Serenay Sarıkaya Böyle Yakalandı

Serenay Sarıkaya Böyle Yakalandı

Serenay Sarıkaya, Antalya'daki bir eğlence merkezinde adını açıklamadığı erkek arkadaşıyla eğlenerek stres attı.

Serenay Sarıkaya Böyle Yakalandı

Model ve oyuncu Serenay Sarıkaya, tatil için geldiği memleketi Antalya'daki bir eğlence merkezinde adını açıklamadığı erkek arkadaşıyla eğlenerek stres attı.

Serenay Sarıkaya, bir dönem mankenlik yaptığı ve ailesinin yaşadığı Antalya'ya kısa süreli bir tatil için geldi. Memleketindeki arkadaşlarıyla gündüzleri hasret gideren Sarıkaya, geceleri de bar ve eğlence merkezlerinin tadını çıkardı. Serenay Sarıkaya, adını açıklamadığı erkek arkadaşı ile birlikte gittiği gece kulübünde çılgınca eğlenip dans etti.

Güzel model, görüntü almak isteyen basın mensuplarına ise zor anlar yaşattı. Konuk olduğu kulüplerin işletmecileri aracılığıyla gazetecileri çevresinden uzaklaştıran Sarıkaya, gecenin ilerleyen saatlerine kadar erkek arkadaşı ile birlikte eğlendi. Vavien Club adlı işletmede görüntü almaya çalışan basın mensuparı, Sarıkaya'nın isteği üzerine dışarı çıkartıldı.

TOLGAHAN SAYIŞMAN'DAN AYRILMIŞTI

Sarıkaya'nın adı uzun zaman boyunca Tolgahan Sayışman'la anılmıştı. Her ikisi de güzellik yarışmasında tanındıktan sonra oyunculuk dersi alıp sektöre atılan Sarıkaya ve Sayışman, "Lale Devri" adlı dizide de birlikte rol alıyorlardı.

Bir dargın bir barışık haberleri çıkan sevgililer birkaç ay önce kesin ayrılık kararı almıştı. Dedikoduların durmaması üzerine Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Tolgahan Sayışman'la yeniden birlikte oldukları iddialarını yalanlamış ve "Tolgahan Sayışman'la beraber değilim. Aynı dizide çalıştığımız için konuşuyoruz ama sevgili değiliz. Bunun için yemin edebilirim!" demişti.