Serdar Ortaç: Evlilik Yakın

Serdar Ortaç: Evlilik Yakın

Şarkıcı Serdar Ortaç, sevgilisi Luiz ile ilkbahar aylarında dünya evine girmeyi düşünüyor.

Serdar Ortaç: Evlilik Yakın

Şarkıcı Serdar Ortaç, sevgilisi Luiz ile evlilik için "Kısmet" derken, çiftin ilkbahar aylarında dünya evine gireceği öne sürüldü.

Ramazan Bayramı'nda bir eğlence mekanında sahneye çıkacak olan Serdar Ortaç sevgilisi Luiz ile birlikte İzmir'in Çeşme İlçesi'ne erken geldi. Önce Alaçatı Tuval Restaurant'ta her zamanki masalarına oturup yemek yiyen çift, daha sonra Aya Yorgi Koyu'nda bulunan Sole Mare Beach Club'da sabahın ilk saatlerine kadar eğlendi.

Luiz, Alaçatı'da Ortaç'ı kendi elleriyle besledi. Objektiflerin karşısına eliyle Ortaç'ın yüzünü seven Luiz, sevgi gösterisinde bulundu. Gecenin ilerleyen saatlerinde Sole Mare Beach Club'dan çıkan aşıklar, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Evliliğin kısmet işi olduğunu belirten Ortaç, "Hiç belli olmaz. Belki yakın zamanda bile olabilir" dedi.

SERDAR KAYNANA MARKAJINDA

Çeşme'de sürekli denize girip şakalaşan, sarmaş dolaş yüzüp eğlenen sevgililer önceki gün yine objektiflere takıldı.

Serdar Ortaç'ın sarışın sevgilisinin güzel annesi ise çifti bir an olsun yalnız bırakmıyor. Neredeyse her fotoğraf karesinin içinde görüntülenen genç anne de halinden hayli memnun görünüyor.

19 yaşındaki sevgilisi Luiz ile suyun içinde aşk yaşayan 42 yaşındaki Serdar Ortaç'ın keyfine diyecek yok. Yaşı popçudan ufak olan müstakbel kayınvalide Elizabeth ise 40 yaşında.

Kaynak: DHA