Semih Konyaspor Maçına İğneyle Çıkmış

Süper Ligin 9. Haftasında Konyaspo'u 4-1 ile Geçen Fenerbahçe'de Kezman'nın Cezası Sebebiyle İlk 11'de Forma Şansı Bulan Semih Şentürk Atıığı Gol ve Yaptığı Asist ile Maça Damgasını Vuran İsmlerden Biri Oldu.

Semih Konyaspor Maçına İğneyle Çıkmış

Süper Ligin 9. haftasında Konyaspo'u 4-1 ile geçen Fenerbahçe'de Kezman'nın cezası sebebiyle ilk 11'de forma şansı bulan Semih Şentürk atıığı gol ve yaptığı asist ile maça damgasını vuran ismlerden biri oldu.

Konyaspor karşısında performansı ile beğeni kazanan Semih Şentür'e bu maç öncesi hafta boyunca gribal enfeksiyona yakalandığı için serum verildiği ve maçtan öncesi yaplıan iğne ile mücadele ettiği ifade edildi.

Konyaspor maçı öncesi gribal enfeksiyon yaşadığı için güç kaybınada uğrayan golcü futbolcunun buna rağmen gösterdiği performans ise büyük beğeni kazandı.

PSV'YE KARŞI KEZMAN...

Konyaspor galibiyeti ile PSV maçı öncesi büyük moral bulan Fenerbahçe'de teknık dırektör Zico, Semih'in bu performansına karşın PSV maçında Mateja Kezman'a görev verecek.

Son haftalarda yoğun eleştiri alan Sırp yıldız ise bu maça ayrı bir motivasyon ile hazırlanıyor.

Eskı takımına karşı pynayacak olan Mateja Kezman'nın bu maçta patlama ayapması bekleniyor.

APPİAH'IN ZAMANA İHTİYACI VAR...

Öte yandan yaklaşık 5 ay sonra Şükrü Saraçoğlu Stadına çıkan ve Konyaspor maçaının 56. dakıkasında oyuna gıren Stephen Appiah'ın PSV Eindhoven maçında ilk 11'de oynaması zor gözüküyor. Appiah'ın eski form düzeyine ulaşması için 2-3 haftaya daha ihtıyacı olduğu ifade edeildi.

FENERBAHÇE YARIN EİNDHOVEN YOLCUSU

Buarada sarı lacivertli takım, Salı günü oynayacağı PSV Eindhoven maçı için yarın Hollanda'ya gidiyor. Sra lacivertli kafile Sabiha Gökçen

Havalimanından yarın saat:10:00'da harekete edecek. Yerel saat ile 17:30'da teknik direktör Zico Philips Stadında bir basın toplantsı yapacak. Saat:18:00'de ise sarı lacivertli takım PSV maçı öncesi son çalışmasını gerçekleştirecek.