Serdivan Belediyesi 3 Bin Kişilik Aşure Dağıttı

Serdivan Belediyesi 3 Bin Kişilik Aşure Dağıttı

Serdivan Belediyesi 3 Bin Kişilik Aşure Dağıttı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Serdivan Belediyesi’nin geleneksel aşure etkinliğinde Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik kazanların başına geçerek gelen misafirlere aşure ikram etti.

Serdivan Belediyesi'nin geleneksel aşure etkinliğinde Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik kazanların başına geçerek gelen misafirlere aşure ikram etti.

Serdivan'da yaşayan çok sayıda vatandaş Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri'ndeki (Sosyete Pazarı) programa yağan yağmura rağmen yoğun ilgi gösterdi. Bereketli olması temennisinde bulunarak aşure kazanlarının başına geçen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tüm vatandaşların Muharrem Ayını tebrik etti. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ise aşurenin ve Muharrem ayının kardeşlik ayı olduğunu dile getirerek; bu günün de kardeşlik duygusunun taçlandığı gün olduğunu söyledi. Yaklaşık 3 bin kişilik aşurenin dağıtıldığı program sonunda Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik alışverişe gelen vatandaşlarla ve pazar esnafıyla sohbet ederek hayırlı alışverişler diledi. - SAKARYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title