Sen Anlat Karadeniz'in Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

Sen Anlat Karadeniz'in Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

Her bölümü büyük bir heyecanla izlenen reyting rekortmeni dizi Sen Anlat Karadeniz, dün akşam sezon finaliyle ekranlara geldi. Tahir ve Nefes'in Rusya'ya kaçma mücadelesinin yaşandığı son bölümde izleyiciler adeta ekrana kilitlendi.

Sen Anlat Karadeniz'in merakla beklenen sezon finali bölümü dün akşam ekranlara geldi. Dizinin 21. Son bölümü adeta izleyicileri ekrana kilitledi.

TAHİR'İN EN ZOR KARARI

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiş ve geçiyordur. Tahir'in Nefes ve Yiğitle kalabilmek adına hasret kalmaya razı olduğu memleketinden ayrılık zamanı gelmiştir. Bu fikre en başından beri karşı olan Nefes'in ise elinden bir şey gelmez ve bu karara razı olmaktan başka çaresi olmaz.

Mustafa ve Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrenen Tahir'in içi Ceylan ile Nefes'i kavuşturamamasından dolayı da bir hayli buruktur ve hapis olayını öğrendikten sonra işler bir hayli arap saçına döner. Tahir, başsız kalan Kaleliler ve Nefes ile Yiğit arasında tercih yapma konusunda çok zor bir düşünce içine dalmıştır.Abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, tehlikeli bir halde yanı başında bitiverir. Hiçbir şeyi elinde kalmayan Vedat'ın ise tek bir savaşı vardır; o da tüm olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'i öldürmek...

İZLEYİCİLERİ EKRAN BAŞINA KİLİTLEDİ

Tahir'in ailesi ve sevdiği kadın arasında gidip geldiği bu bölümde kararının ne olacak merak konusu oluyor. Tahir ile Nefes'in yanı başındaki tehlikeden yani Vedat'tan kurtulup kurtulamayacağı izleyiciler tarafından ilgi ile takip ediliyor. Tüm bu gelişmelerin ışığında ise akıllardaki soru şudur; Tahir ve Nefes'in sevdası, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacak? Heyecan seviyesi zirvelere taşınan Sen Anlat Karadeniz dizisinin bu bölümünde Tahir'in kaçacağı zamanı ve yeri Cemil'den öğrenen Vedat, onları ihbar ediyor. Zira Tahir ile Nefes, bu bölümde Yiğit ile birlikte Rusya'ya kaçarken yakalanıyorlar.

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Her hafta çarşamba günü izleyicileri muhteşem konusuyla ekranlara kitlemeye devam eden Sen Anlat Karadeniz sezon finali bölümüyle bir süreliğine ekranlara veda etti. Tahir ve Nefes'in yürekli oğulları için yanmaya başladı. İzleyiciler sezon finalinin ardından Sen Anlat Karadeniz 2. sezon ne zaman başlayacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin yeni sezonunun eylül ayının ortalarında ya da sonlarında başlaması bekleniyor.