ŞEMSİ BAYRAKTAR HABERLERİ

Şemsi Bayraktar haber, Şemsi Bayraktar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şemsi Bayraktar 21.6.2017
Çiftçi Kaydında Son Tarih 30 Haziran
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Çiftçi Kayıt Sistemi'nde (ÇKS) başvuruların 30 Haziran'da sona ereceğini belirterek, "Çiftçilerimizin, bayram tatilini göz önünde bulundurarak, son günü beklemeden bir an önce 2017 yılı ÇKS kayıtlarını yaptırmalarında fayda var.
Şemsi Bayraktar 18.6.2017
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarım arazilerinin geri dönüşü olmayan bir şekilde elden çıktığına dikkati çekerek, "Tarım topraklarını kaybediyorsak bu suç hepimizindir.
Şemsi Bayraktar 16.6.2017
Tzob: Türkiye Erozyondan En Çok Etkilenen Ülkeler Arasında
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, kuraklık ve çölleşmenin 110 ülkede 1.2 milyar nüfusu etkilediğine dikkat çekerek, "Türkiye erozyondan en çok etkilenen ülkeler arasında bulunuyor" diye uyardı.
Şemsi Bayraktar: Dünya Çölleşmeyle Mücadele GünüŞemsi Bayraktar 16.6.2017
Şemsi Bayraktar 14.6.2017
Kanatlıda üretim de ihracat da artıyor…
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, kanatlı sektöründe özellikle tavuk etinde geçen yılın genelinde yaşanan sıkıntının ardından, Aralık'ta başlayıp bu yılın ilk dört ayında da devam eden ihracat artışının sektöre olumlu yansıdığını bildirerek, "Nisan ayında, tavuk eti üretiminde yüzde 11,3, yumurta üretiminde yüzde 7,2 artış görüldü" dedi.
Şemsi Bayraktar 13.6.2017
Traktör Sayısında Manisa Birinciliğini Korudu
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, nisan ayında traktör sayısında 84 bin 793 traktörle Manisa'nın birinciliğini koruduğunu belirterek, bu ili 84 bin 659 traktörle Konya, 62 bin 97 ile İzmir'in izlediğini bildirdi.
Şemsi Bayraktar 11.6.2017
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ramazanın ilk yarısında markette 35 üründen 20'sinin, üreticide 31 üründen 25'inin fiyatının artmadığını veya azaldığını bildirdi.
Şemsi Bayraktar 9.6.2017
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, kamuoyunda "Üretim Reformu Paketi" olarak bilinen Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesine İlişkin Kanun Tasarısı'nda, zeytinliklerle ilgili düzenlemenin komisyona geri çekilmesinin yerinde bir karar olduğunu bildirdi.
Şemsi Bayraktar 31.5.2017
Zeytinyağı Desteğinde Son Gün 2 Haziran
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, zeytinyağı fark ödemesi desteği için ilgili belgelerin teslim sürelerinin 2 Haziran'da sona ereceğini belirtti.
Şemsi Bayraktar 31.5.2017
Zeytinyağı Fark Ödemesi Desteğinde Son Gün 2 Haziran
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, zeytinyağı fark ödemesi desteği ile ilgili 30 Eylül 2016 tarihinde başlayan ve zeytin sıkma bedelinin faturası olan tasiriye faturalarının teslim süresinin 2 Haziran Cuma günü sona ereceğini bildirdi.
Şemsi Bayraktar 29.5.2017
Dünya Arı Günü
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, arıcılığın Türkiye'de dev sektör haline geldiğini belirterek, "Çin'in ardından bal üretimde dünyada ikinciyiz.
Şemsi Bayraktar 28.5.2017
Tzob Genel Başkanı Şemsi Bayraktar Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, mercimekte üreticinin yeterince kazanamadığını, mahsulün elinde kalabildiğini, maliyetinin altında satabildiğini, böyle olunca ekimden kaçındığını, ekim alanları ve üretimin düştüğünü bildirerek, “Dünyanın en lezzetli,...
Şemsi Bayraktar 28.5.2017
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması
ANKARA(AA) - Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, mercimekte üreticinin yeterince kazanamadığını belirterek, "Mahsul üreticinin elinde kalabiliyor, maliyetinin altında satabiliyor.
Şemsi Bayraktar 28.5.2017
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Biz Kanada Mercimeği Yiyoruz, Zengin Ülkeler Türk Mercimeği…
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "dünyanın en lezzetli, kaliteli kırmızı mercimeğini üretiyoruz, ürün, ihtiyacımızı ve ihracatı karşılayamayınca, ürettiğimiz yüksek fiyattan ihracata gidiyor, bize Kanada mercimeği kalıyor" dedi.
Şemsi Bayraktar: Dünya Süt GünüŞemsi Bayraktar 20.5.2017
Şemsi Bayraktar: Çayda Hasat ZamanıŞemsi Bayraktar 18.5.2017
Şemsi Bayraktar 18.5.2017
Çayda Hasat Zamanı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Doğu Karadeniz'de bir milyona yakın insanın geçim kaynağı olan çayda hasadın başladığını belirterek, "Çayda üreticimiz için iyi bir fiyat bekliyoruz.
Şemsi Bayraktar 18.5.2017
Tzob Genel Başkanı Şemsi Bayraktar Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Doğu Karadeniz’de bir milyona yakın insanın geçim kaynağı olan çayda hasadın başladığını bildirerek, “Çay hasadının temel iki konusu fiyat ve alım kotalarıdır, çayda üreticimiz için iyi bir fiyat bekliyoruz, üreticimiz...
Şemsi Bayraktar 15.5.2017
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması
ANKARA (AA) - Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımda istihdamın, tarımsal faaliyetin en aza indiği aylardan biri olan şubatta 5 milyonu aştığını belirterek, "Tarımda şubat ayı istihdamı, geçen yılın 160 bin üzerine çıkarak 5 milyon 36 bine yükseldi.
Şemsi Bayraktar 15.5.2017
Tarım, Şubat İstihdamında 5 Milyonu Aştı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımda istihdamın, tarımsal faaliyetin en aza indiği aylardan biri olan Şubat’ta 5 milyonu aştığını bildirerek, “Tarımda Şubat ayı istihdamı, geçen yılın 160 bin üzerine çıkarak 5 milyon 36 bine yükseldi” dedi.
Şemsi Bayraktar 15.5.2017
Tarım, Şubat istihdamında 5 milyonu aştı…
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımda istihdamın, tarımsal faaliyetin en aza indiği aylardan biri olan Şubat'ta 5 milyonu aştığını bildirdi.
Şemsi Bayraktar 15.5.2017
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Tarım, Şubat İstihdamında 5 Milyonu Aştı…
– Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımda istihdamın, tarımsal faaliyetin en aza indiği aylardan biri olan Şubat'ta 5 milyonu aştığını bildirerek, "tarımda Şubat ayı istihdamı, geçen yılın 160 bin üzerine çıkarak 5 milyon 36 bine yükseldi" dedi.
Şu an buradasınız: Şemsi Bayraktar Haberleri | Şemsi Bayraktar Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Şemsi Bayraktar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şemsi Bayraktar kimdir, hayatı ve biyografisi. Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.4.2020 09:48:53. #1.15#
title