SERAP ÇAKIR HABERLERİ

Serap Çakır haber, Serap Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serap Çakır

Serap Çakır

Doğum Yeri Kocaeli / Türkiye
Doğum Tarihi 7.1.1978 -

Serap Çakır Kimdir ?

Serap Çakır, 07 Ocak 1978 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Gebze'de tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Samsun Meslek Yüksek Okulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü-Medya ve İletişim ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümlerinde okudu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serap Çakır 4.3.2019
Kesin Aday Listesi
Kocaeli'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Serap Çakır 4.1.2018
Mersin'de 870 Gram Doğan Bebek Hayata Tutundu
Tarsus ilçesindeki özel bir hastaneden yapılan açıklamaya göre, bir çocuk annesi Serap Çakır ikinci bebeğini hamileliğinin 26.
Serap Çakır: 870 Gram Doğdu Hayata TutunduSerap Çakır 4.1.2018
Serap Çakır: 870 Gram Doğdu Hayata TutunduSerap Çakır 4.1.2018
Serap Çakır 17.5.2017
Ölen Ortaokul Öğrencisi Anısına Satranç Turnuvası Düzenlendi
Halil Kala Fen Lisesi toplantı salonunda düzenlenen satranç turnuvasında konuşan Görkem Çakır'ın annesi Serap Çakır, tüm yetkililere teşekkür ederek, "Görkem satrancı çok seviyordu.
Serap Çakır: Dha Yurt Bülteni - 1Serap Çakır 12.4.2017
Serap Çakır 11.4.2017
Dha Yurt Bülteni - 15
Dün (pazartesi) saat 19.30 sıralarında İzmir -Ankara Karayolu, Turgutlu Ergenekon Kavşağı'nda, ekmek almak için yolun karşısına geçmeye çalışan 13 yaşındaki Görkem Çakır'a Ahmet A. idaresindeki 45 TR 892 plakalı otomobil, çarpıp kaçtı. Ağır yaralanan Kocatürk Koleji'nin 7. sınıf öğrencisi Çakır, Turgutlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Çakır, buradaki ilk müdahalenin ardından sevk edildiği Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde, doktorların müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Çakır'ın ölüm haberini alan her ikisi de gıda mühendisi olan anne Serap Çakır ile baba Çağlayan Çakır ile kardeşi Gizem Çakır, diğer yakınları, okul arkadaşları ve öğretmenlerini yasa boğuldu.
Serap Çakır 29.1.2014
Garantı Faktorıng Hızmetlerı A.s. Borclanma Aracı Ihracına Ilıskın Yonetım Kurulu Kararı 29.01.2014
KAP:GARANTI FAKTORING HIZMETLERI A.S. / GARFA [] BORCLANMA ARACI IHRACINA ILISKIN YONETIM KURULU KARARI 29.01.2014
Serap Çakır 18.5.2013
Varlık Aylık Edebiyat ve Kültür Dergisi Sayı: 1254 Kitabı
"Dosya: "Süreyya Berfe ve Şiiri: Nihilist Toplumculuk" Yücel Kayıran, Ali Galip Yener, İsmail Mert Başat, Yaşar Güneş, A. GalipEdebiyat Gündemi: "Şiir Geldi Çekim Eklerine Dayandı"-Veysel Çolak-Yazılar: Çünkü Asıl Şiirler-(Remzi İnanç), Neden Hikmet İlaydın? (Mustafa Şerif Onaran), Kar ve Deniz Kaderi (Hasan Bülent Kahraman), Üniversiteliler Şiir Okuyor (Haydar Ergülen), Onlar Son Düşünce Ustalarıydı (Mehmet Rifat), Düzanlam ve Yananlam Üzerine Birkaç Söz (Nizamettin Uğur), Âşık Veysel'in İki Kadını I: "Esma" (Erdoğan Alkan), Yapbozun Eksik Parçaları: Kazuo İshiguro (Melike Belkıs Aydın), Not Defteri (Hüseyin Yurttaş), Nilüfer Mizanoğlu Reddy ile Söyleşi (Tozan Alkan), Yeni Şiirler Arasında (Refik Durbaş), Yeni Öyküler Arasında (Hatice Meryem) Söyleşi: Atilla Birkiye, Gülay ToksözŞiir: Süreyya Berfe, Sina Akyol, Mehmet Mümtaz Tuzcu, Cihan Oğuz, Betül Dünder, Orhan Göksel, Özkan Satılmış, Can Sinanoğlu, Mateya Matevski, Emin Kaya, Ejder Demir, Abuzer Gülpınar, Latif Babacan, Sertaç Gereç Öykü: Deniz Özbeyli, Arzu UçarVarlık Kitaplığı: Cazın Irmakları / Cahit Koytak (Asım Öz), Kesik Hava / Murat Yalçın (Mukadder Özgeç), İslam'ın Geleceği / Wilfred S. Blunt (Serap Çakır), Mavi Tilki / Sjón (Eda Ata), Şiir Günlüğü (Gültekin Emre), Yeni Yayınlar (Reyhan Koçyiğit), Şimdi Haberler (Gülce Başer)Varlık bu ay da Bakış Açısı, Anlar/Zamanlar, Günler Geçer, Boş Zamanlar, Çevirdim Dilim Yandı, Okurken, Yeni İmzalar, Şiir Günlüğü köşeleri, Semih Poroy'un çizimleri ve son çıkan kitapların tanıtıldığı Varlık Kitaplığı bölümüyle okurlarıyla buluşuyor.
Serap Çakır 9.5.2013
Varlık Aylık Edebiyat ve Kültür Dergisi Sayı: 1253 Kitabı
İçindekiler;Çizgi - Yorum-Semih Poroy-E-kitap ve Fonksiyonlar-Cem Akaş-E-kitap'sız Olmayacak-Semih Gümüş-5-7-5'ler-İsmail Uyaroğlu-Bilimkurguda Tasvir Edildiği Gibi, Kitapların Geleceği-Ryan Britt-Google ve Kitapların Geleceği-Robert Darnton-SoruşturmaE-kitap ve E-yayıncılık-Özgür Uçkan, Bora Ekmekçi, Can Öz, Cem Erciyes, Selçuk Orhan-Çok Kadınlı Hayatlar-Hasan Bülent Kahraman-Dön-Birgül Oğuz-Dünyayı Okumanın Yolları ve Büyük Dönemeç-Mehmet Rifat-Edebiyat Gündemi:Salah Birsel İçin 40 Zaman Sözü-Feridun Andaç-Salah Birsel: İstikamet Orta Yol-Metin Cengiz-Salah Birsel'i Anımsamak-Mustafa Şerif Onaran-"Salah Bey Tarihi"nin Sayfalarını Çevirirken...-Konur Ertop-İskelem Gözlerin-Halim Yazıcı-Ahmet Telli İçin Şahsi ve Serbest Sözlük-Haydar Ergülen-Devlet... Huuu-Suna Aras-Tektaş Ağaoğlu'ndan Bir Dickens Çevirisi-Raif Özben-Okurken 3-Sabit Kemal Bayıldıran-Bayıldıran'a Zorunluksuz Bir Yanıt-Sennur Sezer-"Yazarlar Okullarda" Dosyası Üzerine-Yusuf Çopur-Şirin'in Uykusuna Ağıt-A. Barış Ağır-Onlar da Çevirdiler 3-Tozan Alkan-Yeni Şiirler Arasında-Refik Durbaş-Yeni Öyküler Arasında-Hatice Meryem-Şah-Gülçin Sahilli-Şiirim-Nur Pembeci-Baklava-Ebru Yıldırım-Ölü Ayet-Servet Gündoğdu-Birbirimizin-B. Kenan Kocatürk-Pera Tepesi'mde-Emrah Öztürk-Zemheriden Sonra Bahar-Şerif Temurtaş-Varlık Kitaplığı"Altı" / Orhan Alkaya-Engin Turgut-İlbay Kahraman ile Söyleşi-Serap Çakır-ON8: Edebiyat ve Genç, Aynı Cümlede.
Serap Çakır 26.4.2013
Varlık Aylık Edebiyat ve Kültür Dergisi Sayı: 1267 Kitabı
Varlık Aylık Edebiyat ve Kültür Dergisi Sayı: 1267 Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Varlık Aylık Edebiyat ve Kültür Dergisi Sayı: 1267 Kitabı kitabının kısa özeti.
Serap Çakır 28.3.2013
Bahçeşehirli İkigirişimci Kadından
Bahçeşehir'de pek çok başarı hikayesi var tabi, ama çok yakınımızda iki genç annenin çıktıkları yol ve inançla oluşturdukları başarı hikayesi bizleri çok etkiledi
Serap Çakır 21.12.2011
Samsun'daki Bıçaklı Saldırı Davası
Yaklaşık 1,5 yıl önce Kökçüoğlu Mahallesi Oruçbey Caddesi'nde aralarında ilişki olan 2 çocuk annesi Serap Çakır'ı (37) bıçakla öldürdüğü, kavgayı ayırmak isteyen Fatma Yaylı'yı da (57) yaraladığı iddiasıyla tutuklanan Özcan Özdoğan'ın (28) yargılanmasına Samsun 2.
Serap Çakır 20.12.2011
Hamile Kadının Katiline Müebbet
Yaklaşık 1,5 yıl önce Kökçüoğlu Mahallesi Oruçbey Caddesi'nde aralarında ilişki olan 2 çocuk annesi Serap Çakır'ı (37) bıçakla öldürdüğü, kavgayı ayırmak isteyen Fatma Yaylı'yı da (57) yaraladığı iddiasıyla tutuklanan Özcan Özdoğan'ın (28) yargılanmasına Samsun 2.
Serap Çakır 23.7.2011
Sinop Fem Dershanesi Lys'de Başarısını Sürdürdü
Fem Dershaneleri Sinop Şubesi, 2011 Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)'nda şampiyonluğunu devam ettirdi. Konu ile ilgili bilgi veren Fem Dershanesi Müdürü Raşit Sümer, Sayısal MF-1 puan türünde, Kübra Şen il 1. 'si, sayısal MF-3 puan türünde, Mert Pehlivan il 1. 'si ve Türkiye 89. 'su oldu. Eşit Ağırlık TM-2 puan türünde Serap Çakır il 1.
Serap Çakır 3.2.2011
Samsun'da Bıçaklı Saldırı Davası
Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, 11 ay önce Kökçüoğlu Mahallesi Oruçbey Caddesi'nde aralarında ilişki olan 2 çocuk annesi Serap Çakır'ı (37) bıçakla öldürdüğü, akrabası Fatma Yaylı'yı da (54) yaraladığı iddiasıyla tutuklanan Ö.
Serap Çakır 3.2.2011
Samsun'daki Bıçaklı Saldırı Davası
Samsun'un İlkadım ilçesinde, aralarında ilişki olan kadını bıçakla öldürdüğü, öldürülen kadının akrabasını da yaraladığı iddia edilen kişinin ömür boyu hapis istemiyle yargılanmasına başlandı.Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, 11 ay önce Kökçüoğlu Mahallesi Oruçbey Caddesi'nde aralarında ilişki olan 2 çocuk annesi Serap Çakır'ı (37) bıçakla öldürdüğü, akrabası Fatma Yaylı'yı da (54) yaraladığı iddiasıyla tutuklanan Özcan Özdoğan (28) ile maktulün ağabeyi Kadir Çabuk ve olayda yaralanan Fatma Yaylı katıldı.
Şu an buradasınız: Serap Çakır Haberleri | Serap Çakır Kimdir - Haberler - Serap Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serap Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. Otomobil, TIR'a çarptı: 1 ölü, 2 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 01:05:44. #1.15#
title