Sen Anlat Karadeniz'in Son Bölümünde Tahir, Karadeniz Şivesi Yapmayı Unuttu

Sen Anlat Karadeniz'in Son Bölümünde Tahir, Karadeniz Şivesi Yapmayı Unuttu

İlgiyle izlenen Sen Anlat Karadeniz'in son bölümünde Tahir karakterinin Karadeniz şivesiyle konuşmayı unutması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz'in son bölümünde Deli Tahir şive yapmayı unutunca olanlar oldu.

ÇOK SAYIDA YORUM VE BEĞENİ ALDI

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede yüz binlerce kişi tarafından izlenirken, çok sayıda da yorum aldı.

BEĞENEN DE OLDU ELEŞTİREN DE!

Bazı kullanıcılar Tahir'in her halini beğendiğini belirtirken, bazıları da Karadeniz şivesini bozmaması gerektiğini vurguladı. (Kaynak: Haberler.com)

YORUMLAR (8)

 • KONT53:
  Boşuna mı filmin başında yönetmen, senaristti oydu buydu var, böyle şeylere dikkat edilmeli izleyici karşısına çıkıyor bu dizi. Çok buyuk bı eksıklık bence Yapılan ilk hata değil sonuçta. Daha titiz davranılmalı bence.
 • 59TR:
  ne oldu yeşıl denız fılımıne ne kadar guzeldı hangımız sevmek nekadar guzeldı nıye bunları kaldırdılarsa anlamadım yok savaş filimleri yok siddet fılımlerı pskolejı kalmadı mıllette bıze bızım eskı duygularımızı degerlerımızı ınsanlıklarımızı anlatan fılmler yapın nedır bunlar böyle
 • ELVAN C.:
  Siz daha yapılan işe saygı duymuyorsunuz sonra Törköyö nödön gölöşömöyörrr. Siz yapın bir şeyler de biz görelim sonra artistlik yaparsınız. Dizinin amacı kadına şiddeti engellemek onları korumayı göstermek.
  BURSALI: demeee
 • MİSAFİR:
  çok büyük bir eksiklik unutmasaydı dünyadaki bütün savaşlar durur ekonomiler düzelir her şey süt liman olurdu
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.