SEMA ŞİMŞEK HABERLERİ

Sema Şimşek Haberleri

Sema Şimşek haber, Sema Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sema Şimşek - 3.11.2011
Ayakları Yerden Kesen Çılgın Tasarımlar Sabancı Müzesi'nde Podyuma Çıkıyor
Dünya ayakkabı üretiminin önde gelen ülkelerinden olan Türkiye, 1. Ayakkabı Tasarım Yarışması ile sektörün genç yeteneklerini gün ışığına çıkarıyor. İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) ev sahipliğinde, Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği'nin (TASD) desteği ile gerçekleştirilen yarışma genç yeteneklerin özgün tasarım yaratma isteklerinin teşvik ediyor. Birbirinden ilginç ve benzersiz tasarımlar Uğurkan Erez'in koreograflığında Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç, Tuğçe Sarıkaya, Serkan Tan, Gökhan Albayrak, Sema Şimşek, Ebru Güzel, Merve Karan, Gökberk Çalın ve Kadir Korkmaz gibi Türkiye'nin önde gelen modelleri tarafından sergilenecek.
Sema Şimşek - 26.10.2011
Ünlü Çift Hakkında Şok İddia
Mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan Burak Hakkı ile Sema Şimşek çiftinin evliliklerinin üzerinde uzun süredir kara bulutlar dolaşıyordu.
Sema Şimşek - 11.10.2011
Altın Portakal'da Defile Rüzgarı
Derin göğüs dekolteli ve şeffaf kıyafetlerin çoğunlukta olduğu defilede podyumda yürüyen isimler arasında Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Hande Subaşı, Merve Büyüksaraç gibi isimler de yer aldı.
Sema Şimşek - 11.10.2011
Altın Portakal'da Defile Rüzgarı
Derin göğüs dekolteli ve şeffaf kıyafetlerin çoğunlukta olduğu defilede podyumda yürüyen isimler arasında Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Hande Subaşı, Merve Büyüksaraç gibi isimler de yer aldı.
Sema Şimşek - 11.10.2011
80'lerin Modası Geri mi Geliyor?
Konyaaltı ilçesine bağlı Beldibi Mahallesi'ndeki Rixos Sungate Otel'de düzenlenen defilede ünlü modacı Erol Albayrak'ın 1980'li yılların moda anlayışını 2012 ilkbahar-yaz trendlerine göre uyarladığı defilede Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Hande Subaşı, Merve Büyüksaraç, Nur Gümüşdoğrayan, Didem Soydan, Beril Kayar'ın da aralarında bulunduğu 25 manken podyuma çıktı.
Sema Şimşek - 11.10.2011
48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali
Konyaaltı ilçesine bağlı Beldibi Mahallesi'ndeki Rixos Sungate Otel'de düzenlenen defilede ünlü modacı Erol Albayrak'ın 1980'li yılların moda anlayışını 2012 ilkbahar-yaz trendlerine göre uyarladığı defilede Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Hande Subaşı, Merve Büyüksaraç, Nur Gümüşdoğrayan, Didem Soydan, Beril Kayar'ın da aralarında bulunduğu 25 manken podyuma çıktı.
Sema Şimşek - 4.10.2011
80'li Yıllar Yeniden Yaşanacak
Antalya Kültür Sanat Vakfı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenecek 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, 10 Ekim'de defileyle gala yapacak. Ünlü modacı Erol Albayrak'ın 80'lerin moda anlayışından ilham alarak tasarladığı Discoteque 2012 İlkbahar/ Yaz defilesinde, ünlü tasarımcının Haute Couture koleksiyonu görücüye çıkacak. Koleksiyon, Uğurkan Erez'in koreografisiyle, Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Çağla Şıkel, Hande Subaşı, Didem Soydan ve Ebru Öztürk gibi 30 kişilik dev bir top model kadrosuyla podyuma taşınacak.
Sema Şimşek - 14.7.2011
Kurtlar Vadisi Pusu Filmi
Kurtlar Vadisi Pusu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kurtlar Vadisi Pusu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Sema Şimşek - 6.4.2011
Ankara Yeni Bir Nokia Shop’a Kavuştu
Nokia, 4 Nisan'da Ankara 365 AVM'de açtığı Nokia Shop ile satış ağına yeni bir halka ekledi. Ankaralı tüketicilere Nokia ürün yelpazesini ve en yeni ürünleri doğrudan deneyimleme fırsatı sunan Nokia Shop, tüketicilerden yoğun ilgi gördü. Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak, Nokia Türkiye Satış Direktörü Çiçek Uyansoy İcan ve Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli'nin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde, Nokia Perakende ve Satış Başkan Yardımcısı Jeff Davis, Nokia Perakende Uygulama RCM Müdürü Elena Semenyak, Nokia Avrasya Satış Direktörü Yannick Debaupte ve Nokia Perakende Türkiye Satış Müdürü Tamer İşisağlam da hazır bulundu. Ünlü manken Sema Şimşek'in katılımıyla renklenen açılış gününe özel olarak, Nokia Shop'tan ürün alanlara çeşitli hediyeler verildi.
Sema Şimşek - 2.4.2011
Şimşek, Yeniden Yapılandırma Kanunu'nun Getirdiği Kolaylıkları Anlattı
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yeniden yapılandırma kapsamında bugüne kadar 1 milyon 213 bin kişiden, 9 milyar liralık başvuru alındığını söyledi. Programa eşi Sema Şimşek ile katılan Bakan Şimşek, Özel sektör mantığıyla hareket ederek, 5 alışveriş merkezinde stand kurduklarını belirterek, "Buralarda bilgilendirmeyle kalmadık, başvuru beyanları da alıyoruz.
Sema Şimşek - 23.3.2011
"Geçmişten Geleceğe Hayalim İstanbul"
İSMEK'in İstanbul temalı tasarımlarıyla hazırlanan defilede, kıyafetleri mankenler Hande Subaşı, Serenay Sarıkaya, Sema Şimşek, Tuğba Karaca, Irmak Atuk, Merve Büyüksaraç, Sinem Sülün, Bilge Kara, Merve Karan, Fatma Yaman, Yelda Kara, Zeynep Dörtkardeşler, Alona Kral, Tanya, Semiha Bezek, Nur Gümüşdoğrayan sergiledi.
Sema Şimşek - 16.2.2011
Podyumda İzmir Rüzgarı
Koreografisini Uğurhan Akdeniz'in üstlendiği defilede İzmirli modacı Simay Bülbül'ün bu fuara özel olarak tasarladığı 30 parçalık 'Attarti Ana' adlı koleksiyonu, izleyenleri hayran bıraktı. Modacı, İzmir'deki ilk defilesinde koleksiyonunu, İzmirli bir büyücü kadın olan Attarti Ana'nın yaşamı dönüştüren büyülerinden oluşturdu. Defileyi Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Beril Kayar, Alona Kral, Duygu Akdeniz, Bürde Aslan, Dolunay Ergin, Pelin Tolon, Simge Ünal, Soley Akça, Nergis Gemici, Buse Işık ve Ezgi Tuyuran sundu.
Sema Şimşek - 16.2.2011
İzmir Büyücüsü, Podyumda
IF Wedding Fashion İzmir 2011- 5. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'nın açılış galası İzmirli modacı Simay Bülbül'ün 'Attarti Ana' temalı defilesiyle yapıldı. İZFAŞ tarafından organize edilen ve Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu ile Ege Giyim Sanayicileri Derneği desteğiyle İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda 19 Şubat'a kadar sürecek fuarın açılış defilesinde birbirinden ünlü mankenler podyuma çıktı. Her koleksiyonuyla bir hikaye anlatan Simay Bülbül, İzmirli modaseverlere büyücü bir kadının hikayesini büyü ve sihirle anlattı. Bülbül, İzmir'deki ilk defilesinde 'Avant-garde Couture' koleksiyonuyla derinin gece kıyafetine uyanışını anlattı. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Brooke Shields'in tasarımını giydiği Bülbül, bu koleksiyonda da büyüleriyle yaşamda iz bırakan bir kadının hikayesinin peşine düşüyor. Simay Bülbül'ün koleksiyonunu İzmirli bir büyücü kadın olan Attarti Ana'nın yaşamı dönüştüren büyüleriyle yarattı. Koleksiyondaki her bir kıyafet geçmişin sihriyle besleniyor. Türk derisi ile tasarlanan 30 parçadan oluşan koleksiyonun ana materyali deri olmakla birlikte şifon ve ipek elbiseler de koleksiyonun sürprizleri arasında yer alıyor. Attarti Ana koleksiyonundaki elbiseler dar korsajlar ve işlemelerle süslü. Renkler siyahtan başlıyor ve mavi, yeşil, bej ve ekruya kadar uzanıyor. Simay'ın koleksiyonunu Uğurhan Akdeniz'in koreografisilye Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Beril Kayar, Alona Kral, Duygu Akdeniz, Bürde Aslan, Doluyan Ergin, Pelin Tolon, Simge Ünal, Soley Akça, Nergis Gemici, Buse Işık, Ezgi Tuyuran taşıdı.
Sema Şimşek - 16.2.2011
Dha Yurt Bülteni - 22
Simay'ın koleksiyonunu Uğurhan Akdeniz'in koreografisilye Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Beril Kayar, Alona Kral, Duygu Akdeniz, Bürde Aslan, Doluyan Ergin, Pelin Tolon, Simge Ünal, Soley Akça, Nergis Gemici, Buse Işık, Ezgi Tuyuran taşıdı.
Sema Şimşek - 10.2.2011
If Wedding Fashion Büyüleyecek!
İZFAŞ tarafından 16 – 19 Şubat 2011 tarihleri arasında düzenlenen IF WEDDING FASHION İZMİR 2011 – 5. Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'nın gala defilesini İzmirli modacı Simay Bülbül gerçekleştirecek. Türk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu İZFAŞ tarafından düzenlenen, Türkiye Moda ve Hazırgiyim Federasyonu (TMHF) ile Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD)'nin desteklediği IF WEDDING FASHION İZMİR 2011 – 5. Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, muhteşem bir gala defilesine ev sahipliği yapacak. İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda 16 - 19 Şubat 2011 tarihleri arasında organize edilen fuarın 15 Şubat 2011 Salı günü düzenlenecek gala defilesini İzmirli tasarımcı Simay Bülbül tarafından gerçekleştirecek. Her koleksiyonuyla bir hikâye anlatan Simay Bülbül, İzmirli modaseverlere büyücü bir kadının hikâyesini büyü ve sihirle anlatacak. Simay Bülbül, "Attarti Ana" adlı koleksiyonuyla izleyenleri hayran bırakan bir defileye imza atmaya hazırlanıyor. Konsept tasarımlarıyla hızlı bir çıkış yakalayan tasarımcı, İzmir'deki ilk defilesinde "Avant-garde Couture" koleksiyonuyla derinin gece kıyafetine uyanışını anlatacak. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Brooke Shields'in tasarımını giydiği Bülbül, bu koleksiyonda da yine kadını anlatıyor. Bu sefer büyüleriyle yaşamda iz bırakan bir kadının hikâyesinin peşine düşüyor. Kendisi de İzmirli olan tasarımcı Simay Bülbül, koleksiyonunu İzmirli bir büyücü kadın olan Attarti Ana'nın yaşamı dönüştüren büyüleriyle yarattı. Koleksiyondaki her bir kıyafet geçmişin sihriyle besleniyor. Türk derisi ile tasarlanan 30 parçadan oluşan koleksiyonun ana materyali deri olmakla birlikte şifon ve ipek elbiseler de koleksiyonun sürprizleri arasında yer alıyor. Attarti Ana koleksiyonundaki elbiseler dar korsajlar ve işlemelerle süslü. Renkler siyahtan başlıyor ve mavi, yeşil, bej ve ekruya kadar uzanıyor. Ayrıca tüm elbiseler onları bütünleyen özel takı tasarımlarıyla bezeniyor. Koleksiyonun her bir parçası, konsepti gibi insanı adeta büyüleyecek. Defile, çarpıcı koreografisiyle izleyenleri masalsı bir atmosferde ağırlayacak. Uğurhan Akdeniz koroegrofisinde gerçekleşecek olan defilede şu mankenler görev alacak: Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Beril Kayar, Alona Kral, Duygu Akdeniz, Bürde Aslan, Dolunay Ergin, Pelin Tolon, Simge Ünal, Soley Akça, Nergis Gemici, Buse Işık, Ezgi Tuyuran.
Sema Şimşek - 7.2.2011
"Derimod" İstanbul Fashion Week 2011’e Damgasını Vurdu
Derimod'un 2012 Sonbahar / Kış koleksiyonunu aralarında Çağla Şikel, Demet Kutluay, Serenay Sarıkaya, Ece Sükan, Sedef Avcı, Sema Şimşek ve Ahu Yağtu'nun da bulunduğu ünlü modeller tanıttı.
Sema Şimşek - 20.1.2011
Çift Geyik Karaca 2011 İlkbahar
Çift Geyik Karaca'nın 2011 İlkbahar Yaz Sezon Lansmanı, Esma Sultan Yalısı'nda yapıldı. Lansman, Çift Geyik Karaca'nın yürüttüğü Türkiye'nin en büyük hayvan hakları projesi 'Kırmızı Kulübe'nin ikinci etabı 'İn-Sanat Bahçesi'nin ilk etkinliği oldu. Moda tasarımında yılın sürprizini yaparak ünlü İtalyan tasarımcı Alfio Bonacchi ile anlaşan Karaca'nın sezon lansmanında, Bonacchi'nin tasarımları modaseverlerle ilk kez buluştu. Gianni Versace, Donna Karan, Calvin Klein gibi dünyaca ünlü isimlerin koleksiyonunu hazırlayan tasarımcının 2011 ilkbahar yaz kreasyonu, Sema Şimşek, Zeliha Çal, Fatma Yaman ve Sanem Balcı gibi ünlü mankenlerin katılımıyla sunuldu.
Sema Şimşek - 28.8.2006
Sortıe'de Fashıon Tv Defilesi Yapıldı
Fashion TV Defilesi ünlü mankenlerin podyumda boy göstermesiyle ünlü eğlence yeri Sortie`de yapıldı. Fashion TV'nin Sortie'deki partisi muhteşem bir eğlenceye sahne oldu. Sunuculuğunu Pınar Altuğ'un üstlendiği parti mankenlerin podyuma çıkmasıyla başladı. Balizza`nın hazırladığı bir defilede, Sema Şimşek, Azra Akın, Tuğba Özay, Ece Gürsel, Şebnem Schaffer, Fatma Yaman, Şebnem Sürücü, Simge Topaloğlu, Sedef Avcı, Tuğçe Güder ve Çağla Şikel podyuma çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sema Şimşek Haberleri | Sema Şimşek Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Sema Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sema Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. Biri Sema'yı İşletmiş!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 01:34:09. #1.15#
title