SELİM YILMAZ HABERLERİ

Selim Yılmaz haber, Selim Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selim Yılmaz - 11.06.2016
Çukurca'daki Terör Saldırısı
Hakkari'nin Çukurca ilçesinde teröristlerle çıkan ve 8 askerin şehit düştüğü çatışmada yaralanan Uzman Çavuş Selim Yılmaz, tedavisinin ardından Samsun'daki baba ocağına döndü.
Selim Yılmaz - 24.05.2016
Çaycuma'da Seminer
Katılımcılar adına çok verimli bir program olduğunu vurgulayan Emeksiz, "İslamı anlama ve yorumlama biçimleri olan mezhepler konusunu ilk ortaya çıktıkları günden bugüne kadar tarihsel süreciyle anlatan Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Kelam Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Selim Yılmaz'a teşekkür ediyoruz.
Selim Yılmaz - 12.05.2016
Toplu Silah Kaçakçılığına Hapis ve Para Cezası
Olay, iddiaya göre 14 Aralık 2012'de meydana geldi. Kayseri ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği eşzamanlı operasyonda 'Toplu silah kaçakçılığı' yapmak suçlaması ile Bekir Sarıdağ (36), Hakan Yüksel (42), Hakan Dikne (37), Mehmet Sarıdağ (37), Mehmet Arı (35), Mustafa Aydın (32), Necdet Eker (39), Selim Yılmaz (23), Şuayip Arı (42) ve Şemmi Yılmaz (48) yakalandı.
Selim Yılmaz - 18.03.2016
Ağrı'daki Terör Operasyonu
Mahkemeye sevk edilen DBP Ağrı İl Eş Başkanı Barış Demir ve HDP Ağrı İl Eş Başkanı Hanım Yıldırım ile Mürsel Yalçın, Cemal Akural, Selçuk Aktürk, Zeynep Mete, Leyla Saraç, İrfan Yıldız, Cemil Oğuz, Azat Taş, Turan Çabuk, Fırat Balıkçı, Necmettin Başçı, Nevzat Ayna, Fecri Yakut, Rojdan Erez, Furkan Ekinci, Mehmet Çelik, Özlem Demir, Güner Alptekin, İbrahim Cengiz, Fatma Arığ ve Selim Yılmaz "terör örgütüne üye olmak", Yasin Yılmaz ve Sedef Demir ise "terör örgütüne üye olmak" ve "terör örgütü kurmak ve yönetmek" suçlarından tutuklandı.
Selim Yılmaz - 23.02.2016
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada, yürüşün 13 Mart 2016 sabahı tüm katılımcıların Tekirdağ Valiliği önünde yapılacak törenin ardından yola çıkacağını söyledi.
Selim Yılmaz - 20.02.2016
57. Alay Yürüyüş Komitesi'nden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine Ziyaret
57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı makamında ziyaret etti.
Selim Yılmaz - 11.02.2016
Çağrıların Yüzde 82'si Asılsız Çıktı
Vali Necati Şentürk, Kırşehir Acil Çağrı Merkezi Müdürü Selim Yılmaz ve beraberindeki heyetin ziyaretinde yaptığı konuşmada, merkezin başarılı hizmetler yürüttüğünü, ancak asılsız çağrıların çalışma hızını olumsuz etkilediğini belirtti.
Selim Yılmaz - 16.03.2015
Çanakkale Zaferi'nin 100. Yılı
Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz da 57.
Selim Yılmaz - 15.03.2015
Çanakkale'de Destanlaşan 57. Alay İçin Yürüyorlar
Türk Kızılayı Malkara öğrenci yurdunda konaklayan 57. Alay Yürüyüş Komitesi'nin Başkanı Hikmet Selim Yılmaz, yaptığı açıklamada, Malkara Belediyesi'ne teşekkür ederek, "Serhat ilçemiz Malkara sancak olmaya layık olan bir ilçedir.
Selim Yılmaz - 13.03.2015
7. Alay'ın Anısına Çanakkale'ye Yürüyorlar
57. Alay'ın Çanakkale Zaferi'ndeki öneminden bahseden 57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz, 57.
Selim Yılmaz - 13.03.2015
Çanakkale'de Destanlaşan 57. Alay İçin Yola Çıktılar
Çanakkale'de savaşan atalarıyla gurur duyduklarını belirten Albayrak, şunları kaydetti: "Çanakkale'de 7 düvele meydan okuyan, 7 düvelle savaşmış insanların çocuklarıyız. Bu sene 100. yılı. Büyükşehir belediyesi olarak büyük etkinliklere imza attık. Bugün Hikmet Selim ve arkadaşlarının birkaç senedir yapmış olduğu yürüyüşün biz de içinde oluyoruz. Ben Çanakkale Savaşı'nda şehit olan, gazi olan tüm savaşanları rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun."  Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ise dört yıldır 57.
Selim Yılmaz - 04.03.2015
Tokat'ta Tır ile Minibüs Çarpıştı: 8 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Adnan Yıldız (53) yönetimindeki 01 CCA 80 plakalı tır ile Selim Yılmaz (29) idaresindeki 60 BB 469 plakalı minibüs, Tokat-Turhal karayolundaki eski Sigara Fabrikasının önünde çarpıştı.
Selim Yılmaz - 22.02.2015
57. Alay Yürüyüş Komitesi'nden Temsili Sancak Devir-teslim Töreni
57. Alay Yürüyüş Komitesi, Mustafa Kemal Atatürk tarafından 57. Alay'a sancağın verilişinin yıl dönümü dolayısıyla tören düzenledi.  57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, komite olarak 4 yıldır, 18 Mart'ta düzenlenen törenlere katılmak için yürüyerek Çanakkale'ye gittiklerini söyledi.
Selim Yılmaz - 10.02.2015
57. Alay"In İzinde Çanakkale'ye Yürüyorlar
YAKUP GÜLER - Tekirdağ'da 5 yıl önce kurulan 57. Alay Yürüyüş Komitesi, 4 yıldır, 18 Mart'ta düzenlenen törenlere katılmak için yürüyerek Çanakkale'ye gidiyor.  Kara savaşlarına ilk katılan birlik olan ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Onlar mukaddes vatan toprakları için canlarını seve seve vermişler, Çanakkale Savaşları'nın kaderini değiştirmişlerdir" sözünü söylediği 57. Alay için bu yıl da gönüllüler, 235 kilometrelik yolu katederek Çanakkale'ye gidecek.  57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tekirdağ'ın Çanakkale'nin bir parçası olduğunu söyledi.
Selim Yılmaz - 07.08.2014
Derleme<br/>dün Geceden Bu Yana "Emniyetteki 'Paralel Yapı' Operasyonu" Başlıklı...
-Çocuğu vefat eden şüpheli serbest bırakıldı Tokat'ta gözaltına alınan şüpheli Fatih Yılmaz'ın ise lösemi tedavisi gören oğlunun vefatından dolayı serbest bırakıldığı belirtildi. Emniyet görevlileri tarafından hazırlanan tutanakta, Yılmaz'ın, oğlunun rahatsızlığından dolayı Ankara'da geçici olarak görevlendirildiği, kadrosunun Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğünde olduğu, Gazi Üniversitesi Hastanesinde lösemi tedavisi gören oğlu Tuğrul Selim Yılmaz'a refakatçilik yaptığı ifade edildi.
Selim Yılmaz - 07.08.2014
Kaçtı Denen Polis, Baba Ocağında Vefat Eden Çocuğunun Taziyeleri Kabul Ediyor
Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını gerçekleştiren polislere yönelik yapılan 2. dalga operasyonlarda gözaltına alınan 33 polisle ilgili bazı polislerin ifadeye gelmedikleri, kaçtı yönündeki haberlerin aslının olmadığı ortaya çıktı. Kaçtı diye haber yapılan Fatih Yılmaz isimli polis memurunun, kanser tedavisi gören 1,5 yaşındaki oğlunun vefat etmesi üzerine taziyeleri kabul ettiği, cenaze işlemleri için savcılıktan ayrıca izinli olduğu öğrenildi. Polislere yönelik 22 Temmuz'da başlayan 115 gözaltı kararı ile düzenlenen sahur operasyonunun ardından ikinci dalga operasyonda da 33 polis hakkında daha gözaltı kararı verilmişti. Hakkında gözaltı kararı olan polis memuru Fatih Yılmaz'ın kanser tedavisi gören 1,5 yaşındaki oğlu Tuğrul Selim Yılmaz'ın, operasyondan 3 gün önce hayatını kaybettiği ortaya çıktı.
Selim Yılmaz - 07.08.2014
Operasyondan 3 Gün Önce 1,5 Yaşındaki Oğlunu Kaybeden Polis Gözaltına Alınmadı
Operasyonda, gözaltı listesinde adı olan Polis Memuru Fatih Yılmaz'ın 1,5 yaşındaki oğlu Tuğrul Selim Yılmaz'ın operasyondan 3 gün önce lösemi nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.
Selim Yılmaz - 07.08.2014
20 Polis Daha Adliyeye Sevk Edildi
Emniyet görevlileri tarafından buna ilişkin hazırlanan tutanakta, Yılmaz'ın, oğlunun rahatsızlığından dolayı Ankara'da geçici olarak görevlendirildiği, kadrosunun Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğünde olduğu, Gazi Üniversitesi Hastanesinde lösemi tedavisi gören oğlu Tuğrul Selim Yılmaz'a refakatçilik yaptığı ifade edildi.
Selim Yılmaz - 28.06.2014
Eskişehir'de Susuz Kalan Mahalleli Yolu Trafiğe Kapattı
GÖLETTEKİ SU SORUNU ÇÖZER Emirceoğlu Mahallesi sakinlerinden makine mühendisi Hasan Ali Demir bugüne kadar su ihtiyaçlarını sondaj kuyusundan çıkan sudan karşıladıklarını belirtti. Kuyudan çıkan suyun depoya, oradan da evlere verildiğini söyleyen Demir şöyle devam etti: "Ancak bu su azaldı. Mahallenin alt kesimlerinde oturanlar bahçe sulaması da yapınca üst kesimlere hiç su gelmemeye başladı. Büyükşehir Belediyesi'nin mahallemizi şehir şebeke suyuna bağlama çalışması sürüyor. Ancak şehir şebekesine de bağlanılsa, mahallenin üst kesimde kalan yerler kot farkı nedeniyle su sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Mahallemizdeki su sorunu 2 kilometre mesafedeki Borabey Göleti'ne çekilecek bir hatla tamamen çözüme kavuşabilir." MUHTAR: ZOR DURUMDAYIZ Emirceoğlu Mahallesi Muhtarı Selim Yılmaz da 3 aydır evlerin musluklarında suların akmadığını söyledi.
Selim Yılmaz - 12.06.2014
Marmara Üniversitesi'nde Rektör Seçimi Heyecanı
Marmara Üniversitesi'nde rektör seçimi saat 09.30'da Göztepe Yerleşkesi Kapalı Spor Salonu'nda başladı. Oy kullanacak 1668 öğretim üyesinin yarısından fazlasının hazır bulunduğu yoklamanın ardından seçime geçildi. Divan Başkanlığını Hukuk Fakültesi Öğretim üyelerinden Talat Canbolat'ın yaptığı seçimde şimdiki rektör Prof. Dr. Zafer Gül ile birlikte Prof. Dr. Mehmet Emin Arat, Prof. Dr. Mehmet Emin Artuk, Prof. Dr. Hamza Kandur, Prof. Dr. Gülay Yılmaz ve Prof. Dr. Selim Yılmaz aday oldu.
Selim Yılmaz - 12.05.2014
Bilecik'te Hayvan Hırsızlığı
Hırsızlık olaylarının polise intikal etmesi sonucu soruşturma başlatan Bilecik Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarda iki olay yerinde de aynı araç lastiği izini tespit etti. Bu araç lastiği izinden yola çıkan ekipler, çalınan 3 adet küçükbaş hayvan başı boş şekilde Beşiktaş Mahallesi Beşyüzevler mevki civarında boş bir arazide buldular. Emniyet ekipleri, hırsızların Bilecik'te olabileceği ve otomobilin yıkamaya götürülebileceği ihtimali değerlendirilerek, Bilecik Organize Sanayi bölgesindeki oto yıkamaları takibe aldılar. Bir otomobilden şüphelenen asayiş ekipleri, yaptıkları incelemede otomobilde hayvan dışkıları ve tüyler buldu. Derinleştirilen soruşturmada şüpheli bulunan Hasan Emre Avcı (20), Onur Akbaş (21), Selim Yılmaz (25) ve Selçuk Güngöroğlu (44) yakalandı.
Selim Yılmaz - 16.03.2014
Çanakkale'de Destanlaşan 57. Alay İçin Yürüyorlar
Yeni nesle tarihi olayların aktarılması gerektiğini belirten Dınkırcı, şunları kaydetti: "Özellikle yeni yetişen nesil, ecdadı ne yapmış, hangi zorluklara katlanmış ve vatanı kurtarmış, bunun hafızalara iyi kazınması gerekiyor. Çünkü dönmeyi düşünmediler. 253 bin şehit verdik. Bunlar bizim ecdadımız. Ben bu vesileyle başta rahmetli Atatürk olmak üzere şehit ve gazilerimize şükran duygularımı ifade etmek istiyoruz. Allah yolunuzu açık etsin. Siz ve sizin gibi insanların sayesinde hep beraber bütüncül bir yapılanma ile dünya var olduğu müddetçe Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin birlik ve beraberlik için yaşatılması için çalışmamız gerekiyor." 57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz da 27.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selim Yılmaz Haberleri | Selim Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Selim Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selim Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun'da Otomobil Bisiklete Çarptı: 1 Ölü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 16:01:17. #1.15#

title