Servet: "Arda'ya Hata Yaptığı İçin Kızmadım"

Servet: "Arda'ya Hata Yaptığı İçin Kızmadım"

Galatasaraylı Futbolcu Servet, Sivasspor Maçında Tartıştığı Arda'ya Maçta Hata Yaptığı İçin Kızmadığını, Kendisine El Kol Hareketleriyle Cevap Verdiği İçin Sinirlendiğini Söyledi.

Servet:

Galatasaraylı futbolcu Servet, Sivasspor maçında tartıştığı Arda'ya maçta hata yaptığı için kızmadığını, kendisine el kol hareketleriyle cevap verdiği için sinirlendiğini söyledi.

Lig TV'ye açıklama yapan milli futbolcu, maçtaki bir korner atışında Arda'nın topu ön direğe kestiğini ifade ederek, ''Bu sırada rakip topu kapınca, ben de hızla geriye dönmeye çalıştım. Arda'ya da 'Daha düzgün orta yap' anlamında bir şeyler söyledim. O da bana cevap verdi. Ben 'Cevap verme saha içinde' dedim. Hata herkes yapar, bunun için ben Arda'yı eleştirmedim'' dedi.

Servet, kendisinin Arda'yı ilk uyardığında seyircilerin bu olayı görmediğini anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

''İlk anda seyirci olayı görmedi. Bana el kol hareketi yapmasına sinirledim. Tabii ki böyle şey olmasını ve büyümesini istemezdim. Soyunma odasında Arda geldi özür diledi kapandı olay. Arda elimden değil, yanaklarımdan öptü.''

Arda'nın kişiliğine, karakterine söyleyecek bir şey olmadığını da belirten Servet, ''Çok düzgün, iyi bir arkadaş, takım içinde neşe katan bir futbolcu. Yarın saha içinde Arda da bana bağırır. Saha içinde genç-yaşlı diye bir şey yok'' diyerek sözlerini tamamladı.