SELİMİYE CAMİİ HABERLERİ

Selimiye Camii Haberleri

Selimiye Camii haber, Selimiye Camii son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selimiye Camii - 3.8.2020
EDİRNE'NİN TARİHİ SAĞLIK MÜZESİNE, BAYRAMDA ZİYARETÇİ AKINI
'MANEVİYATI ÇOK FARKLI, ETKİLEYİCİ BİR YER' Ankara'dan arkadaşlarıyla Edirne'ye gelen ve müzeyi gezen Tuğçe Sarı, çok etkilendiğini belirterek, "Bayram dolayısıyla bir Trakya turu yapalım dedik, bu kapsamda da bu müzeyi gezmek istedik. Maneviyatı çok farklı, çok güzel bir yer. Buradan önce Selimiye Camii'ne gitmiştik, oradan buraya geldik, çok etkileyici bulduk.
Selimiye Camii - 15.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
SELİMİYE'YE MAHYA ASILDI, SANCAK KOŞUSU YAPILDI 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde, Edirne'nin incisi Selimiye Camii'ne de 'Birliğimiz Daim Olsun' yazılı mahya asıldı.
Selimiye Camii - 10.7.2020
Danıştay 10. Dairesinin Ayasofya kararının gerekçesi: (2)
Nitekim, Dünya Mirası Listesi'nde yer verilen ve ülkemizde bulunan miras alanlarından, Ayasofya'nın da içinde yer aldığı 'İstanbul'un Tarihi Alanları' ile diğer miras alanlarında, Selimiye Camii, Divriği Ulu Camii, Süleymaniye Camii, Sultan Ahmet Camii, Şehzade Mehmet Camii ve Zeyrek Camii gibi halen cami olarak kullanılan çok sayıda tarihi eser de bulunmaktadır.
Selimiye Camii - 21.6.2020
Haftanın tarihine bakış
2011 - UNESCO, Selimiye Camii ve külliyesini, "Dünya Mirası Listesi"ne dahil etti.
Selimiye Camii - 12.6.2020
Mimar Sinan'ın "ustalık eseri" düzenli olarak dezenfekte ediliyor
Öğle ve ikindi namazlarının cami içinde, cuma namazının ise bahçede kılındığı Selimiye Camii'nde çalışmalarını düzenli olarak sürdüren ekipler, vatandaşların sağlığını koruyacak önlemler alıyor.
Selimiye Camii - 10.6.2020
Edirne'de hasat edilen ilk buğday ticaret borsasında satıldı
ETB Meclis Başkanı Fedai Canım, günün anısına üretici Kızılkan'a Edirne toprağından yapılan Selimiye Camii motifli seramik plaket ile 100 litre mazot hediye etti.
Selimiye Camii - 29.5.2020
Selimiye'de hafif yağış altında cuma namazı kıldılar
Selimiye'de hafif yağış altında cuma namazı kıldılarEDİRNE'de koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu ibadete açılan tarihi Selimiye Camii'nin bahçesi ve avlusunda cuma namazı kılındı.
Selimiye Camii - 28.5.2020
Fatsa cumaya hazır
Fatsa'da cuma namazı kılınabilecek camiler şunlar: Orta Büyük Camii Avlusu, Sahil Çarşı Camii Avlusu, Havva Hatun Camii Bahçesi, Dolunay Mh. Muhyiddin Camii ve Kur'an Kursu Bahçesi, Mevlana Camii Bahçesi, Ayazlı Merkez Ulu Camii Bahçesi Evkaf Mah. Mescidi Aksa Camii Bahçesi Fatih Mah. Hediye Yücel Camii Bahçesi Garaj Camii Bahçesi TOKİ Hz. Ali Camii Bahçesi İmam-Hatip Camii Bahçesi Kurtuluş Mah. Selimiye Camii Bahçesi Özel Sanayi Sitesi Hasan Aydemir Camii Bahçesi Sanayi Camii Bahçesi Yenipazar Mah.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selimiye Camii Haberleri | Selimiye Camii Haber - Haberler - Selimiye Camii haberleri, son dakika selimiye camii haber ve gelişmeleri burada. Kariye Cami halıları üretildi, serilmeye gün sayıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 00:31:44. #1.14#
title