SES VE GÖRÜNTÜ BİLİŞİM SİSTEMİ HABERLERİ

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haber, Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.03.2021
Son dakika gündem: İş adamı Ali Rıza Gültekin cinayetine ilişkin dava: Sanıklar savunma yaptı
Edinilen son dakika gelişmesine göre BEŞİKTAŞ'ta 2018 yılında bir dairede iş adamı Ali Rıza Gültekin'in öldürülmesine ilişkin 2'si tutuklu, 4'ü firari sanık olmak üzere toplam 25 sanık hakkında açılan davanın ilk duruşması görüldü.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.03.2021
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' davasının 3'üncü duruşması başladı (2)
BİR SANIK TAHLİYE EDİLDİYalova 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, belediye başkan yardımcısı Halit Güleç'in de aralarında bulunduğu tutuklu 5 sanık, Yalova, Kocaeli ve Bursa'daki cezaevlerinden SEGBİS ile katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.03.2021
Kayseri'de miras için ağabeyini öldürdüğü iddia edilen sanığın yargılanması sürüyor
1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, sanık R.Y, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, avukatı duruşma salonunda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.03.2021
Son dakika haberleri | Yalova Belediyesindeki "zimmete para geçirme" davasında tutuklu 5 sanıktan biri tahliye edildi
2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç'in de aralarında olduğu 5 tutuklu sanık bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.03.2021
Son dakika haber: Milli kayakçı Aslı Nemutlu'nun hayatını kaybetmesiyle ilgili dava yeniden karara bağlandı
Erzurum 4. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, milli kayakçının annesi Ayşe ve babası Metin Nemutlu ile taraf avukatları katıldı. Sanık Özer Ayık ise duruşmaya, Ankara 27. Asliye Ceza Mahkemesinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) üzerinden katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.03.2021
"Hayata dönüş operasyonu" davası; Tutuksuz sanık savunma yaptı
BAYRAMPAŞA Cezaevi'nde 21 yıl önce 'Hayata Dönüş Operasyonu'nda 12 kişinin ölümü ve 29 kişinin de yaralanmasına ilişkin görev sınırlarını aştığı iddia edilen dönemin jandarma görevlisi 196 sanığın yargılandığı davada, bir sanık savunma yaptı. Olay zamanı Ankara Özel Asayiş Komutanlığı'na bağlı bölükte üsteğmen olarak görev yaptığını savunmasında söyleyen tutuksuz sanık Kamil Ögül, operasyon sabahı cezaevine girdiklerini belirterek, "Tahliyeler olunca akşam saatlerinde cezaevinden çıktık, tutuklu ve hükümlüler ile temasımız olmadı" dedi.   Bakırköy 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya başka suçtan tutuklu bu davadan tutuksuz olarak yargılanan sanık Kamil Ögül, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile duruşmaya bağlanırken, tarafların avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.03.2021
310 kilo uyuşturucuyla yakalanan sanıklara ceza yağdı
KOCAELİ'de polisin operasyonu ile 310 kilo eroin ile yakalanan TIR şoförü ve yeğenine 30'ar yıl, araçtaki yükün sahibine ise 16 yıl hapis cezası verildi.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 03.03.2021
Karı-kocanın yargılandığı cinayet davasında karar
Tutuksuz sanık Sevcan Eskici ise Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile duruşmaya bağlandı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 02.03.2021
İzmir'de kız öğrencilere istismarda bulunduğu öne sürülen okul müdürünün yeniden yargılanmasına başlandı
İzmir 8. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, sanık A.Ş, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi - 02.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe girişimi davası karar için ertelendi
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları kampüsünde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) üzerinden katılırken tutuksuz sanıklardan bazıları salonda hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haberleri | Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi Haber - Haberler - Sayfa 10 - Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi haberleri, son dakika ses ve görüntü bilişim sistemi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika... BALYOZDA KUMPAS DAVASI'NDA DOSYA MÜTALAASINI HAZIRLAMASI İÇİN SAVCILIĞA G
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 15:02:42. #1.16#

title