Şeref Türk Haberleri

Şeref Türk haber, Şeref Türk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şeref Türk - 13.03.2020
En büyük Harbiyeli'nin KHO'ya gelişinin 121. yıl dönümü
1283… "İçimizde" Kara Harp Okulu'nda en zor şartlarda en kritik kararları alabilme yeteneği kazandırılmasının yanı sıra onurlu yaşamanın kıymetinin de bir hayat felsefesi olarak aşılandığını belirten Yaralı, şunları söyledi: "Çünkü onur ve şeref Türk milleti için her şeydir.
Şeref Türk - 13.03.2020
Atatürk'ün Kara Harp Okulu'na gelişinin 121'nci yıl dönümü kutlandı
"Türkiye Cumhuriyeti'nin korunması ve yaşatılması uğrunda her Harbiyeli görevinin başında olmaya devam edecektir" Kara Harp Okulu'nda en zor şartlarda en kritik kararları alabilme yeteneği kazandırılmasının yanı sıra onurlu yaşamanın kıymetinin de bir hayat felsefesi olarak aşılandığını belirten Yaralı, "Çünkü onur ve şeref Türk milleti için her şeydir.
Şeref Türk - 13.03.2017
Kara Harp Okulunda Yeni Eğitim-öğretim Yılı Başladı
Kara Harp Okulunun yetiştirdiği subaylara, en zor şartlarda, en kritik kararları alma yetisinin yanı sıra onurlu yaşamayı da bir hayat felsefesi olarak aşıladığını vurgulayan Güzeller, "Çünkü onur ve şeref Türk milleti için her şeydir.
Şeref Türk - 02.05.2013
Türkçülük Günü
Türk Ocağı Zonguldak Şube Başkanı Erol Şeref, Türk milliyetçiliğinin batı düşüncesinde ve medeniyetinde olmayan madde ve mana dengesini dikkate alan bir fikir sistemi olduğunu bildirdi.
Şeref Türk - 24.03.2013
Türk Ocakları'nın Kuruluş Yıl Dönümü
Türk Ocağı Zonguldak Şube Başkanı Erol Şeref, Türk Ocakları'nın, Türk Milleti'nin ve Türkiye'nin varoluş nedeni olduğunu bildirdi.
Şeref Türk - 24.08.2012
Kayseri'ye Şehit Ateşi Düştü (2)
Şehit Uzman Çavuş Bekir Yeşilyurt'un Türk bayrağına sarılı cenazesi, Kayseri'den ambulansla Felahiye İlçesi'nin Kuruhüyük Köyü'ndeki baba evinin önüne getirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şeref Türk Haberleri | Şeref Türk Kimdir - Haberler - Şeref Türk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şeref Türk kimdir, hayatı ve biyografisi. Atatürk'ün Kara Harp Okulu'na gelişinin 121'nci yıl dönümü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:19:21. #1.15#
title