"Sen Kimsin?" Galasına Ünlü Akını

'Sen Kimsin?' Galasına Ünlü Akını
Bültenler - Haberler | Magazin

Sinema dünyasının heyecanla beklediği, Tolga Çevik'in hikayesini de yazdığı ilk sinema filmi 'Sen Kimsin?'in yapıldı.

Tolga Çevik'in dedektif Tekin'i canlandırdığı, İstanbul sokaklarında bin bir kılığa girdiği, aksiyon ve kahkaha dolu, BKM Film yapımı "Sen Kimsin?" 2 Mart Cuma günü seyirciyle buluşuyor.

"Sen Kimsin"in galası önceki akşam Kanyon Cinebonus sinemalarında aralarında Belçim-Yılmaz Erdoğan, Berfin Erdoğan, Nevra Serezli, Doğa Rutkay, Meryem Uzerli, İpek – Ömer Faruk Sorak, Deniz Akel, Can Ateş, İzzet Öz, Metin Uca, Bahar Korçan, Mehmet Aslan, Yosi Mizrahi, Saadet Işıl Aksoy, Yonca Evcimik, Paşhan Yılmazel, Sinemis Candemir, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Hepsi Grubundan Eren, Aras İyinemli, Nebil Özgentürk gibi isimlerin bulunduğu kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşti. Aynı gece oyunu olan Cem Yılmaz ise gala öncesi gelerek Tolga Çevik ve diğer oyuncuları tebrik etti.

Dedektiflik bürosu haline getirilen özel dekorun önünde Tolga ve Özge Çevik çifti Tolga Çevik tasarımı olan kıyafetleri ile kameralara poz verdi. Gala öncesinde fanları Tolga Çevik'e sürpriz yapıp kuliste ziyaret ederek kendisi için hazırladıkları anı defterini hediye etti.

Kahkahaların eksikolmadığı gösterim sonrasında filmin oyuncuları gazetecilerin sorularını yanıtladı. Basın toplantısı esnasında da kahkahalar eksik olmadı. Tolga Çevik sette de çok eğlenerek çalıştıklarını anlattı. Yönetmen Ozan Açıktan ise tüm oyuncuların setin eğlencesinden bahsetmesi üzerine "sadece eğlendik gibi bir şey de anlaşılmasın, ciddi ciddi çalıştık da, film oldu bittiye geldi diye anlaşılmasın " diyerek şakaya devam etti.

Filmde, Tolga Çevik'in 'Tekin' karakterine İstanbul sokaklarında Zeynep Özder (Pelin) eşlik ederken, filmin diğer kahramanlarını da Köksal Engür (İsmail), Toprak Sergen (Adnan) ve Pelin Körmükçü (Suzan) canlandırıyor. Filmin yönetmenliğini ise Ozan Açıktan üstlendi.

Kaynak: Bültenler

Manşet Haberler

title