Semih: 'Gayet İyi Durumdayım"

Semih: 'Gayet İyi Durumdayım"

Fenerbahçeli Milli Futbolcu Semih Şentürk, Dün Akşamki Antrenmanda Sakatlandığı ve Bu Nedenle Beşiktaş Maçında Oynayamayacağı Yönünde Medyada Yer Alan Haberlere Üzüldüğünü Belirterek, 'Gayet İyi Durumdayım, Hiçbir Sıkıntım Yok' Dedi.

Semih: 'Gayet İyi Durumdayım

Fenerbahçeli milli futbolcu Semih Şentürk, dün akşamki antrenmanda sakatlandığı ve bu nedenle Beşiktaş maçında oynayamayacağı yönünde medyada yer alan haberlere üzüldüğünü belirterek, ''Gayet iyi durumdayım, hiçbir sıkıntım yok'' dedi.

Semih, dünkü çalışmada hafif bir sakatlık geçirdiğini, önlem olarak da antrenmanın son bölümüne katılmadığını kaydederek, ''Bugün rahat bir şekilde çıktım ve çalışmalarımı yaptım. Gayet iyi bir durumdayım ve hiçbir sıkıntım yok'' diye konuştu.

Semih, Beşiktaş maçını kazanarak şampiyonluk yolunda önemli bir adım atmak istediklerini söyledi.

Şampiyonluk mücadelesinde önemli bir döneme girdiklerini, bu anlamda Beşiktaş maçının çok önemli olduğunu ifade eden Semih, şunları kaydetti:

''En iyi mücadeleyi vererek ligde mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Beşiktaş, ezeli rakibimiz ve ligde liderliği düşünen bir takım. Gerek kadro yapımız, gerekse sahaya koyacağımız mücadeleyle bu maçı kazanacağımızı düşünüyoruz. Bu maçı aldıktan sonra da şampiyonluk yolunda önemli bir başarı kazanmış olacağız.''