ŞERDİL DARA ODABAŞI HABERLERİ

ŞERDİL DARA ODABAŞI HABERLERİ

Şerdil Dara Odabaşı haber, Şerdil Dara Odabaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şerdil Dara Odabaşı 15.10.2019
23. İstanbul Tiyatro Festivali ödül gecesi yapıldı
Törene, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Canan Aykut Bingöl ve oyuncu Selçuk Yöntem'in yanı sıra kültür sanat kurumları temsilcileri ile pek çok tiyatrosever katıldı.
Şerdil Dara Odabaşı: Kadıköy, depreme afet parkında hazırlanıyorŞerdil Dara Odabaşı 8.10.2019
Şerdil Dara Odabaşı: Kadıköy depreme afet parkında hazırlanıyorŞerdil Dara Odabaşı 8.10.2019
Şerdil Dara Odabaşı: Hayvanları koruma günü barınakta kutlandıŞerdil Dara Odabaşı 7.10.2019
Şerdil Dara Odabaşı: Blue Panda İstanbul'dan İzmir'e yelken açtıŞerdil Dara Odabaşı 1.10.2019
Şerdil Dara Odabaşı: - Kadıköy'de caz sesleri yükseldiŞerdil Dara Odabaşı 29.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı: Kadıköy'de caz sesleri yükseldiŞerdil Dara Odabaşı 29.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı 29.9.2019
Kadıköy 3 ay boyunca festival havası yaşadı
KADIKÖY Belediyesi'nin düzenlediği, geniş yelpazedeki sanat etkinliklerinin ve farklı disiplinlerin bir araya gelmesiyle Kadıköy'e yeni bir soluk getiren KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali, dün gerçekleşen konserle son buldu. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, vatandaşların katılımından dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek, gelecek yıl festivalin yine dolu dolu geçeceğini söyledi.
Şerdil Dara Odabaşı: Kadıköy 3 ay boyunca festival havası yaşadıŞerdil Dara Odabaşı 29.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı 29.9.2019
Kadıköy, 3 ay boyunca festival havası yaşadı
Haber: İstanbul / DHA Kadıköy Belediyesi'nin düzenlediği, geniş yelpazedeki sanat etkinliklerinin ve farklı disiplinlerin bir araya gelmesiyle Kadıköy'e yeni bir soluk getiren KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali, dün gerçekleşen konserle son buldu. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, vatandaşların katılımından dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek, gelecek yıl festivalin yine dolu dolu geçeceğini söyledi.
Şerdil Dara Odabaşı 27.9.2019
Ali Koç'tan Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı'na ziyaret
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'nı ziyaret etti.
Şerdil Dara Odabaşı: Alzheimer hastalarından konserŞerdil Dara Odabaşı 20.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı: Alzheimer hastalarından konserŞerdil Dara Odabaşı 20.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı 14.9.2019
'Kahve tarlalarında çocukluk' murali açıldı
  Eserin çok önemli olduğunu ve Türkiye - Kolombiya arasındaki diplomatik ilişkilerinin başlamasının 60'ıncı yılı anısına Kolombiya Büyükelçiliği ile Kadıköy Belediyesi'nin ortak girişimi sonucunda ortaya çıktığını söyleyen Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, "Kahve Tarlalarında Çocukluk, Muralist Festivali'nin bir eseri.
Şerdil Dara Odabaşı: Kahve tarlalarında çocukluk? murali açıldıŞerdil Dara Odabaşı 14.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı: 'Kahve tarlalarında çocukluk' murali açıldıŞerdil Dara Odabaşı 14.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı: Kadıköy'e Kolombiya esintisiŞerdil Dara Odabaşı 14.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı 13.9.2019
"Kahve Tarlalarında Çocukluk" murali tamamlandı
Kadıköy Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi'ndeki açılışa, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve Kolombiya Cumhuriyeti Büyükelçisi Julio Anibal Riano katıldı.
Şerdil Dara Odabaşı: Kadıköy Plak Günleri'ne ziyaretçi akınıŞerdil Dara Odabaşı 8.9.2019
Şerdil Dara Odabaşı 31.8.2019
30 ağustos zafer bayramı kadıköy'de coşkuyla kutlandı
  Kadıköy Belediyesi'nin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları büyük bir heyecanla kutlandı. Kadıköy Moda İskelesi'nde gerçekleşen etkinliğe Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şerdil Dara Odabaşı 4.8.2019
Red Bull Uçuş Günü görsel bir şölene sahne oldu
Uzun zamandır merakla beklenen 4'üncü Red Bull Uçuş Günü, İstanbul'u kanatlar altına aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) iş birliği ile Caddebostan Plajı'nda düzenlenen etkinlikte, ünlü isimler sunucu ve jüri olarak yer aldı. Organizasyonda yaratıcı ve eğlenceli el yapımı uçuş aracına sahip 35 takım, binlerce kişiye festival tadında bir gün yaşattı.  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu da, eşi Dilek İmamoğlu ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte Kalamış Marina'dan tekneye binerek etkinlik alanına ulaştı.
Şerdil Dara Odabaşı 4.8.2019
İmamoğlu: Seneye İstanbul'a bir deniz festivali organize ediyoruz
4. Red Bull Uçuş Günü, İBB'nin işbirliğiyle Caddebostan Plajı'nda düzenledi. 35 takımın yarıştığı etkinlikte, birinciliği "Coffee Lovers" takımı kazandı. Şampiyon takım, ödülünü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun elinden aldı. Törende konuşan İmamoğlu, "Seneye İBB olarak biz de bu yarışmaya katılacağız. Seneye, İstanbul'a bir deniz festivali organize ediyoruz." dedi. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte Kalamış Marina'dan tekneye bindi.
Şerdil Dara Odabaşı 4.8.2019
İMAMOĞLU: SENEYE, İSTANBUL'A BİR DENİZ FESTİVALİ ORGANİZE EDİYORUZ
İSTANBUL DHA 4. Red Bull Uçuş Günü, İBB'nin işbirliğiyle Caddebostan Plajı'nda düzenledi. 35 takımın yarıştığı etkinlikte, birinciliği "Coffee Lovers" takımı kazandı. Şampiyon takım, ödülünü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun elinden aldı. Törende konuşan İmamoğlu, "Seneye İBB olarak biz de bu yarışmaya katılacağız. Seneye, İstanbul'a bir deniz festivali organize ediyoruz." dedi.  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte Kalamış Marina'dan tekneye bindi.
Şerdil Dara Odabaşı 23.7.2019
Kadıköy Festivali'nin açılışı Charlie Chaplin'den
"ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL KADIKÖY'ÜN 5 YILI OLACAK" Büyük bir ilgi ile izlenen etkinliğe Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in yanı sıra sanatçılar, sinemacılar ve uluslararası sinema kurumlarının temsilcilerinin de aralarında bulunduğu yüzlerce yurttaş katıldı. Törende konuşan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı "Bu yıl, Kadıköy Belediyesi'nin düzenlediği uluslararası festivalin ilk yılı.
Şerdil Dara Odabaşı 23.7.2019
Charlie Chaplin'in filmi orkestra ile şenlendi
Kadıköy Belediyesi ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ev sahipliğinde gerçekleşen programa sanatçı Genco Erkal, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ile birlikte çok sayıda sanatsever katıldı.
Şerdil Dara Odabaşı: Charlie Chaplin'in filmi orkestra ile şenlendiŞerdil Dara Odabaşı 23.7.2019
Şerdil Dara Odabaşı: Charlie Chaplin'in filmi orkestra ile şenlendiŞerdil Dara Odabaşı 23.7.2019
Şu an buradasınız: Şerdil Dara Odabaşı Haberleri | Şerdil Dara Odabaşı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Şerdil Dara Odabaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şerdil Dara Odabaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. Vefa Küçük'ten '1 oy' göndermesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 11:40:08. #1.15#
title