Serdar Savaş Haberleri

Serdar Savaş haber, Serdar Savaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serdar Savaş - 26.8.2016
Orgeneral Savaş'tan Vali Özefe'ye Ziyaret
3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Ardahan Valisi İbrahim Özefe'yi makamında ziyaret etti.
Serdar Savaş - 26.8.2016
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı
Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşı, Artvin Jandarma Komutanlığında düzenlenen törenin ardından askeri helikopterle Erzincan Askeri Havalimanı'na götürüldü. Şehidin cenazesinin getirilişi sebebiyle havalimanında düzenlenen törene, şehidin babası Şevket ile annesi Zöhre ve 8 yaşındaki kız kardeşi Zeynep Ecren Çaybaşı ile yakınlarının yanı sıra Erzincan Valisi Ali Arslantaş, AK Parti Erzincan milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Serdar Savaş - 23.8.2016
3. Ordu Komutanı Orgeneral Savaş Erzurum'da
3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nu ziyaret etti.
Serdar Savaş - 23.8.2016
Yüksek Askeri Şura Toplantısı Başladı
Toplantıda; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanı Orgeneral Kamil Başoğlu, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep, Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan Uyar da yer alıyor.
Serdar Savaş - 22.8.2016
Yüksek Askeri Şura Yarın Toplanıyor
Yarın, toplantıya katılacak isimler arasında; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanı Orgeneral Kamil Başoğlu, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep, Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan Uyar yer alıyor.
Serdar Savaş - 7.8.2016
Doğu Anadolu'da "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"
3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş da kendilerinin ordusuyla, milletiyle bir bütün olduklarını ve olmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Serdar Savaş - 7.8.2016
TSK'dan İhraç Edilen Eski Genelkurmay Personel Başkanı Talu'nun Savcılık İfadesi Açıklaması
Talu, telefonla 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ve 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş'ı da arayarak, "darbenin Genelkurmay ile ilgisinin olmadığını söylediğini" savundu.
Serdar Savaş - 5.8.2016
Sağlık Bakanı Akdağ Açıklaması
Bakan Akdağ, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Erzincan'da, Vali Ali Arslantaş ve 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş'ı makamlarında ziyaret etti.
Serdar Savaş - 28.7.2016
TSK'nın Komuta Kademesi
Kalın, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş ve Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep'in de görevlerine devam edeceğini kaydederek, "Kararlar milletimize ve ordumuza hayırlı olsun.
Serdar Savaş - 28.7.2016
Yaş Kararları Açıklandı
İşte kritik YAŞ toplantısı ardından oluşan yeni komuta kademesi; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak Deniz Kuvvetleri Komutanı Recep Bülent Bostanoğlu Donanma Komutanı Veysel Kösele Hava Kuvvetleri Komutanı Abidin Ünal Muharip Hava Kuvvet Komutanı Metin Temel 3'ncü Ordu Komutanı İsmail Serdar Savaş Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanlığı Orgeneral Tahir Bekiroğlu Genelkurmay 2.
Serdar Savaş - 28.7.2016
Yüksek Askeri Şura Toplantısı
Toplantıya Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ve Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele de katılıyor.
Serdar Savaş - 27.7.2016
Yaş Yarın İlk Kez Çankaya Köşkü'nde Toplanacak
Bugüne kadar Genelkurmay binasında bulunan Çakmak Salonu'nda yapılan Yüksek Askeri Şura toplantısı tarihinde ilk kez Çankaya Köşkü'nde yapılacak. "Çok gizli" nitelikli toplantı ilk kez karargah dışına çıkmış olacak. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın da ilk kez katılacağı toplantıda, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanı Orgeneral Kamil Başoğlu, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep, Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan Uyar da yer alacak.
Serdar Savaş - 20.7.2016
Orgeneral Savaş'tan Valilik ve Belediyeye Ziyaret
3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'u makamlarında ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serdar Savaş Haberleri | Serdar Savaş Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Serdar Savaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serdar Savaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Başbakan Yıldırım, Erzincan'a Geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 22:38:47. #1.15#
title