandıkları davaya, "Nitelikli dolandırıcılığa teşebbüs" suçundan...
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
Bursa'da boşanma aşamasındaki eşini bıçakla öldüren sanık yargılanıyor
Bursa 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Osman Cenk K. (44), Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
Kocaeli'de yeğenine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen sanığa 22 yıl 6 ay hapis cezası
Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanık F.A, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
Öz yeğenini istismar eden amcaya 22 yıl 6 ay hapis
Kocaeli'de öz yeğenine cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yargılanan amca, son kez hakim karşısına çıktı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
Gaziantep'te Duygu Delen'in ölümüne ilişkin davanın görülmesine devam edildi
Gaziantep'te 17 yaşındaki Duygu Delen'in ölümüyle ilgili "çocuğun kasten öldürülmesi" suçundan ağırlaştırılmış müebbet ile "çocuğun nitelikli cinsel istismarı", "hakaret" ve "konutta yağma" suçlarından da çeşitli oranlarda ceza istemiyle hakkında dava açılan tutuklu sanık Mehmet...
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
Bursa'da 5 yaşındaki oğlunu boğduğu iddiasıyla tutuklanan futbolcu yargılanıyor
Bursa 16'ncı Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Cevher Toktaş (34), Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
FETÖ elebaşının yemek artıklarını 'nimet' diye yemişler
FETÖ/PDY'nin sözde 'Kayseri bölge imamı' olmakla suçlanan Serdal Karakurt, firari durumdayken, 10 Ekim 2020'de Ankara polisinin düzenlediği operasyonla saklandığı evde yakalandı. Evde yapılan aramada, yüklü miktarda para ele geçirildi. Sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklanan Karakurt hakkında, 'silahlı terör örgütü kurma ve yönetme', 'resmi belgede sahtecilik' ve 'terörizmin finansmanı' suçlarından 37,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Sanık Karakurt'un, Ankara 22'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına başlandı. Karakurt, duruşmaya cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, avukatı da salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
FETÖ'nün "Kayseri il imamı" hakim karşısında
Ankara 23. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Karakurt, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, avukatı salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 28.04.2021
FETÖ duruşmasına katılan tanık: "Gülen'in yemek artıklarını kıymetli bir şeymiş gibi yediler"
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde "Kayseri il imamı"nın yargılandığı davada bir tanık, "Pensilvanya'da Gülen'in yemek artıklarını ziyarete gelenler kıymetli bir şeymiş gibi yediler" dedi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 27.04.2021
Yargıtay'daki "Selam Tevhid" kumpası davasında sona gelindi
İlk derece mahkemesi sıfatıyla Yargıtay 16. Ceza Dairesince, Yargıtay ek binadaki salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanık eski hakim Menekşe Uyar cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 27.04.2021
HSK'dan 'tam kapanma' kararı
HAKİMLER ve Savcılar Kurulu, ilk derece adli ve idari yargı mercileri ile bölge adliye ve bölge idare mahkemelerinin yargı yerlerinde icra edeceği duruşma, müzakere ve keşiflerin 'tam kapanma' dönemi olan 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00'dan 17 Mayıs 2021 Pazartesi saat 05.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 27.04.2021
Uyuşturucu sanığı iki kişiye 18 yıl 9 ay hapis cezası
Kayseri'de uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla tutuklu yargılanan iki sanığa toplamda 18 yol 9 ay hapis cezası verildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 27.04.2021
Pınar Gültekin cinayetinde salon yine karıştı
Duruşmada Diyarbakır'dan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığı ile Mehmet Yusuf Özten isimli bir tanık dinlendi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 26.04.2021
Son dakika haberi... Kobani davası ileri bir tarihe ertelendi
Edinilen son dakika haberine göre Ankara'da görülen eski HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın yanı sıra silahlı terör örgütü PKK'nın sözde yöneticilerinin de aralarında olduğu 108 sanıklı Kobani davası ileri bir tarihe ertelendi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 26.04.2021
Son dakika: Kobani bahanesiyle düzenlenen eylemlere ilişkin dava ertelendi
Ankara 22. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya tutuklu sanıklardan bazıları bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, diğer sanıklar salonda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 26.04.2021
Son dakika haberleri: 'Kobani' davasında 108 sanığın yargılanmasına başlandı (3)
Son dakika haber... DURUŞMA GERGİN BAŞLADIMahkeme Başkanı Bahtiyar Çolak, kimlik tespiti yaptığı sırada, sanık avukatlarının bulunduğu bölümden bir kısım avukatın salona alınmadığı, bu avukatların alınması yönündeki talepler iletildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri | Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haberleri, son dakika ses ve görüntü bilişim sistemi haber ve gelişmeleri burada. Adana'da FETÖ sanığı mahrem imama 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.05.2021 06:27:56. #1.13#

title