SELİM YILMAZ HABERLERİ

Selim Yılmaz haber, Selim Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selim Yılmaz - 14.03.2014
Çanakkale'de Destanlaşan 57. Alay İçin Yürüyorlar
Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, yürüyüşü 4 yıldır düzenlediklerini söyledi.
Selim Yılmaz - 06.03.2014
Bozkurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu
Üyelerin 157'sinin oyunu alan Cemal Kaşıtoğlu başkanlığındaki oda yönetimi, Musa Gür, Ahmet Özkan, Ahmet Tokur, Selim Yılmaz, Mustafa Yıldız ve Serkan Gündüz'den oluştu.
Selim Yılmaz - 07.02.2014
57. Alay Yürüyüş Komitesi, Vali Yerlikaya'yı Ziyaret Etti
Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ve komite üyeleri, geçen yıl 57.
Selim Yılmaz - 06.02.2014
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ve komite üyeleri, geçen yıl 57.
Selim Yılmaz - 05.02.2014
57. Alay Yürüyüş Komitesi, Belediye Başkanı İrtem'i Ziyaret Etti
Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ve komite üyeleri, geçen yıl 57.
Selim Yılmaz - 08.11.2013
Çankaya'da Latin Rüzgarları Esti
Yetişkinler B: Ahmet Yiğit İşiyel & Buse Çelik, Adnan Selim Yılmaz & Hazal Akyüz, Onur Çağlıköse & Ayşe Seda Kızılpelit.
Selim Yılmaz - 22.07.2013
Gediz Üniversitesi Genç Basketbolcular Arıyor
Seçmeye katılmak isteyen basketbolcu adaylarının "0505 675 68 44" numaralı telefondan Yavuz Selim Yılmaz'dan ayrıntılı bilgi alabileceği açıklandı.
Selim Yılmaz - 21.05.2013
Gediz Üniversitesi Süper Lig'e Yükseldi
ÜÇ YILDA 4 KUPA Oyuncular Rıdvan Şakrak, Kaan Üner, Hasan Yıldız, Tamer Gürpınar, Mert Alp Arkın, Mert Türkyılmaz, Mert Gizir, Yiğit Özkök, Mert Aykutlu, Rahmi Hepsarsar, Oğulcan Dolu, Atakan Yiğit İnanç, Berk Canan ve Berk Üner, üç yılda kazandıkları dördüncü kupanın sevincini yaşadı. Koç Volkan Gülbay ve idareci Yavuz Selim Yılmaz yönetimindeki Gediz Üniversitesi Basketbol Takımı, elde ettikleri bu sonuçla Süper Lig'e yükseldi.
Selim Yılmaz - 04.05.2013
Kbü'de 'Hz. Peygamber ve İnsan Onuru' Konulu Panel Düzenlendi
İlahiyat Fakültesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Tuğrul Tezcan, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Yiğitoğlu ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Selim Yılmaz'da değişik örneklerle panelistleri bilgilendirdi.
Selim Yılmaz - 03.05.2013
Fedakar Öğretmen
Sek sekin kendi kültürümüzün oyunlarından olduğunu belirten Aktaş, şunları kaydetti: "Şu anda 40 yaşının üzerindeki birçok insan çocukluğunda Anadolu köylerinde sek sek oynayarak zaman geçirmiştir. Şimdi ise çocuklarımız apartman yaşantısında oldukça sıkıntılı süreçten geçiyorlar. Bizde sek sekleri okul bahçelerimize çizerek çocuklarımıza unutulan oyunlarımızı yeniden öğretiyoruz. Basit, maliyetsiz ama aynı zamanda çocuklara kazanım olan bir çalışma. Sek sekleri değişik geometrik şekillerde tasarlayarak çocuklarımıza kalıcı olmasına özen gösterdik. Bahçe çizgi çalışmalarımız sadece sek sek ile sınırlı değildir. Köşe kapmaca, üç taş, beş taş, zıplama parkuru gibi çalışmalar yaparak bahçelerimizi çocuklarımızın oynayabileceği hale getiriyoruz. Zaten İlköğretim müfredatında şuanda birinci kademede ilk dört sınıflık süreçte oyun ve spor etkinlikleri dersi var. Bu oyunlarda derste de olması gereken çalışmalardır." Öğrencilerden Selim Yılmaz, okul bahçesine çizilen bu oyunlardan memnun olduğunu ve bu sayede bilgisayar oyunlarını daha az oynadığını söylerken, Hüseyin Durgun'da arkadaşlarıyla en çok köşe kapmaca oyununu oynadıklarını ifade etti.
Selim Yılmaz - 30.04.2013
Gediz Üniversitesi 3 Yılda 3 Kupa Aldı
Koç Volkan Gülbay ve idareci Yavuz Selim Yılmaz yönetimindeki gençler, başarılarına şimdi de bir yenisini ekledi.
Selim Yılmaz - 29.04.2013
Honaz Peygamber Efendimizin Hayatını Okudu
İlköğretim yedinci sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile HEKDER'in gözetmenliğinde, yazar İrfan Yücel'in "Peygamberimizin Hayatı" adlı kitabından yapılan ve 200'e yakın öğrencinin katıldığı bilgi yarışmasında Honaz Belediyesi Ortaokulu'ndan Fevzi Selim Yılmaz birinci, Cumhuriyet Ortaokulundan Berfu Yıldız ikinci, yine Honaz Belediyesi Ortaokulu'ndan Musa Mert Çelen ise üçüncü oldu.
Selim Yılmaz - 25.04.2013
Kartepe'de Sağanak Sağanak Gol Atılıyor
"Köyler ve Mahaller Futbol Turnuvasında Buluşuyor" organizasyonunda goller sağanak sağanak atılıyor.
Selim Yılmaz - 20.03.2013
27. Ve 57.Alay Çanakkale'den Döndü.
2 yıldır Hikmet Selim Yılmaz önderliğinde 57.
Selim Yılmaz - 16.03.2013
Destanlaşan Kahramanlar İçin Yürüyorlar
57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ise Keşan, Gelibolu ve Eceabat'tan sonra Çanakkale'ye ulaşacaklarını belirtti.
Selim Yılmaz - 16.03.2013
Temsili 57 ve 27. Alaylar Çanakkale'ye Yürüyor
57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz da elinde bir şehidin kemiği ile yaptığı konuşmada, Kanlısırt'ta 57.
Selim Yılmaz - 15.03.2013
57 Kişi 57. Alay İçin Yola Çıktı
Grubun sözcüsü 54 yaşındaki Hikmet Selim Yılmaz, amaçlarının, Tekirdağ'ı tarih ile kucaklaştırmak olduğunu ifade ederek şunları söyledi: "Şu anda 57.
Selim Yılmaz - 14.03.2013
Destanlaşan 57. Alay İçin Yürüyorlar
57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 yıldır bu yürüyüşü düzenlediklerini söyledi.
Selim Yılmaz - 27.02.2013
Kalender, Çiftçileri Bilinçlendirmek Amacıyla Seminer Düzenledi
Sinevizyon eşliğinde yapılan seminer programında ilk olarak Veteriner Hekim Selim Yılmaz, hayvan hastalıklarıyla ilgili teknik bilgilerini aktardı.
Selim Yılmaz - 06.01.2013
Rteü'nde Şiir Dinletisi Programı
Çayeli Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu'ndaki dinletiye Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Kemal Tavukçu, Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Şaşmaz, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Uğur Dalgıç, İlçe Cumhuriyet Baş savcısı İsmail Oran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Yılmaz, Öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Selim Yılmaz - 06.01.2013
Üniversite Öğrencilerinin Şiir Dinletisi
Çayeli Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu'nda, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerince gerçekleştirilen etkinliğe, üniversitenin rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Kemal Tavukçu, Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Şaşmaz, Çayeli Jandarma Komutanı Yüzbaşı Uğur Dalgıç, Çayeli Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Oran, Çayeli Milli Eğitim Müdürü Selim Yılmaz, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Selim Yılmaz - 29.11.2012
"Ehl-İ Beyte Saygı" Adlı Panel Düzenlendi
İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hür Mahmut Yücer, burada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kerbela'da şehit edilen Hz. Ali'nin oğlu Hüseyin ve onun neslinden gelen Ehl-i Beyt'i anlama kavramından söz ederken, Muharrem ayında Ehl-i Beyt'i anlayarak, onun izinden gidilmesinin gereğini vurguladı. İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hür Mahmut Yücer'in sunumlarının ardından, İlahiyat Fakültesi öğrencisi Bünyamin Önder şiir okurken, İlahiyat Fakültesi öğrencileri tarafından da Ehl-i Beyt'i anlatan temsili bir gösteri sunuldu. Gerçekleştirilen gösteri sonrası Muharrem ayının ve aşure gününün Peygamberlerin birçok dönüm noktalarını yaşadığı zaman olduğunu dile getiren İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selim Yılmaz, "Din insanın vicdanını inşa eder.
Selim Yılmaz - 08.10.2012
"Güldestan" Dans Gösterisi Seyirciyle Buluşacak
Halit Ergenç'in seslendirdiği metinler Orhan Pamuk, fotoğraflar ise Ara Güler imzasını taşıyor. Eserde dekor tasarımı Işın Mumcu'ya, kostüm tasarımı İsmail Dede'ye, ışık tasarımı ise Michael Odam'a ait. Selim Yılmaz'ın kondüvit olduğu eserde, ışık realizasyonu ise Mustafa Eski tarafından yapıldı.
Selim Yılmaz - 01.10.2012
Antalya Dob "Güldestan" Dans Gösterisini Sahneye Koyacak
Halit Ergenç'in seslendirdiği metinler Orhan Pamuk, fotoğraflar ise Ara Güler imzasını taşıyor. Eserde dekor tasarımı Işın Mumcu'ya, kostüm tasarımı İsmail Dede'ye, ışık tasarımı ise Micheal Odam'a ait. Selim Yılmaz'ın kondüvit olduğu eserde, ışık realizasyonu Mustafa Eski tarafından yapıldı.
Selim Yılmaz - 21.07.2012
Ordu'da Sessiz Ramazan Geceleri
Ordu'da ehliyetsiz kişiler tarafından sahurda çalınan davuldan rahatsız olan vatandaşların şikayetleri üzerine harekete geçen Ordu Belediyesi, ehliyetsiz ve izin almadan davul çalanlara yönelik tedbirler aldı. Ordu'da sahurda davul çalınmıyor. Kimi kent sakinleri uygulamayı yerinde görürken, kimi kent sakinleri ise davul geleneğinin Ramazan'ın vazgeçilmesi olduğunu söyledi. Ramazan ayında insanların sahura davul çalınarak uyandırılması gerektiğini belirten Güler Ateş, "Ramazan'ın geldiğini anlamak için, o hazzı ve duyguyu yaşamak için davulcuların olması lazım" derken, Selim Yılmaz isimli vatandaş ise, "Herkesin saati var.
Selim Yılmaz - 10.06.2012
Seher'di Selim Oldu, Feride'yi Aldı!
Çanakkale'nin Ezine İlçesi'nde oturan 29 yaşındaki Seher Yılmaz, geçirdiği bir dizi cinsiyet değişikliği ameliyatının ardından Selim adını aldı ve mavi nüfus cüzdanı çıkarttı. Selim Yılmaz, bu arada gönlünü kaptırdığı 31 yaşındaki Feride Üner ile davullu zurnalı düğünle evlendi.
Selim Yılmaz - 03.06.2012
"Ortak Paydamız Samsun Buluşmaları"Nın 4.'sü Yapıldı
, North Point Otel'de düzenlenen programa, Samsun Sanayici ve İş Adamları Derneği (SAMSİAD) Başkanı Emin Bahri Uğurlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Uzdil, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Yılmaz, Emre Tüfekçi, Hüseyin Yalgın, Serdar Bayramkaya, Ümit Eminoğlu, Lütfü Alkan ve Muzaffer Öztel katıldı.
Selim Yılmaz - 02.05.2012
Mardin'de 22 Mele'ye, Törenle Diploma (İcazet) Verildi
Daha sonra sırasıyla Midyat İlçe Müftüsü Mehmet Abdurrahim İnanç, talebelerin hocaları adına Şeyh Seyda Medresesi Müderrisleri'nden (öğretmen) Molla Muhammed Fatih ve Emekli Ankara Merkez Vaizi Muhammed Selim Yılmaz, hem Kutlu Doğum haftası, hem de icazet geleneği üzerine Türkçe, Arapça ve Kürtçe konuşmalar yaptı.
Selim Yılmaz - 03.04.2012
9 Yaşındaki Kız Çocuğunun Doğum Günü Hediyesini Çaldılar
Selim Yılmaz'ın 9 yaşındaki kızına doğum günü hediyesi olarak aldığı akülü araç, Pazar günü merkez Selçuklu ilçesi Kerkük Caddesi'ndeki kendisine ait iş yerinin önünden çalındı.
Selim Yılmaz - 30.03.2012
Güldestan Son Kez Sahnede
Antalya Devlet Opera ve Balesi'nin sahnelediği ilk günden bu yana büyük ilgi ile izlenen "Güldestan " modern dans gösterisi son kez seyirci ile buluşacak. Aşk ve ruhun büyülü dansını sahneye taşıyan eser 31 Mart Cumartesi günü saat 20:00'da Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde son kez izlenebilecek. Türk balesinin etkileyici eserlerinden biri olan bu modern dans gösterisi , izleyiciyi dans ve müziğin kusursuz ahengi ile etkileyici bir atmosferin içerisine çekiyor.Arkın Zirek'in sahneye koyduğu eserin koreografisi Beyhan Murphy , müzikleri ise Mercan Dede imzasını taşıyor. MERCAN DEDE'NİN MÜZİKLERİYLE Türk toplumunun kültürel geçmişini bugünün yaşamıyla modern bir şekilde bağdaştırmayı başaran eser, göçebe bir toplumun izlerini yeniden yaşatıyor. Türkiye'nin ünlü isimlerinin yarattığı eser, ANTDOB dansçılarının güçlü performanslarıyla sahneye konuyor . Halit Ergenç'in seslendirdiği metinler Orhan Pamuk, fotoğraflar ise Ara Güler imzasını taşıyor. Eserde dekor tasarımı Işın Mumcu'ya , kostüm tasarımı İsmail Dede'ye , ışık tasarımı ise Micheal Odam'a ait. Selim Yılmaz'ın kondüvit olduğu eserde, ışık realizasyonu Mustafa Eski tarafından yapıldı.
Selim Yılmaz - 27.03.2012
Modern Dans Gösterisi Güldestan Büyülüyor
Geleneklerin zaman içinde sürüklendiği eşsiz bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız 'Güldestan"'ı kesinlikle kaçırmayın.Sanatseverlerin büyük ilgisiyle karşılaşan Güldestan, 29 -31 Mart tarihlerinde Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde yeniden sahneleniyor. Türk balesinin büyüleyici eserlerinden biri olan bu modern dans gösterisi , izleyiciyi dans ve müziğin kusursuz ahengi ile etkileyici bir atmosferin içerisine çekiyor.Arkın Zirek'in sahneye koyduğu eserin koreografisi Beyhan Murphy , müzikleri ise Mercan Dede imzasını taşıyor. Mart ayında 2 temsil Türk toplumunun kültürel geçmişini bugünün yaşamıyla modern bir şekilde bağdaştırmayı başaran eser, göçebe bir toplumun izlerini yeniden yaşatıyor. Türkiye'nin ünlü isimlerinin yarattığı eser, ANTDOB dansçılarının güçlü performanslarıyla sahneye konuyor . Halit Ergenç'in seslendirdiği metinler Orhan Pamuk, fotoğraflar ise Ara Güler imzasını taşıyor. Eserde dekor tasarımı Işın Mumcu'ya , kostüm tasarımı İsmail Dede'ye , ışık tasarımı ise Micheal Odam'a ait. Selim Yılmaz'ın kondüvit olduğu eserde, ışık realizasyonu Mustafa Eski tarafından yapıldı.
Selim Yılmaz - 27.03.2012
Karadeniz Balıkçıyı 5 Aydır Vermiyor
Edinilen bilgiye göre, İlyasbey Balıkçı Barınağı açıklarında 23 Ekim gecesi dümen kırılması sonucu meydana gelen kazada, balıkçılık yapan Sabri Yılmaz ile oğulları Sabri (31) ve Selim Yılmaz (22) denize düştü.
Selim Yılmaz - 27.03.2012
Modern Dans Gösterisi Güldestan Büyülüyor
Selim Yılmaz'ın kondüvit olduğu eserde, ışık realizasyonu Mustafa Eski imzasını taşıyor.
Selim Yılmaz - 18.03.2012
"57. Alay Şehitleriyle Kucaklaşıyor"
57. Alay Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz da kendilerine gösterilen ilgi dolayısıyla Nalbant'a plaket taktim etti.
Selim Yılmaz - 17.03.2012
57. Alay Kafilesi Şehitler Diyarı Gelibolu'da
Tekirdağ'dan 14 Mart'ta yola çıkan 60 kişilik grup, Malkara ve Keşan'da verilen molaların ardından Gelibolu'ya ellerinde meşaleleri ile girerken kendilerini Gelibolu Belediye Başkan Vekili Ahmet Nalbat, Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Bartan ve çok sayıda vatandaş alkışlarla karşıladı. Keşan'dan Gelibolu'ya olan 70 kilometrelik yolu Gelibolu şehir merkezindeki Atatürk Anıtı önünde alkışlarla karşılanarak bitiren guruba Belediye Başkan Vekili Ahmet Nalbat tarafından çiçek verildi. Bu güzel jeste karşılık veren gurubun Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz tarafından da, başkan vekiline adının yazılı olduğu bir plaket takdim edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selim Yılmaz Haberleri | Selim Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Selim Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selim Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Eskişehir'de Susuz Kalan Mahalleli Yolu Trafiğe Kapattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 15:07:48. #1.15#

title