SERDAR AKAR HABERLERİ

Serdar Akar haber, Serdar Akar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serdar Akar - 28.4.2013
Hürrem Muhteşem Yüzyıl'dan Şikayetçi
BİTEN VE YAYINDAN KALDIRILAN DİZİLERE ÖDÜL Antalya Televizyon Ödülleri'nde senaryo ödülleri komedi dizi dalında 'Seksenler', dram dizisinde ise 'Kayıp Şehir'e gitti. Dram Dizisi En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde ise ödül 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' ile Ercan Mehmet Erdem'in oldu. Ödülü alan Erdem, son üç yılda ikinci ödülü aldığını, dizinin 3 bölüm sonra biteceğini belirterek, Serdar Akar ve Erdal Beşikçioğlu başta olmak üzere ekibe teşekkür etti.
Serdar Akar - 24.3.2013
Gişenin Galibi "Kelebeğin Rüyası"
15 Mart'ta, 258 kopyayla sinemalara gelen ve 397 salonda gösterilen, Çanakkale Savaşı'nı konu alan "Çanakkale: Yolun Sonu"nun genel direktörlüğünü Serdar Akar üstleniyor.
Serdar Akar - 22.3.2013
Filmde Kylie'yi Oynatma Fırsatını Kaçırdık!
Daha önce Serdar Akar da filminde Mel Gibson'ı oynatacağını söylemişti.
Serdar Akar - 20.3.2013
Anzak Koyu Film İçin Tekrar Yapıldı
Rekor bütçesiyle son dönemlerin en pahalı filmi olan "Çanakkale Yolun Sonu" Serdar Akar yönetmenliğinde çekildi.
Serdar Akar - 20.3.2013
Çanakkale Yolun Sonu'na Şeref Galası
Çanakkale Valiliği'nce düzenlenen "Çanakkale Yolun Sonu" filminin şeref galasına Vali Güngör Azim Tuna, eşi Pervin Tuna, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mesut Özel, Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan ve bine yakın vatandaş katıldı. Filmin genel yönetmeni Serdar Akar, yönetmen Kemal Uzun, başrol oyuncusu Gürkan Uygun'un da katıldığı galaya Çanakkaleliler büyük ilgi gösterdi.
Serdar Akar - 20.3.2013
'Çanakkale Yolun Sonu' Filminin Galası Yapıldı
Çanakkale Savaşı'nı konu alan 'Çanakkale Yolun Sonu' isimli film için Kolin Hotel Megaron Salonu'nda bin kişinin katılımıyla şeref galası yapıldı. Çanakkale Valiliğince düzenlenen "Çanakkale Yolun Sonu" filminin şeref galasına Vali Güngör Azim Tuna, eşi Pervin Tuna, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mesut Özel, Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan ve bine yakın vatandaş katıldı. Filmin genel yönetmeni Serdar Akar, yönetmen Kemal Uzun, başrol oyuncusu Gürkan Uygun'un da katıldığı galaya Çanakkaleliler büyük ilgi gösterdi.
Serdar Akar - 20.3.2013
Memati Çanakkale Cephesinde
Çanakkale Kolin Otel'de düzenlenen gala gösterimine, Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, filmin Genel Yönetmeni Serdar Akar, yönetmen Kemal Uzun ve yaklaşık bin kişilik davetli katıldı.
Serdar Akar - 20.3.2013
"Çanakkale Yolun Sonu" Filminin Galası Yapıldı
Çanakkale Valiliğince düzenlenen galaya Vali Güngör Azim Tuna, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mesut Özel, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve vatandaşlar katıldı. Filmin genel yönetmeni Serdar Akar, yönetmen Kemal Uzun, başrol oyuncusu Gürkan Uygun'un da yer aldığı galaya Çanakkaleliler yoğun ilgi gösterdi.
Serdar Akar - 20.3.2013
'Çanakkale Yolun Sonu' Filminin Galası Yapıldı
Çanakkale Valiliği tarafından Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98'inci yılına özel düzenlenen 98 etkinlikten biri de savaşı konu alan 'Çanakkale Yolun Sonu' filminin galası. Gala Kolin Hotel'de düzenlendi. Filminin şeref galasına Vali Güngör Azim Tuna, Genel Yönetmen Serdar Akar, Yönetmen Kemal Uzun, başrol oyuncusu Gürkan Uygun ve çok sayıda davetli katıldı.
Serdar Akar - 19.3.2013
"Çanakkale Yolun Sonu" Filmi
Çanakkale Savaşları'nı konu alan "Çanakkale Yolun Sonu" filminin genel yönetmeni Serdar Akar ile yönetmeni Kemal Uzun, Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna'yı ziyaret etti.
Serdar Akar - 16.3.2013
Memati: Artık Keyif Almıyordum
Şirin Sever'in sunduğu 'Jurnal' programının geçtiğimiz günlerdeki konuğu; 'Çanakkale: Yolun Sonu' ve 'Hititya' filmlerinin başrol oyuncularından Gürkan Uygun'du. Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği 'Çanakkale Yolun Sonu' filminde keskin nişancı 'Onbaşı Muhsin'i oynayan sanatçı; 'Hititya' isimli filmde de 'Zanos' ve 'Zabab' isimli iki karakteri birden canlandırıyor.
Serdar Akar - 14.3.2013
'Çanakkale: Yolun Sonu' Vizyona Giriyor
Beyazperdede izleyiciyi bir zaman makinesi gibi 1915 yılına; cephenin ve savaşın yaşandığı, bir ulusun ölüm kalım mücadelesinin içine götüren film 2013 sezonun en iddialı yapımları arasında gösteriliyor. Yönetmenliğini Kemal Uzun ve Serdar Akar'ın üstlendiği "Çanakkale: Yolun Sonu"nda, Gürkan Uygun, İngiliz oyuncu Stephen Chance, Ben Warwick, Umut Kurt, Berrak Tüzünataç ve Mahir Günşıray rol aldı.
Serdar Akar - 14.3.2013
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği Çanakkale Savaşı'nı konu alan "Çanakkale Yolun Sonu" filmi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98.
Serdar Akar - 13.3.2013
'Çanakkale: Yolun Sonu' Ön Gösterim Yaptı
Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı 'Çanakkale: Yolun Sonu' filminin önceki gün düzenlenen ön gösterimini sinema eleştirmenleri ve gazeteciler....
Serdar Akar - 5.3.2013
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. Yıl Dönümü
"Çanakkale Yolun Sonu" filminin gala gösteriminin yapılacağını, başrol oyuncuları Gürkan Uygun, Berrak Tüzünataç, Umut Kurt ve Yönetmen Serdar Akar'ın galaya katılacağını ifade eden Tuna, Ahmet Yenilmez'in oynadığı, "Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Şehitleri" tiyatro gösterisinin de izleyiciyle buluşacağını kaydetti.
Serdar Akar - 3.3.2013
Russel Crowe'un da Sonu Mel Gibson'a Benzeyecek
Son dönemde devam eden Çanakkale filmleri furyasına bir yenisi daha eklenmek üzere. İlk olarak Sinan Çetin'in 'Çanakkale Çocukları' filmi ile büyük bir hayal kırıklığına uğrayan sinemaseverler, daha sonra Fida Film'in yapım ortağı olduğu 'Çanakkale 1915' ile rahat bir soluk alsa da hala istedikleri gibi Çanakkale filmi bulabilmiş değil. Şimdi ise sırada, son Çanakkale filmi olan ve genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı 'Çanakkale: Yolun Sonu' var.
Serdar Akar - 27.2.2013
'Babaannem 100 Yaşında' 28 Şubat'ta
"Babaannem 100 Yaşında"yı 28 Şubat Perşembe günü saat 20:30'da, Ortaköy Kültür Merkezi Afife Jale Sahnesi'nde oynuyor.
Serdar Akar - 15.2.2013
'Çanakkale Yolun Sonu'na Geldi
Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı ve Çanakkale Savaşı'nı konu alan 'Çanakkale Yolun Sonu' filmi, 8 Mart'ta vizyona girecek.
Serdar Akar - 13.2.2013
Çanakkale Yolun Sonu Afişi Yayınlandı
Prodüksiyon bütçesiyle son dönemlerin en pahalı filmi olan, ön hazırlığı ve çekimleri iki yıl süren "Çanakkale Yolun Sonu" filminin fragmanı ve afişi izleyicisiyle buluşuyor. Genel Yönetmenliğini Serdar Akar'ın, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği "Çanakkale: Yolun Sonu" filminin fragmanı ve afişi tamamlandı.
Serdar Akar - 5.2.2013
Çanakkale Yolun Sonu Filmi
Çalışmaları uzun süredir devam eden Çanakkale Savaşı'nı konu alan filmin yapımcılığını Serdar Akar yapıyor.
Serdar Akar - 4.2.2013
'Çanakkale Yolun Sonu' Vizyona Hazır
'Barda', 'Gecenin Kanatları' ve 'Kurtlar Vadisi: Irak' filmlerinin yönetmeni Serdar Akar ile Kemal Uzun'un birlikte çektikleri 'Çanakkale Yolun Sonu' isimli filmin gösterim tarihi belli oldu.
Serdar Akar - 22.1.2013
Memati Bu Filmle Geri Dönüyor
Çalışmaları uzun süredir devam eden Çanakkale Savaşı'nı konu alan filmin genel direktörlüğünü Serdar Akar üstleniyor.
Serdar Akar - 1.1.2013
Savaş Provası Gibi Film Çekimi!
Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı 'Çanakkale Yolun Sonu' filminde, gerçek silah ve toplar kullanılıyor!
Serdar Akar - 4.12.2012
Hemşire Berrak Çanakkaleli Oldu
Berrak Tüzünataç; 'Çanakkale: Yolun Sonu' filminde canlandırdığı hemşire 'Behice' rolü uğruna İstanbul'u terk etti. Serdar Akar'ın genel yönetmenliğini üstlendiği filmde, Gürkan Uygun ile kamera karşısına geçen Tüzünataç; gönüllü hemşire olarak Çanakkale Savaşı'na katılan genç bir kızı canlandırıyor.
Serdar Akar - 15.10.2012
Yepyeni Bir Oyun "Babaannem 100 Yaşında"
Tiyatroadam'dan yepyeni eğlenceli bir oyun daha!
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serdar Akar Haberleri | Serdar Akar Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Serdar Akar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serdar Akar kimdir, hayatı ve biyografisi. RTÜK'ün 700 Bin Lira Ceza Kestiği 'Kara Kutu' Final Yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 23:50:18. #1.15#
title