ŞENAL SARIHAN HABERLERİ

Şenal Sarıhan haber, Şenal Sarıhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şenal Sarıhan - 24.10.2017
Dha Yurt Bülteni-19
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeleri; Ak Parti Isparta Milletvekili Sait Yüce, Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Ak Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan ve MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, Aliağa Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda insan kaçakçılığı olaylarıyla ilgili bilgi aldıktan sonra açıklamalarda bulundu.
Şenal Sarıhan - 24.10.2017
TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyonunun Çalışmaları
TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyonu Başkanı Atay Uslu başkanlığındaki AK Parti Isparta Milletvekili Sait Yüce, AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan ve MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'dan oluşan heyet, İzmir Valisi Erol Ayyıldız ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile görüştükten sonra Çiğli ilçesinde bulunan Harmandalı Geri Gönderme Merkezi'nde incelemelerde bulundu.
Şenal Sarıhan - 19.10.2017
Müftülüklere Nikah Kıyma Yetkisi Verilmesi
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan da kadınların bu düzenlemeyi topluma anlatmaya devam ederek geri çekilmesini sağlayacağını; demokrasi ve insan haklarının kazanacağını söyledi.
Şenal Sarıhan - 18.10.2017
Nüfus Hizmetleri Kanunu Tasarısı Genel Kurulda
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, MHP'nin komisyonda, il ve ilçe müftülüklerine nikah kıyma yetkisi veren maddenin hukuka aykırı olduğunu savunduğunu belirterek, "MHP'li arkadaşlarımız karakolda doğru söylediler, Mecliste şaştılar.
Şenal Sarıhan - 11.10.2017
CHP'den Açlık Grevindeki Gülmen'e Ziyaret
Beraberindeki Ankara Milletvekilleri Necati Yılmaz ve Şenal Sarıhan ile Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelen Ağbaba, yoğun bakımda tedavi gören Gülmen'e ziyarette bulundu.
Şenal Sarıhan - 05.10.2017
CHP Tekirdağ Milletvekili Yüceer Açıklaması
Yüceer, partisinin Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, İstanbul Milletvekili Ali Şeker ile HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, HDP Diyarbakır Milletvekili Sibel Yiğitalp ve bazı kadın örgütlerinin temsilcileri ile Mecliste basın toplantısı düzenledi.
Şenal Sarıhan - 02.10.2017
CHP Ankara Milletvekili Sarıhan Açıklaması
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, kadın erkek eşitliğini bozan ve geriye çeken her türlü uygulamanın karşısında olacaklarını söyledi.
Şenal Sarıhan - 01.08.2017
Kesk'ten Toplu Sözleşme Görüşmelerine Protesto
Basın açıklamasında CHP Ankara milletvekilleri Necati Yılmaz ve Şenal Sarıhan ile HDP Hakkari Milletvekili Nihat Akdoğan da hazır bulundu.
Şenal Sarıhan - 27.07.2017
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması
Ağbaba, CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan ve CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan ile bazı kadın hakları derneklerinin temsilcileriyle Mecliste basın toplantısı düzenledi.
Şenal Sarıhan - 26.07.2017
AK Parti Erzurum Milletvekili Deligöz Açıklaması
Deligöz, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan'ın kendisi hakkındaki açıklamaları hakkında görüşlerini aktardı.
Şenal Sarıhan - 26.07.2017
Hdp Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız'ın Durumu Görüşüldü
Şahsı adına konuşan CHP Ankara milletvekili Şenal Sarıhan, Sarıyıldız'ın Cizre'de görev yaptığını ve Cizre'de sokağa çıkma yasağının ilan edildiğini hatırlatarak, "Sokağa çıkma yasağının olduğu, bu sebeple çok farklı sorunların doğduğu, yaşamsal sorunların doğduğu bölgede uzun süre kalmak özürlü olmak anlamına gelir.
Şenal Sarıhan - 20.07.2017
CHP Milletvekili Altıok ve Sarıhan'dan, Adalet Bakanı Gül'e, "Nuriye ve Semih" Mektubu
"YENİ SEÇİLEN ADALET BAKANININ İLK VE EN ACİL İŞİ NURİYE GÜLMEN VE SEMİH ÖZAKÇA'NIN UĞRADIĞI HAKSIZLIĞI TELAFİ ETMEK, TUTUKLULUK HALLERİNE SON VERMEK VE İŞLERİNE GERİ DÖNMELERİNİ SAĞLAMAK OLMALIDIR"  ANKARA - İNSAN ve Doğa Haklarından Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok ile CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, KHK ile ihraç edildikleri işlerine geri dönmek için açlık grevi yapan ve tutuklanan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça için yeni seçilen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e mektup yazdı.
Şenal Sarıhan - 10.07.2017
Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı Davası
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya müştekiler, yakınları, tutuklu sanıklar ve avukatları ile çok sayıda müşteki avukatı katıldı. Duruşmayı CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan da takip etti.
Şenal Sarıhan - 02.07.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Cenazeye katılanların sık sık tekbir getirip, 'Kahrolsun PKK' sloganının atıldığı törenin ardından Aydın Ahi'nin cenazesi bir süre omuzlarda taşındı. Bakan Soylu'nun da bir süre taşıdığı Aydın Ahi'nin cenazesi daha sonra ambulansa konularak toprağa verilmek üzere Özalp'in Boğazkesen Mahallesi'ne gönderildi.  CENAZE TÖRENDEN GÖRÜNTÜ  VAN/DHA ===================================================== Sivas Katliamı kurbanları 24'üncü yıldönümünde anıldı (EK) 2)10 BİN KİŞİNİN KATILDIĞI İKİNCİ TÖREN Valilik öncülüğündeki kuruluşların anma programının ardından, yurt içi ve dışından gelen binlerce kişi Seyrantepe Mahallesi'ndeki Hacı Bektaş-ı Veli binası önünde toplandı. Aralarında CHP, HDP gibi çeşitli siyasi parti, Alevi-Bektaşi dernekleri, sendikalar ve  çeşitli sivil toplu kurulu temsilci ve üyelerinden oluşan yaklaşık 10 bin kişi, önde olayda yaşamını yitirenlerin aileleri olmak üzere yürüyüşe geçti. Ethembey parkı güzergahını kullanan kalabalık, Mevlana Caddesi, ve kent meydanı üzerinden Atatürk Caddesi'nden eski Madımak Oteli, bugünkü İl Özel İdare Bilim ve Kültür Merkezi önüne geldi. Binanın önüne barikat kuran polis ekipleri, sadece siyasiler ile katliamda yaşamını yitirenlerin yakınlarının bina önüne kadar girmesine izin verdi. Aileler, daha önce aldıkları karar doğrultusunda müze oluncaya kadar binaya girmeme kararını sürdürdü.Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Şenal Sarıhan - 02.07.2017
Sivas Olayları'nın Kurbanları 24'üncü Yıldönümünde Anıldı (2)
Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Şenal Sarıhan - 02.07.2017
Sivas Olayları'nın Kurbanları 24'üncü Yıldönümünde Anıldı (3)
Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Şenal Sarıhan - 02.07.2017
Dha Yurt: Sivas Katliamı Kurbanları 24'üncü Yıldönümünde Anıldı (Ek)
10 BİN KİŞİNİN KATILDIĞI İKİNCİ TÖREN Valilik öncülüğündeki kuruluşların anma programının ardından, yurt içi ve dışından gelen binlerce kişi Seyrantepe Mahallesi'ndeki Hacı Bektaş-ı Veli binası önünde toplandı. Aralarında CHP, HDP gibi çeşitli siyasi parti, Alevi-Bektaşi dernekleri, sendikalar ve  çeşitli sivil toplu kurulu temsilci ve üyelerinden oluşan yaklaşık 10 bin kişi, önde olayda yaşamını yitirenlerin aileleri olmak üzere yürüyüşe geçti. Ethembey parkı güzergahını kullanan kalabalık, Mevlana Caddesi, ve kent meydanı üzerinden Atatürk Caddesi'nden eski Madımak Oteli, bugünkü İl Özel İdare Bilim ve Kültür Merkezi önüne geldi. Binanın önüne barikat kuran polis ekipleri, sadece siyasiler ile katliamda yaşamını yitirenlerin yakınlarının bina önüne kadar girmesine izin verdi. Aileler, daha önce aldıkları karar doğrultusunda müze oluncaya kadar binaya girmeme kararını sürdürdü.Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Şenal Sarıhan - 02.07.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü -------------------------: -Yanan fabrika -İtfaiyenin soğutma çalışması -Yanan malzemeler -Genel fabrika görüntüleri Haber-Kamera: Onur KAYA/ÇERKEZKÖY(Tekirdağ),- ================================================= SİVAS KATLİAMI KURBANLARI 24'ÜNCÜ YILDÖNÜMÜNDE ANILDI (EK) 3)MÜZE OLANA KADAR, MÜCADELE SÜRECEK Valilik öncülüğündeki kuruluşların anma programının ardından, yurt içi ve dışından gelen binlerce kişi Seyrantepe Mahallesi'ndeki Hacı Bektaş-ı Veli binası önünde toplandı. Aralarında CHP, HDP gibi çeşitli siyasi parti, Alevi-Bektaşi dernekleri, sendikalar ve  çeşitli sivil toplu kuruluşu temsilci ve üyelerinden oluşan yaklaşık 10 bin kişi, önde katliamda hayatını yitirenlerin aileleri olmak üzere yürüyüşe geçti. Ethembey parkı güzergahını kullanan kalabalık, Mevlana Caddesi, ve kent meydanı üzerinden Atatürk Caddesi güzergahını kullanarak, eski Madımak Oteli, bugünkü İl Özel İdare Bilim ve Kültür Merkezi önüne geldi. Binanın önüne barikat kuran polis ekipleri, sadece siyasiler ile olayda yaşamını yitirenlerin yakınlarının bina önüne kadar girmesine izin verdi. Aileler, daha önce aldıkları karar doğrultusunda müze oluncaya kadar binaya girmeme kararını sürdürdü. Eski otel binası önünde CHP Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Sezgin Tanrıkulu, Ali Akyıldız ile HDP Sözcüsü, Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir aileler ile birlikte karanfil bıraktı.
Şenal Sarıhan - 02.07.2017
Sivas Olaylarının 24. Yılı
CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan da 24 yıldır adalet arayışı içerisinde olduklarını, mahkemelerde her yolu denemeye çalıştıklarını ancak olayla ilgisi olan az sayıda kişiye ceza verildiğini savundu.
Şenal Sarıhan - 24.05.2017
CHP'li Vekillerden Oturma Eylemi
Aralarında Mustafa Balbay, Sezgin Tanrıkulu, Veli Ağbaba, Necati Yılmaz, Eren Erdem, Şenal Sarıhan, Ali Haydar Hakverdi ve Hilmi Yarayıcı'nın da bulunduğu bir grup milletvekili Gülmen ve Özakça'nın açlık grevi yaptığı Kızılay'daki Yüksel Caddesi'nde oturma eylemi başlattı.
Şenal Sarıhan - 18.05.2017
CHP'den Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaret
CHP Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Budak'a ziyaretlerinde, Ankara Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Murat Emir, Necati Yılmaz ve Nihat Yeşil ile Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve Ankara İl Başkanı Adnan Keskin eşlik etti.
Şenal Sarıhan - 18.05.2017
Dha Ankara- CHP'li Usluer : Siyasilere Sesleniyorum; Yüreğinizdeki Taşları Atmanızın Zamanı Geldi
Basın açıklamasına CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, İstanbul Milletvekilleri Ali Şeker ve Sibel Özdemir, Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer de katıldı.
Şenal Sarıhan - 08.05.2017
CHP'li Milletvekilleri Açlık Grevinin Sonlandırılması İçin Devreye Girdi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ankara Milletvekilleri Ali Haydar Hakverdi, Şenal Sarıhan, Murat Emir, Necati Yılmaz, Nihat Yeşil'den oluşan heyet görevlerinden ihraç edilen araştırma görevlisi Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'yı açlık grevlerinin 61'nci gününde Yüksel Caddesinde ziyaret etti.
Şenal Sarıhan - 08.05.2017
CHP'li Milletvekilleri Açlık Grevinin Sonlandırılması İçin Devreye Girdi
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Milletvekilleri olağanüstü hal (OHAL) kapsamında çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevlerinden ihraç edilen araştırma görevlisi Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'yı görevlerine iade edilmek için başlattıkları açlık grevlerinin 61'nci gününde Yüksel Caddesi'nde ziyaret etti. CHP'liler Gülmen ve Özakça'nın sağlıklarının kötüye gitmemesi için eylemlerini sonlandırmalarını istedi.  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli  Ağbaba, Ankara Milletvekilleri Ali Haydar  Hakverdi, Şenal Sarıhan, Murat Emir,  Necati Yılmaz, Nihat Yeşil'den oluşan heyet görevlerinden ihraç edilen araştırma görevlisi Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'yı açlık grevlerinin 61'nci gününde Yüksel Caddesinde ziyaret etti.
Şenal Sarıhan - 08.05.2017
Dha Ankara - CHP'li Milletvekilleri Açlık Grevinin Sonlandırılması İçin Devreye Girdi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekilleri olağanüstü hal (OHAL) kapsamında çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevlerinden ihraç edilen araştırma görevlisi Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'yı görevlerine iade edilmek için başlattıkları açlık grevlerinin 61'nci gününde Yüksel Caddesi'nde ziyaret etti. CHP'liler Gülmen ve Özakça'nın sağlıklarının kötüye gitmemesi için eylemlerini sonlandırmalarını istedi.  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli  Ağbaba, Ankara Milletvekilleri Ali Haydar  Hakverdi, Şenal Sarıhan, Murat Emir,  Necati Yılmaz, Nihat Yeşil'den oluşan heyet görevlerinden ihraç edilen araştırma görevlisi Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'yı açlık grevlerinin 61'nci gününde Yüksel Caddesinde ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şenal Sarıhan Haberleri | Şenal Sarıhan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Şenal Sarıhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şenal Sarıhan kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Çubuk İlçe Kongresi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 02:27:00. #1.16#

title