Sermaye Piyasası Kurulu Haberleri

Sermaye Piyasası Kurulu haber, Sermaye Piyasası Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sermaye Piyasası Kurulu - 23.10.2021
İhlas Haber Ajansı halka arz oluyor
Medya, inşaat, sağlık, turizm, eğitim ve teknoloji sektörlerinde önemli yatırımları bulunan İhlas Holding, yeni bir halka arza imza atıyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) yayınlanan haftalık bülteninde, İhlas Haber Ajansı A.
Sermaye Piyasası Kurulu - 21.10.2021
SPK haftalık bülteni
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), İhlas Haber Ajansı AŞ'nin hisse başı 4,60 liradan ve Ulusal Faktoring AŞ'nin hisse başı 2,49 liradan halka arz başvurusunu onayladı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 18.10.2021
Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi "Yeniden Birlikteyiz" temasıyla 16 Kasım'da başlıyor
Kongreye katılım ücretsiz Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun desteklediği, Borsa İstanbul AŞ, İstanbul Takas ve Saklama Bankası AŞ ve Merkezi Kayıt Kuruluşu AŞ'nin ana sponsor olduğu Kongre kapsamında düzenlenecek panel ve eğitimler tüm katılımcılara açık olup, kayıtlar Kongre web sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde yapılabiliyor.
Sermaye Piyasası Kurulu - 16.10.2021
SPK'dan iki tebliğde değişiklik
Sermaye Piyasası Kurulunca (SPK) iki tebliğde değişikliğe gidildi.
Sermaye Piyasası Kurulu - 14.10.2021
SPK haftalık bülteni
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), İnveo Yatırım Holding AŞ'nin 66 milyon liralık bedelli sermaye artırımı başvurusuna onay verdi.
Sermaye Piyasası Kurulu - 13.10.2021
Yabancı yatırımcıların Türkiye'ye ilgisi pozitif
Doğan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Çağlar Göğüş, Almanya'da büyük grupların üst düzey yöneticilerini bir araya getiren toplantıya katıldığını belirterek, "Türkiye'ye ilgi çok yüksek, onu hala görüyoruz.
Sermaye Piyasası Kurulu - 13.10.2021
Aydem Yenilenebilir Enerji'den halka arz sürecine ilişkin açıklama Açıklaması
AYDEM'den yapılan açıklamada, Sermaye Piyasası Kurulunun (SPK); AYDEM hissesinde usulsüz açığa satış işlemleri gerçekleştirilmesi nedeniyle İstanbul Portföy Yönetimi AŞ'ye, 1 milyon 921 bin 326 TL idari para cezası uygulama kararı aldığı hatırlatıldı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 12.10.2021
Galatasaray'da stat isim sponsorluğu anlaşması imzalandı
Burak Elmas: Türk spor tarihinin en yüksek bedelli stadyum isim sponsorluğunu hayata geçirdikKaan ÜLKER - - Galatasaray Kulübü, stat isim sponsorluğu için NEF ile anlaşmaya vardı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 09.10.2021
Gelecek Varlık'ın halka arz başvurusu onaylandı
Fiba Grubu şirketlerinden Gelecek Varlık'ın halka arzı amacıyla izahname onayı için Sermaye Piyasası Kurulu'na yaptığı başvuru onaylandı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 07.10.2021
SPK haftalık bülteni
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Hedef Holding AŞ'nin 1,96 liradan, Gelecek Varlık Yönetimi AŞ'nin 13,65 liradan, Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi ve Ticaret AŞ'nin ise 21,00-22,50 lira fiyat aralığından halka arz başvurusunu onayladı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 07.10.2021
İFM'nin hedefi 10 yılda ilk 10'a girmek
Türkiye ekonomisinin büyümesine katkıda bulunacak ve finansal hareketliliği artırarak geniş finansal ürün ve hizmet yelpazesinin merkezi haline gelecek projede Merkez Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ile borsa ve sigorta alanındaki kuruluşlar yer alacak.
Sermaye Piyasası Kurulu - 06.10.2021
Borsada çalışan ve ailelerine yönelik işlem sınırlamaları, yönetmelikler ile hüküm altına alındı
Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK), borsalar, piyasa işleticileri, Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK), Merkezi Takas Kuruluşu ve Veri Depolama Kuruluşu'na yönelik faaliyet, çalışma ve denetim esaslarını belirlediği yönetmeliklerde yaptığı değişiklikler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 05.10.2021
'TOSUNCUK' MEHMET AYDIN'IN 2 BİN 608 YILA KADAR DAHA HAPSİ İSTENDİ
KARLI İZLENİM VERİLMESİ AMACIYLA BİTCOİN TESİSİ KURULDU 2017 yılının son çeyreğinde hesaplarda anormal hareketlilik gözlendiği ve Sermaye Piyasası Kurulu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı müfettişlerince incelemelerde başlatıldığı anlatılan iddianamede, şirketlerin yatırımlar yaptığı, karlı oldukları izleniminin verilmesi amacıyla bu dönemde bitcoin edinilmesi ve bitcoin üretim cihazları alınıp tesis kurularak göstermelik bitcoin tesisi faaliyetine girişildiği vurgulandı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 04.10.2021
Son Dakika | 5. Dünya Yatırımcı Haftası başladı
Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Başkanı İbrahim Öztop'un katılımıyla 5.
Sermaye Piyasası Kurulu - 04.10.2021
Son dakika haberleri! SPK Başkanı Taşkesenlioğlu, Dünya Yatırımcı Haftası'nın açılışında konuştu Açıklaması
Son dakika ekonomi haberi... Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, "Yatırımcılarımızı birçok kez uyarmamıza rağmen, hala anonim sosyal medya hesapları üzerinden yapılan yönlendirmeler ile işlem yapan ve zarar edenler olduğunu görüyoruz.
Sermaye Piyasası Kurulu - 01.10.2021
Dünya Yatırımcı Haftası bu yıl 4-6-8 Ekim'de bir dizi çevrim içi etkinlikle kutlanacak
Dünya Yatırımcı Haftası kutlamaları Türkiye'de, Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul AŞ ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) iş birliğinde 4 Ekim'de Borsa İstanbul'da gerçekleştirilecek gong töreniyle başlayacak.
Sermaye Piyasası Kurulu - 30.09.2021
SPK haftalık bülteni
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Pınar Su ve İçecek Sanayi ve Ticaret AŞ'nin 50 milyon lira, Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin 170 milyon lira bedelli sermaye artırımını, Sönmez Filament Sentetik İplik ve Elyaf Sanayii AŞ'nin 17 milyon 935 bin lira bedelsiz...
Sermaye Piyasası Kurulu - 24.09.2021
Margün Enerji, borsada satış yöntemiyle gerçekleşen en büyük halka arzı tamamladı
Bu arzın borsada satış yöntemiyle gerçekleştirilen Türkiye'nin en büyük halka arzı olduğu aktarılan açıklamada, "Başta Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul çalışanları olmak üzere, bu süreçte bize destek veren bütün danışmanlarımız ve mesai arkadaşlarımıza tek tek teşekkür ederiz.
Sermaye Piyasası Kurulu - 23.09.2021
SPK haftalık bülteni
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Aksa Enerji Üretim AŞ'nin 613 milyon 169 bin 118 lira bedelsiz sermaye artırımını, Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme AŞ'nin 14 milyon 707 bin 51 lira iç kaynaklardan, 9 milyon 305 bin 92 lira kar payından bedelsiz sermaye artırımını onayladı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 23.09.2021
Trabzonspor Kulübünden yalanlama Açıklaması
Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kulübün halka açık bir yapı içerisinde olması nedeniyle bu tarz önemli anlaşmaların, Sermaye Piyasası Kurulunun (SPK) mevzuatları nedeniyle kamuoyuyla paylaşıldığına dikkat çekildi.
Sermaye Piyasası Kurulu - 17.09.2021
Margün Enerji'nin halka arz başvurusu onaylandı
Esenboğa Elektrik Üretim AŞ'nin yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ'nin halka arz başvurusunun Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından 16 Eylül'de onaylandığı bildirildi.
Sermaye Piyasası Kurulu - 16.09.2021
SPK haftalık bülteni
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ'nin pay başına 8,30 liradan halka arz başvurusunu onayladı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 13.09.2021
Borsa İstanbul, pazar belirleme kriterlerinde değişiklik yaptı
Borsa İstanbul'un internet sitesinde yer alan duyuruda, Borsa İstanbul ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) kararlarıyla Pay Piyasası'nda işlem gören pay senetlerinin pazar kriterlerinin değiştiği ifade edildi.
Sermaye Piyasası Kurulu - 10.09.2021
TSPB'nin yeni başkanı İbrahim Öztop oldu
Öztop, TSPB olarak sermaye piyasalarına olan ilginin artarak devam etmesi, piyasanın sürdürülebilir bir anlayışla büyümesi ve derinleşmesi için çalışmalarına etkin bir şekilde devam edeceklerini ifade ederek, şunları kaydetti: "Salgın sürecinde Türkiye sermaye piyasalarına olan yerli yatırımcı ilgisi büyük oranda yükseldi. Yatırımcının güçlenen ilgisiyle birlikte 2021 yılında şirketler halka arza yoğun ilgi gösterdi. Sermaye piyasaları, yılbaşından bugüne kadar 35 şirkete halka arz yoluyla 15 milyar TL kaynak sağladı. Sermaye Piyasası Kurulu'na yapılan başvurular ve şirketlerin hazırlık çalışmaları, yılın geri kalanında da halka arzların artarak devam edeceğini gösteriyor.
Sermaye Piyasası Kurulu - 10.09.2021
SPK ve Azerbaycan Cumhuriyeti Merkez Bankası arasında iş birliği devam ediyor
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Azerbaycan Cumhuriyeti Merkez Bankası arasında teknik destek ve iş birliği programının ikincisi tamamlandı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 09.09.2021
SPK haftalık bülteni
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret AŞ'nin 3,50 liradan halka arz başvurusunu onayladı.
Sermaye Piyasası Kurulu - 07.09.2021
SPK, gayrimenkul değerleme hizmetlerine ilişkin tarifeyi güncelledi
Sermaye Piyasası Kurulunca (SPK) belirlenen gayrimenkul değerleme hizmetlerine ilişkin tarife kapsamında, brüt metrekaresi 250'yi aşmayan konut, ofis veya bürolar için değerleme ücreti 738 liradan 793 liraya yükseltildi.
Sermaye Piyasası Kurulu - 06.09.2021
Europap Tezol Kağıt'ın halka arzından en fazla payı küçük tasarruf sahipleri alacak
Türkiye temizlik kağıdı sektörünün önde gelen şirketlerinden Europap Tezol Kağıt, Borsa İstanbul'da (BIST) işlem görmeye hazırlanıyor. Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) onayının ardından 8-9-10 Eylül tarihlerinde pay başına 13,87 TL fiyatla talep toplayacak olan Europap Tezol Kağıt, halka arzında hem düşük tutarlı hem de yüksek tutarlı başvuruda bulunan yatırımcıları gözetecek şekilde bir dağıtım sistemi uygulanacak.
Sermaye Piyasası Kurulu - 04.09.2021
Gayrimenkul ile girişim sermayesi yatırım fonlarına yatırıma teşvik
Fonlar hakkında Gayrimenkul yatırım fonları, nitelikli yatırımcılardan katılma payları karşılığında toplanan paralarla, pay sahipleri hesabına inançlı mülkiyet esaslarına göre Sermaye Piyasası Kurulu tarafından belirlenmiş varlık ve işlemlerden oluşan portföyü işletmek amacıyla portföy yönetim şirketleri ve gayrimenkul portföy yönetim şirketlerince süreli veya süresiz olarak kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlıkları olarak tanımlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sermaye Piyasası Kurulu Haberleri | Sermaye Piyasası Kurulu Haber - Haberler - Sayfa 2 - Sermaye Piyasası Kurulu haberleri, son dakika sermaye piyasası kurulu haber ve gelişmeleri burada. Kishu Coin (KISHU) nedir, nasıl alınır? Kishu Inu güncel yorum ve grafiği! Kishu Inu ne kadar, kaç TL
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 07:45:58. #1.14#

title