Sergen Yalçın Gaziantep'te

Gaziantepspor'un Bülent Uygun ile yollarını ayırmasının ardından her konuda anlaşmaya vardığı Sergen Yalçın Gaziantep'e geldi.

Sergen Yalçın Gaziantep'te

Gaziantepspor'un Bülent Uygun ile yollarını ayırmasının ardından her konuda anlaşmaya vardığı Sergen Yalçın Gaziantep’e geldi. Havalimanında yöneticiler tarafından karşılanan Sergen Yalçın, yardımcıları ile birlikte Celal Doğan Tesisleri'ne geçti.

Gaziantepspor yönetimiyle anlaşmaya varan Sergen Yalçın, Gaziantep Havalimanı'nda bir grup taraftar ve yöneticiler tarafından çiçeklerle karşılandı. Kente ve takıma kısa sürede adapte olacağını söyleyen Sergen Yalçın, Gaziantepspor'un iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olduğunu, kendisinin de başarılı olmak istediğini ifade etti.

Yalçın havalimanında yaptığı açıklamada, "Ani bir kararla anlaşmaya vardık. Ekip olarak farklılık oluşturmak istiyoruz. İnşallah bunu becerebiliriz, bunu zaman gösterecek. Ben tecrübeli bir isim değilim ama bizim de farklı özelliklerimiz var, onları yansıtmaya çalışacağız. İyi bir oyuncu grubu var, söylenecek çok fazla söz yok." ifadelerine yer verdi.

Gaziantepspor'un yeni teknik patronu Sergen Yalçın, saat 16.00'da takımı ile ilk antrenmanına çıkacak.