Serdar Bilgili'den Nazlı Çelik'e Her Gün Aynı Saatte Kırmızı Gül - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Serdar Bilgili'den Nazlı Çelik'e Her Gün Aynı Saatte Kırmızı Gül

Serdar Bilgili'den Nazlı Çelik'e Her Gün Aynı Saatte Kırmızı Gül
Haberler.Com - Haberler | Spor

Beşiktaş'ın Eski Başkanı, ünlü haber spikeri Nazlı Çelik'in iş yerine her gün aynı saatte kırmızı gül gönderiyor. Çelik, eve gelince de yine kırmızı güllerle karşılanıyor.

Bugüne kadar sayısız güzelle aşk yaşayan Beşiktaş'ın eski başkanı Serdar Bilgili, 14 Şubat'ta evlendiği Nazlı Çelik sayesinde bambaşka biri oldu!

AYAĞINI YERDEN KESİYOR

Bilgili'nin özel jetiyle gittikleri Madrid'de sade bir törenle evlenen sosyetik çiftin, neredeyse her hafta sonunu yurt dışında geçirdiği konuşuluyor. Çiftin yakın çevresine göre de Serdar Bilgili, yaptığı jestlerle haber spikeri eşinin ayağını yerden kesiyor.

HER GÜN AYNI SAATTE KIRMIZI GÜL

Sosyetik iş adamı, Nazlı Çelik'in iş yerine her gün aynı saatte kırmızı gül gönderiyor. Çelik, eve gelince de yine kırmızı güllerle karşılanıyor. Serdar Bilgili, Bebek'teki evini de eşinin zevkine göre baştan aşağıya değiştirdi.

DOSTLARINA ÖZEL DÜĞÜN YEMEĞİ

Bilgili, geçtiğimiz günlerde ise İstanbul'daki otellerine son olarak eklediği Soho House İstanbul'da dostları için özel düğün yemeği verdi. Bu arada Serdar Bilgili ile ikinci evliliğini yapan Nazlı Çelik, eşinin soyadını da kullanmaya başladı.

kaynak: takvim

Haberler.Com - Spor Haberleri

Serdar Bilgili, Nazlı Çelik, Beşiktaş, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (33)
seldamobilWeb@haberler.com:bırakacagın eli tutma.tutacagın eli ise hic bırakma sahte sevgilere gül olmaktansa, gercek sevgilere diken ol Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
RizamobilWeb@haberler.com:Korktugu icin gul goderiyor ya giderse Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
GercekcimobilWeb@haberler.com:Bence haber degeri bile yok zenginin parasi fakirin agzini yorar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title