SEMA ŞİMŞEK HABERLERİ

Sema Şimşek Haberleri

Sema Şimşek haber, Sema Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sema Şimşek - 23.1.2013
Burak Hakkı'dan Şaşırtan Evlilik Açıklaması
Burak Hakkı, konuk olduğu "Burada Laf Çok" programında boşandığı eşi Sema Şimşek ile yeniden evlenebileceğinin sinyallerini verdi.
Sema Şimşek - 29.11.2012
Deride Genç Tasarımcılara Rekor Destek
İDMİB ve DTG önderliğinde gerçekleştirilen "2012 DETAY Deri Ürünleri Tasarım Yarışması"nda, genç tasarımcı adaylarının ürünleri yarıştı.
Sema Şimşek - 25.11.2012
Genç Tasarımcılara Büyük Destek
"2012 DETAY Deri Ürünleri Tasarım Yarışması"nda, genç tasarımcı adaylarının ürünleri yarıştı.
Sema Şimşek - 23.11.2012
"15. Deri Zirvesi" Gerçekleştirildi
114 tasarımcının arasından seçilen 3 kategoriden toplam 18 yarışmacının tasarladıkları ürünlerin yarıştığı Detay, aynı zamanda toplam 400.000 TL'ye ulaşan rekor ödül tutarıyla da sektörde bugüne kadar gerçekleştirilmiş en büyük organizasyon oldu. Adayların ürünleri, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Didem Soydan, Nur Gümüşdoğrayan, Tuğba Karaca, Alona Kral ve Bilge Kara gibi Türkiye'nin önde gelen mankenleri tarafından Uğurkan Erez'in koreografisi ile sergilendi.
Sema Şimşek - 23.11.2012
15. Deri Zirvesi Gerçekleştirildi
-Deri Ürünleri Tasarım Yarışması: DETAY- 15. Deri Zirvesi, bu yıl ilk kez Deri Ürünleri Tasarım Yarışması'na da (DETAY) ev sahipliği yapacak. 114 tasarımcının arasından seçilen 3 kategoriden toplam 18 yarışmacının tasarladıkları ürünlerin yarıştığı DETAY'da, adayların ürünleri, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Didem Soydan, Nur Gümüşdoğrayan, Tuğba Karaca, Alona Kral ve Bilge Kara gibi Türkiye'nin önde gelen mankenleri tarafından Uğurkan Erez'in koreografisi ile sergilenecek.
Sema Şimşek - 21.11.2012
Şahinkaya Avukatların Sorularına Yanıt Vermedi
-SADECE ADINIZ SORUSUNA YANIT VERDİ- Bunun üzerine müdahil avukatlar Şahinkaya'ya öğrenim yıllarından, eşi Sema Şimşek'in mal varlığına, askeri darbe sırası ve sonrasında yaşananlara kadar pek çok soru yöneltti.
Sema Şimşek - 30.10.2012
Hatice Gökçe, Fas'ı da 'Trans'a Geçiriyor!
Türkiye'den Sema Şimşek, Selda Car, Ömer Seval de dahil olmak üzere 5 Türk model defilede yer alacak.
Sema Şimşek - 13.10.2012
Moda Tutkunları Hatice Gökçe ile 'Trans'a Geçti!
12 Ekim saat 14:00'te Antrepo 3'te gerçekleşen defileye kumaş sponsoru İpekiş'in yanı sıra MAC ve Artistik Kuaförler Derneği destek oldu. TRANS defilesinde Sema Şimşek ve Ömer Seval dâhil olmak üzere 24'ü yabancı 27 manken görev alırken koreografiyi Bilge Tuğsuz, müziği ise Can Hatipoğlu üstlendi.
Sema Şimşek - 16.9.2012
Kralların Sporu İstanbul'da Düzelendi
Moda gösterisinde, aralarında Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Ebru Güzel, Didem Soydan ve Serkan Tan'ın da bulunduğu mankenler yer aldı.
Sema Şimşek - 11.9.2012
Şimdi Okullu Olduk
BURAK HAKI -SEMA ŞİMŞEK RÜZGAR SABIRSIZLANIYOR Yılın ilk aylarında yollarını ayıran Burak Hakkı ile Sema Şimşek'in 4 buçuk yaşındaki oğulları Rüzgar, ana sınıfına başladı.
Sema Şimşek - 2.6.2012
Sinan Özedincik'ten Magazin Bombaları
Marilla ERÇİK/SABAH İNTERNET RAFET'E HELAL OLSUN Rafet El Roman, boşandıktan sonra kavgaları ve uzayan mahkeme süreciyle gündemden düşmeyen eski eşi Tuğba Altıntop'a tam destek vermeye hazırlanıyor. Single çıkaracak olan Tuğba Altıntop, "Rafet bana çok iyi bir şarkı hazırlıyor. Onunla düet yapacağım. Podyumdan gelip bu işi en iyi yapacakların arasına gireceğime inanıyorum" dedi. Sizce ikilinin aralarında barışma olabilir mi? Altıntop bu işte dikiş tutturabilir mi? Tuğba Altıntop'un sesini bilmiyorum. Başarılı olup olamayacağı konusunda bir yorum yapamayacağım, ancak barışmaları bence söz konusu bile değil. Neden? Herkes kendi hayatını kurdu. Rafet zaten Ceren Kaplakarslan ile barışmış. Tuğba'nın ise hayatında şu an kimse olmasa da Rafet'i beklemiyor, her an olabilir. Ancak, çocukları var ve onlar için sürekli bir araya geliyorlar... Çocuklarının annesi müzik işine girdi, tabii ki Rafet'in ona yardım etmesi kadar doğal bir şey olamaz. Ayrıca Rafet'e sırtını dönmediği için helal olsun.#Sayfa# DÜĞÜN NE ZAMAN? Yılın aşkına imza atan Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun düğün tarihi belli oldu. İddialara göre Beren Saat ile Kenan Doğulu, gelecek Ocak'ta evlenmeyi planlıyorlar. 2013'ün Ocak ayında ikilinin ilişkisinin birinci yılı dolmuş oluyor. Bu ilişki Ocak ayına kadar devam eder mi? İkili birinci yılda evlenirler mi? Bence devam eder. Zaten daha önce de "bu çift evlenir" demiştim. İlişkileri bu yönde hızla ilerliyor. Ancak evlilik konusunda bu kadar hızlı karar vereceklerini sanmıyorum. Bence evlilik başka baharlara kalır, ilişkilerini şu anda çok yoğun ve güzel götürüyorlar, yurtdışında bir süre kalacaklarmış, belki bunu başarırlarsa evlilik konusunda hızlı adım atmış olurlar. Çünkü Türkiye'de yıpratılacaklarını inanıyorum.#Sayfa# ATTIĞI İFTİRALARDAN PİŞMAN Burak Hakkı'yla olan evliliğinin bitiminden sonra sessizliğe gömülen Sema Şimşek, boşanma nedenini anlattı.
Sema Şimşek - 26.5.2012
"Denizli Tanıtım Günleri" Ankaralılarla Buluştu
Etkinlikler kapsamında, tanıtım gününde Denizli, Antik kent Laodikya ve Pamukkale'nin tanıtım film gösterimi ziyaretçilere sunuldu. Gecede, Buldan Bezi'yle hazırlanmış kaftan ve kıyafetleri, mitolojik kıyafetleri ve bornozdan oluşan kıyafetleri, düzenlenen defilede sergileyen Sema Şimşek, Ece Gürsel, Irmak Atuk, Tuğba Melis Türk gibi ünlü isimlerin de bulunduğu mankenler, katılımcıların beğenisini kazandı.
Sema Şimşek - 26.5.2012
Ankara'da "Denizli Tanıtım Günleri" Başladı
Zeybek gösterisi ile başlayan etkinlikte Buldan Bezi'yle hazırlanmış kaftan ve kıyafetler Sema Şimşek, Ece Gürsel, Irmak Atuk, Tuğba Melis Türk gibi mankenlerin yer aldığı bir defile ile sunuldu.
Sema Şimşek - 11.5.2012
Uzun Boy Ece Gürsel'e Hiç Yakışmıyor!
BEKAR DEĞİLİM, ANNEYİM! Yıllardır sadece Yıldırım Mayruk defilelerinde podyuma çıkan Sema Şimşek, defileden sonra gazetecilerin sorduğu "Bekarlık nasıl gidiyor?" sorusuna, "Bekar değilim.
Sema Şimşek - 10.5.2012
42'lik Denizin Derin Dekoltesi
Ünlü modacı Yıldırım Mayruk'un defilesine 42 yaşındaki Deniz Pulaş'ın, derin göğüs dekoltesi damga vurdu.
Sema Şimşek - 1.5.2012
'Rüzgar'lı Günler
Burak Hakkı'dan boşanan Sema Şimşek, artık tüm vaktini oğlu Rüzgar'a ayırıyor.
Sema Şimşek - 21.4.2012
Podyumda 'Kadına Şiddete Hayır' Mesajı
İzmir'in en büyük alışveriş merkezlerinden Agora AVM'de başlayan 'Agora Fashion Fest 4' kapsamında düzenlenen defilede Sema Şimşek, Irmak Atuk, Selda Car, Didem Soydan, Tuğba Melis Türk ve 20 İzmirli model ünlü markaların yeni koleksiyonunu tanıttı.
Sema Şimşek - 14.4.2012
Mankenler Avm'de Podyuma Çıktı
Lara'daki Terracity Alışveriş Merkezi'nde iki gün sürecek moda günleri kapsamında bugün öğleden sonra koreografisini Uğurkan Erez'in yaptığı defile düzenlendi. AVM içerisine kurulan podyumda Tuğba Karaca, Sema Şimşek ve Ebru Güzel'in de aralarında bulunduğu 20 manken yürüdü.
Sema Şimşek - 2.4.2012
Podyumun Üç Efsanesi
İlerleyen yaşlarına rağmen hala podyumun gözdelerinden olan Sinem Güven, Deniz Pulaş ve Sema Şimşek bir araya geldi.
Sema Şimşek - 25.3.2012
Naz Elmas da Manken Oldu
Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen 'Çağdaş Yorum ile Geleneksel Türk Mücevheri' adlı tasarım yarışmasının ödül töreni önceki akşam CNR Expo Fuar Merkezi'nde yapıldı. Törende, dereceye giren yarışmacıların eserleri bir defileyle sergilendi. Defilede; Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Sema Şimşek ve Tuğba Karaca gibi ünlü mankenlerin yanı sıra oyuncu Naz Elmas da podyuma çıktı.
Sema Şimşek - 23.3.2012
Ödüller Sahiplerini Buldu
Finalist tasarımları güzel oyuncu Naz Elmas ile aralarında ünlü mankenler Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Sinem Sülün, Tuğba Karaca'nın da olduğu ünlü mankenler tanıttı.
Sema Şimşek - 18.3.2012
Sema ile Artık Çok Daha Huzurluyuz!
10 yıllık eşi Sema Şimşek'le evliliklerine nokta koyan Burak Hakkı, biten ilişkisini bu sözlerle yorumladı.
Sema Şimşek - 17.3.2012
EİB 7. Moda Tasarım Yarışması'nda
Emre Kızılgüneşler sözlerine şu şekilde devam etti: "Ege Hazırgiyim İhracatçıları Birliği olarak 1 milyar 200 milyon dolarlık ihracatına katkı sağlayan 850 ihracatçımızla, tasarımcılarımız arasında güzel bir köprü görevi görüyoruz. Bu yıl 7.sini gerçekleştirdiğimiz EİB Moda Tasarım Yarışmaları ile sektöre yüzlerce tasarımcı kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz." BİRİNCİYE 10 BİN TL ÖDÜL VE YURTDIŞINDA TASARIM EĞİTİMİ EİB 7. Moda Tasarım Yarışması'nda birinci olan genç tasarımcı Gözde Karasoy 10 bin TL, ikinci olan Merve Uçar 6 bin TL ve üçüncü olan Fulden Neslihan Dikici 4 bin TL ödülün sahibi oldu. Yarışmada ilk üçe giren genç tasarımcılar, aynı zamanda yurtdışında 2 yıl süreyle tasarım eğitimi şansını da yakaladı. Koreografisi Akif ÖRÜK tarafından hazırlanan, sunuculuğu da Tuğba Karaca Kuce tarafından yapılan gecede, Türkiye'nin tanınmış mankenleri Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Selda Car, Didem Soydan, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan, Çağla Doğanbaş, Gülşin Diker, Elif Ece Uzun, Tuğba Melis Türk gibi ünlü mankenler finale kalan 10 genç tasarımcının 40 tasarımını sergiledi.
Sema Şimşek - 15.3.2012
Ozan Çolakoğlu, İzmir'de Moda Tasarım Yarışması'nda Dj'lik Yapacak
Ege İhracatçılar Birliği tarafından yarın İzmir Kaya Otel'de düzenlenecek 7. Moda Tasarım Yarışması'nda, finale kalan 10 tasarımcı, tasarımlarını ünlü mankenlerin defilesi eşliğinde sunacak. Özge Ulusoy, Didem Soydan, Selda Car, Sema Şimşek, Ebru Öztürk, Tuğba Melistürk gibi 14 ünlü mankenin podyumda finalistlerin kıyafetlerini taşıyacağı organizasyon, yarışmada dereceye girenlerin ilan edilmesinin ardından muhteşem bir parti ile devam edecek.
Sema Şimşek - 15.3.2012
Genç Tasarımcıları Final Heyecanı Sardı
Hazırgiyim sektörüne genç ve yenilikçi tasarımcılar kazandırmak, toplumda tasarım bilincini güçlendirmek amacıyla, Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl 7. kez düzenlenen, "EİB Moda Tasarım Yarışması"nın "Final Gecesi" 16 Mart 2012 Cuma günü İzmir Kaya Termal Oteli Kongre Merkezi'nde düzenlenecek defile ile sonuçlanacak. Koreograf Akif Örük'ün organizasyonunda düzenlenecek defilenin sunuculuğunu Tuğba Karaca Kuce üstlenecek. Türkiye genelinde finale kalan 10 genç tasarımcının 40 tasarımı ünlü mankenler; Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Selda Car, Didem Soydan, Ebru Öztürk, Elif Ece Uzun, Tuğba Melis Türk, Çağla Doğanbaş, Gülşin Diker, İpek Atay, Ceylan Yurdakavuşan, Gözde Şensaz, Gizem Bölük, İlayda Ejeyit sergileyecek.
Sema Şimşek - 6.3.2012
Argande, Kadınlar Günü'nde Markafoni'de!
Argande, Sema Şimşek'in sunumuyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde www.markafoni.com'da!
Sema Şimşek - 3.3.2012
Moda Tasarım Yarışmasının Finaline Sayılı Günler Kaldı
Bu yıl ana teması "Dijital Boyut" olarak belirlenen yarışmanın finali, 16 Mart 2012 Cuma akşamı İzmir Kaya Termal Otel'de gerçekleştirilecek. Finale kalan 10 genç tasarımcının son aşamaya getirdiği tasarımlar, İzmir Olgunlaşma Enstitüsü'nde düzenlenen son fitting ile finale hazır hale geldi. EİB Moda Tasarım Yarışması'nın her yıl daha güzel tasarımların yarıştığı bir yarışma haline geldiğini belirten EİB Moda Tasarım Yarışması Komite Başkanı ve Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Sertbaş, "Bu yıl ki yarışmada, tasarımlar beklentilerimizin üzerinde güzel oldu. Her biri birbirinden güzel tasarımlar var. 16 Mart 2012 Cuma akşamı yapılacak olan final defilesinde görev yapacak olan jüri seçim yaparken epey zorlanacak" diye konuştu. EİB 7. Moda Tasarım Yarışması'na katılımı arttırmak için gençlerin yoğun olarak kullandığı Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini ve google gibi arama platformlarını kullandıklarını ve bunda da başarılı olduklarını ifade eden Sertbaş, "Türkiye'nin önümüzdeki süreçte rakibi ucuz işgücü avantajı olan Uzakdoğu ülkeleri değil, İtalya, İspanya, İngiltere, Fransa gibi modada öne çıkmış ülkeler olacak. Bu ülkelerle tasarım yönümüzü güçlendirerek rekabet edebiliriz, bu tür yarışmalar bu yönümüzün güçlendiriyor." BİRİNCİYE 10 BİN TL ÖDÜL VE YURTDIŞINDA EĞİTİM EİB 7. Moda Tasarım Yarışması'nda birinci olacak tasarımcı 10 bin TL, ikinci olacak tasarımcı 6 bin TL ve üçüncü olacak tasarımcı 4 bin TL ödülün sahibi olacak. Yarışmada ilk üç aynı zamanda yurtdışında 2 yıl süreyle tasarım eğitimi şansı kazanacak. Yarışmanın birincisi Stylesight Moda Trendleri sitesine 6 ay boyunca abonelik sahibi olacak. EİB Moda Tasarım Yarışması Final Gecesi, 16 Mart 2012 Cuma gecesi Koreograf Akif ÖRÜK'ün organizasyonunda Türkiye'nin tanınmış mankenleri Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Selda Car, Didem Soydan, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan, Çağla Doğanbaş, Gülşin Diker, Elif Ece Uzun, Tuğba Melis Türk gibi ünlü mankenler podyumda genç tasarımcıların eserlerini sergileyecek.
Sema Şimşek - 3.3.2012
Genç Tasarımcılar Büyük Finale Hazır
EİB Moda Tasarım Yarışması Final Gecesi, 16 Mart 2012 Cuma gecesi Koreograf Akif ÖRÜK'ün organizasyonunda Türkiye'nin tanınmış mankenleri Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Selda Car, Didem Soydan, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan, Çağla Doğanbaş, Gülşin Diker, Elif Ece Uzun, Tuğba Melis Türk gibi ünlü mankenler podyumda genç tasarımcıların eserlerini sergileyecek.
Sema Şimşek - 2.3.2012
Benim Hayat Felsefem Doğal Olmak!
Geçtiğimiz aylarda 10 yıllık eşi Sema Şimşek'ten boşanan oyuncu Burak Hakkı; yeni bir hayata başladı.
Sema Şimşek - 29.2.2012
Türk Mücevheri Tasarım Yarışması Final Jüri Toplantısı Yapıldı
Çok özel koleksiyonu Naz Elmas, Özge Ulusoy, Tülin Şahin, Sema Şimşek, Tuğba Karaca gibi ünlü isimler tanıtacak.
Sema Şimşek - 18.2.2012
İzmir'e If Wedding Bereketi
Fatma Palaoğlu'nun el işi sarma iplerin detayları oluşturduğu, tüllerin kreplerin en doğal haliyle renklerle buluştuğu 25 parçalık gelinlik koleksiyonunu, Uğurhan Akdeniz Ajans kareografisiyle Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Didem Soydan ve Beril Kayar'ın da aralarında bulunduğu ünlü mankenler tanıttı.
Sema Şimşek - 18.2.2012
İzmir'e If Wedding Bereketi
Fatma Palaoğlu'nun el işi sarma iplerin detayları oluşturduğu, tüllerin kreplerin en doğal haliyle renklerle buluştuğu 25 parçalık gelinlik koleksiyonunu, Uğurhan Akdeniz Ajans kareografisiyle Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Didem Soydan ve Beril Kayar'ın da aralarında bulunduğu ünlü mankenler tanıttı.
Sema Şimşek - 17.2.2012
Palaoğlu'nun Tasarımları Podyumda
Uğurhan Akdeniz Ajans'ın kareografisinde Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Didem Soydan ve Beril Koyar gibi ünlü isimlerin yer aldığı defilede 15 model podyuma çıktı.
Sema Şimşek - 16.2.2012
Ünlü Modeller Eşliğinde Yeni Koleksiyon
Uğurhan Akdeniz Ajans koreografisinde gerçekleşen defilede Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Didem Soydan ve Beril Kayar podyuma çıktı.
Sema Şimşek - 16.2.2012
If Weddıng Fashıon'da Her Gün Defile
İzmir Kültürpark içindeki IF Wedding Fashion'un (Gelinlik, Damatlık Giyim Fuarı) düzenlendiği 1 No'lu Hol'ün yanına defile için özel çadır kuruldu. Uğurhan Akdeniz Ajans koreografisiyle gerçekleşen defilede tanınmış mankenler Tuğçe Kazaz, Sema Şimşek, Didem Soydan, Beril Kayar ile İzmirli modeller markanın ürünlerini izleyicinin beğenisine sundu.
Sema Şimşek - 12.2.2012
Baba Olmamı Sağladın Sağol!
Burak Hakkı, önceki gün boşandığı Sema Şimşek'e Twitter'dan şu mesajı yolladı: Kar yağıyordu ve biz boşandık.
Sema Şimşek - 11.2.2012
Resmen Boşandılar
Evlilikleri parmakla gösterilen Sema Şimşek ile Burak Hakkı, dün resmen boşandı.
Sema Şimşek - 11.2.2012
If Weddıng Fashıon Gün Sayıyor
FATMA PALAOĞLU ÖZEL PERFORMANS DEFİLESİ Bu yıl ilk kez 17 Şubat 2012 Cuma günü Gelinlik Tasarım Yarışması'nın 2010'daki birincisi Fatma Palaoğlu'nun özel performans defilesi de yapılacak. Ayrıca İzmir'e görsel bir moda şöleni yaşatan IF Wedding Fashion İzmir'de 15-16 Şubat 2012 tarihlerinde katılımcı firmaların özel solo defilelerine yer verildi. Ünlü mankenler Tuğçe Kazaz, Hande Subaşı, Didem Soydan, Beril Kayar, Alona Kral, Merve Büyüksaraç ve Sema Şimşek'in yer alacağı defilelerde en yeni gelinlik, abiye kreasyonları görücüye çıkacak.
Sema Şimşek - 10.2.2012
Sorular Canını Sıktı
Berinza defilesinde, eşi Burak Hakkı'yla boşanma davası devam eden Sema Şimşek de podyuma çıktı.
Sema Şimşek - 8.2.2012
Gençler Türkiye'nin Gücüne Güç Katacak
Ece Sükan'ın sunumuyla gerçekleştirilen bu özel gecede birbirinden ilginç ve benzersiz tasarımlar Uğurkan Erez'in koreograflığında, Nil Uzun'un styling'inde Özge Ulusoy, Ebru Güzel, Bilge Kara, Merve Büyüksaraç, Alona Kral, Sinem Sülün, Sema Şimşek, Beril Kayar, Ecehan Epcim, Anıl Altan, Onur Orhan, Kadir Korkmaz gibi Türkiye'nin önde gelen modelleri tarafından sergilendi.
Sema Şimşek - 8.1.2012
"Tostumu Yedim Gel"Den Sonra "Seni Titretecektim" Vakası
Röportaj: Marilla ERÇİK/SABAH İNTERNET "Tostumu yedim gel"den sonra "seni titretecektim" vakası Sema Şimşek, boşanma davası açtığı eşi Burak Hakkı'nın kendisini msn'de tanıştığı kızlarla aldattığını iddia etti.
Sema Şimşek - 6.1.2012
Biri Sema'yı İşletmiş!
Sema Şimşek, boşanma davası açtığı eşi Burak Hakkı'nın, kendisini msn 'de başka kadınlarla aldattığını iddia etti.
Sema Şimşek - 5.1.2012
10 Yıllık Eşimi Hiç Tanıyamamışım
Sema Şimşek, boşanma davası açtığı eşi Burak Hakkı'nın kendisini MSN'de tanıştığı kızlarla aldattığını öne sürdü.
Sema Şimşek - 16.12.2011
Argande Artık Daha Güçlü!
Moda ve yaşam tarzı sunan www.markafoni.com, GAP Bölgesinde Kadının Güçlendirilmesinde Yenilikler Projesi kapsamında yaratılan ve ünlü manken Sema Şimşek'in yüzü olduğu Argande markasına sponsor oldu.
Sema Şimşek - 16.12.2011
'Burak'ma Kendini Bu Kadar
Eşi Sema Şimşek'in "Beni aldattı" diyerek boşanma davası açtığı Burak Hakkı, arkadaşlarıyla Nahide'de eğlendi.
Sema Şimşek - 15.12.2011
Burak Hakkı Boşanma Davası Hakkında Konuştu
Burak Hakkı, Sema Şimşek ile sürmekte olan boşanma davası hakkında konuştu..
Sema Şimşek - 15.12.2011
'aldattıysam Kanıtlasın!'
Son günlerde boşanma davaları ile gündemden düşmeyen çift Burak Hakkı ve dava açan eşi Sema Şimşek'ten yeni iddialar var!
Sema Şimşek - 6.12.2011
Boşanma Kararını Telefonla Bildirdi
Ünlüler dünyasının imrenilerek bakılan çiftlerinden manken Sema Şimşek ile oyuncu Burak Hakkı'nın da evliliği boşanma kararıyla sonuçlandı.
Sema Şimşek - 2.12.2011
Kariyer Eğitim Kurumları'ndan Mezuniyet Defilesi
Özge Ulusoy, Sema Şimşek ve Merve Büyüksaraç gibi top modellerin podyuma çıktığı defileye Ivana Sert damgasını vurdu.
Sema Şimşek - 18.11.2011
Ayakkabılar Yarıştı
PODYUMDA YOKTU Yarışmacıların tasarımlarını Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya ve Merve Karan gibi isimler tanıtırken, dans yarışmasındaki provalarda kaburgasını kıran Özge Ulusoy podyuma çıkamadı.
Sema Şimşek - 17.11.2011
Çılgın Ayakkabılar Finalde Yarıştı
"Genç tasarımcılarımız ihracatımızın yüksek ökçesi olacak, yenilik ve tasarımlarıyla ihracatımızın ökçesini yükseltecekler" diyen Büyükekşi sözlerini şöyle sürdürdü: "Ayakkabı sektörümüz tasarım yarışmalarıyla taze beyinleri, genç girişimcileri keşfedecek. Genç beyinlerimiz, sektörde kalifiye işgücüne dönüşüp ekonomimiz ve ihracatımız için katma değer yaratacak. Biliyoruz ki, yeni teknolojilerin kullanımı ile üretilecek ürünler sizlerin maharetli ellerinizde. Biliyoruz ki tasarım alanında bizi uzmanlığa taşıyacak sizlerin fikirleriniz." TOLUNAY: 1,5 MİLYAR DOLAR İHRACAT HEDEFLİYORUZ İDMİB Başkanı Lemi Tolunay ise Türkiye'nin ihracat yapısının değiştiğine dikkat çekerek, bundan böyle üretimden çok moda ve markanın ağırlık kazandığını söyledi. Yeni dönemde yüksek katma değerli, 'Türk derisinden yapılmıştır' etiketli ürünlerle küresel piyasalarda var olacaklarını vurgulayan Tolunay, şöyle devam etti: "Geçtiğimiz son 10 yılda toplam ihracatımız 550 milyon dolardan 1.3 milyar dolara çıktı. Hatta 2011 yılı beklentimiz ise 1,5 milyar dolar. Diğer bir ifade ile 11 yılda deri ve deri ürünleri ihracatımız yüzde 300 arttı. Bugün Türkiye'nin yılda 500 milyon çift ayakkabı üretme kapasitesi var. Kurulu kapasitenin potansiyeli kesinlikle bunun da üzerinde. Ama artık tüketici tercihleri ve daha bir çok teknolojik nedenlerden dolayı gelinen noktada kapasite tek başına bir anlam taşımıyor. Artık kapasite ve üretim gücü ile birlikte tasarımı da bu sürece katarak yeni bir endüstriyel tanım geliştirmemiz gerekiyor. İşte Ayakkabı Tasarım Yarışması da bunun ilk adımı…" ÜNLÜ MANKENLERLER GENÇ TASARIMCILAR İÇİN PODYUMDA Ece Vahapoğlu'nun sunduğu gecede finale kalan Azer Bayındır, Elif Gözde Arı, Funda Pehlivan, Ilgın Ütin, Nilgün Altınbaş, Recep Serdar Bozok, Sema Çağlar, Sinem Avcı, Yağmur Caner'in birbirinden ilginç ve benzersiz tasarımları, Uğurkan Erez'in koreograflığında, Merve Büyüksaraç, Tuğçe Sarıkaya, Serkan Tan, Gökhan Albayrak, Sema Şimşek, Ebru Güzel, Merve Karan, Gökberk Çalın ve Kadir Korkmaz gibi Türkiye'nin önde gelen modelleri tarafından sergilendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sema Şimşek Haberleri | Sema Şimşek Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Sema Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sema Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. Burak Hakkı Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 21:17:03. #1.14#
title