Serkan Özbakır Haberleri

Serkan Özbakır haber, Serkan Özbakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serkan Özbakır - 28.11.2019
Yedisu'da şehit askerler için anıt
Yedisu Kaymakamlığından yapılan açıklamada, İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Kabayel Köyü Jandarma Karakolu ile Yavuztepe Üs Bölgesinde vatanı, milleti, bayrağı ve kutsal değerleri için bölücü terör örgütü mensuplarının haince saldırısı sonucu şehit edilen jandarma erler Salim Güneş, Yaşar Kaya, Serkan Özbakır ve Bülent Bayram için şehit oldukları Yavuztepe Üs Bölgesi'nde, şehit piyade er Şevki Eren Yatkın için de Kabayel Jandarma Karakolu'nda anıt yapıldığı bildirildi.
Serkan Özbakır - 20.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Çanakkale'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Serkan Özbakır - 20.8.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
======================= 3- EDİRNEKAPI  ŞEHİTLİĞİ  ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI  Haber- Kamera: Enver ALAS / İstanbul,DHA Şehit aileleri ve yakınları Kurban Bayramı arifesinde Edirnekapı Şehitliğini ziyaret etti. Hüzün ve gözyaşının hakim olduğu Edirnekapı Şehitliği'nde, şehitler için dualar edildi. Polisler, polis şehitliğindeki mezarları  temizledi, ziyarete gelenlere de lokum ikram etti.  "ŞEHİT MESLEKTAŞLARININ MEZARINI TEMİZLEYİP, SULADILAR"  Edirnekapı Şehitliği'ne gelen şehit aileleri ve yakınları, arife gününden geldikleri şehitlikte önce mezarları temizledi. Şehit yakını ve aileler, mezarların bakımlarını yaptıktan sonra çiçekleri suladı.  Mezar başlarında Kuranı Kerim okuyan şehit aileleri ve yakınları bayram öncesi bir arife gününü daha buruk geçirmenin üzüntüsünü yaşadı. Polis şehitliğinde ise polisler, ziyaretçilere lokum ikram etti. Ayrıca polisler, şehit meslektaşlarının mezarlarını hem temizledi hem de suladı.  ŞEHİT ANNESİ: SEVEREK ŞEHİT OLDU  Şehitliğe gelenlar arasında 2008 yılında Bingöl'de şehit olan Jandarma Er Serkan Özbakır'ın annesi Devlet Özbakır ve kardeşleri de vardı.
Serkan Özbakır - 20.8.2018
Edirnekapı Şehitliği Ziyaretçi Akınına Uğradı
ŞEHİT ANNESİ SEVEREK ŞEHİT OLDU Şehitliğe gelenlar arasında 2008 yılında Bingöl'de şehit olan Jandarma Er Serkan Özbakır'ın annesi Devlet Özbakır ve kardeşleri de vardı.
Serkan Özbakır - 20.8.2018
Edirnekapı Şehitliği Ziyaretçi Akınına Uğradı
Haber- Kamera: Enver ALAS / İstanbul,DHA Şehit aileleri ve yakınları Kurban Bayramı arifesinde Edirnekapı Şehitliğini ziyaret etti. Hüzün ve gözyaşının hakim olduğu Edirnekapı Şehitliği'nde, şehitler için dualar edildi. Polisler, polis şehitliğindeki mezarları  temizledi, ziyarete gelenlere de lokum ikram etti.  "ŞEHİT MESLEKTAŞLARININ MEZARINI TEMİZLEYİP, SULADILAR"  Edirnekapı Şehitliği'ne gelen şehit aileleri ve yakınları, arife gününden geldikleri şehitlikte önce mezarları temizledi. Şehit yakını ve aileler, mezarların bakımlarını yaptıktan sonra çiçekleri suladı.  Mezar başlarında Kuranı Kerim okuyan şehit aileleri ve yakınları bayram öncesi bir arife gününü daha buruk geçirmenin üzüntüsünü yaşadı. Polis şehitliğinde ise polisler, ziyaretçilere lokum ikram etti. Ayrıca polisler, şehit meslektaşlarının mezarlarını hem temizledi hem de suladı.  ŞEHİT ANNESİ: SEVEREK ŞEHİT OLDU  Şehitliğe gelenlar arasında 2008 yılında Bingöl'de şehit olan Jandarma Er Serkan Özbakır'ın annesi Devlet Özbakır ve kardeşleri de vardı.
Serkan Özbakır - 31.5.2018
Milletvekili Kesin Aday Listesi Açıklandı (3)
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 24 Haziran Pazar günü yapılacak 27'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Serkan Özbakır - 21.5.2018
Vatan Partisi'nin Milletvekili Aday Listesi
Vatan Partisi'nin 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Yüksek Seçim Kuruluna verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
Serkan Özbakır - 10.7.2012
Bingöl'de Şehitler Adına Yaptırılan Anıt Çeşme Hizmete Açıldı
Yedisu Kaymakamlığı ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yaptırılan "Yavuztepe Şehitleri Anıt Çeşmesi" törenle açıldı."Yavuztepe Şehitleri Anıt Çeşmesi"nin açılış töreninde konuşan İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hamza Celepoğlu, anıt...
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Serkan Özbakır Haberleri | Serkan Özbakır Kimdir - Haberler - Serkan Özbakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serkan Özbakır kimdir, hayatı ve biyografisi. Yedisu'da şehit askerler için anıt.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 15:08:01. #1.14#
title