SELÇUK YÖNTEM HABERLERİ

Selçuk Yöntem haber, Selçuk Yöntem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Yöntem - 17.3.2015
Haldun Taner'in 100. Yaşı Kadıköy'de Kutlandı
ALASYA: BUGÜN BİR YAZSA DÖRT BEŞ GÜN SONRA YASAKLANIR Haldun Taner'in mizahı, kişiliği ve eserleriyle örnek olduğunu anlatan ikiliden Metin Akpınar onun ileri görüşlülüğüyle ilgili espiler yaptı. Dönemin Kültür bakanının heykellere peştemal giydirmeye çalıştığını anlatan Akpınar "Bugün kadavraya don giydiriyorlar" Dedi. Devekuşu kaberesinden anıların anlatıldığı Zeki Alasya şöyle devam etti: "Öylesine özlüyorum ki Haldun Taner'i yeniden bir arada olsak bir oyun yazsa biz de oynasak tahmin ediyorum dört ya da beş gün sonra yasaklanır" Haldun Taner'in eşi Demet Taner'in "Demokrasi" yazısından bir bölüm okuduğu gecede yazarın "Sersem Kocanın Kurnaz Karısı" oyunundan Selçuk Yöntem'de bir bölüm okudu.
Selçuk Yöntem - 13.3.2015
Haldun Taner 100 Yaşında
"Keşanlı Ali Destanı, "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" oyunlarından bölümlerin sahneleneceği gecede Gülriz Sururi, Ali Erdoğan, Selçuk Yöntem usta yazar için sahneye çıkacak.
Selçuk Yöntem - 5.3.2015
Emsal Teyze'ye Büyük İlgi
Tiyatro sanatçısı Selçuk Yöntem'in karşısında yarışan Emsal Tekir, 60 bin liralık soruyu görüp 30 bin liralık ödülle Develi'ye döndü.
Selçuk Yöntem - 2.3.2015
Yaşar Kemal'e Veda Töreni
Törende ünlü isimler Meltem Cumbul, Selçuk Yöntem, Cihan Ünal ve Tilbe Saran ile Zeynep Oral ünlü yazarın eserlerinden bölümler okudu.
Selçuk Yöntem - 2.3.2015
Yaşar Kemal'e Kendi Sözleriyle Veda'
Yaşar Kemal için Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen anma töreni saygı duruşuyla başladı. Törende konuşma yapılmasına izin verilmedi. Bu karar çarpıcı bir şekilde, " Bugün burada konuşmalara yer vermeyeceğiz. Hele hele nutuklara hiç yer yok" diyerek duyuruldu. Kimse kürsüye çağrılmadı. Kürsüde Yaşar Kemal'in fotoğrafları ve bugüne kadar yazdığı kitapları vardı. Salon tamamen doldu. Törenin başında Yaşar Kemal'in hayatının anlatıldığı kısa bir belgesel gösterimi yapıldı. Ardından "Bugün burada sadece Yaşar Kemal söz alacak" denilerek, Tilbe Saran, Meltem Cumbul, Selçuk Yöntem ve Cihan Ünal sahneye davet edildi.
Selçuk Yöntem - 19.2.2015
TESYEV'in 15. Yılına Özel "Büyük Resim" Albümü
Ali Boz, Altan Erkekli, Ayşe Saran, Aytekin Ataş, Bülent Cenkci, Bülent Yetiş, Cansu Kurtçu, Çağla Şikel Altuğ, Dilara Karaelmas, Emre Altuğ, Ender Gündüzlü, Erkan Can, Evren Doğru, Ferhat Göçer, Feridun Düzağaç, Fettah Can, Gülen Karaman, Günay Çoban, Hakan Akkaya, Işın Karaca, Levent Yüksel, Melis Sökmen, Murat Boz, Murat Dalkılıç, Murat Evgin, Nedret Boz, Nev, Nilgün Belgün, Pascal Nouma, Saba Tümer, Selçuk Yöntem, Suzan Kardeş, Şebnem Özinal, Uğurkan Erez, Volkan Konak, Volkan Severcan, Zeliha Sunal ve Ziynet Sali'nin seslendirdiği 'Büyük Resim' albümü ile TESYEV her zaman olduğu gibi bu özel projesinde de engellilerin hayatına önemli katkılar sağlamayı ve toplumda engellilerle ilgili farkındalık yaratmayı hedefliyor.
Selçuk Yöntem - 11.2.2015
Eski Öğretim Görevlisi, İlk Soruda Elendi
Eski bir öğretim görevlisi olan Mustafa Bağlı adlı yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sunduğu" Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının dünkü bölümde ilk soruda yanıt vermekte gecikti.
Selçuk Yöntem - 14.1.2015
Şehir Tiyatroları Talat Halman'ı Anacak
"Kahramanlar ve Soytarılar" oyununa Aliye Uzunatağan, Ani İpekkaya, Bülent Emin Yarar, Defne Halman, Derya Alabora, Engin Alkan, Erhan Yazıcıoğlu, Genco Erkal, Göksel Kortay, Gülriz Sururi, Hümay Güldağ, Kadriye Kenter, Levent Öktem, Mehmet Ali Kaptanlar, Meral Çetinkaya, Muhammet Uzuner, Murat Garibağaoğlu, Orhan Alkaya, Osman Wöber, Selçuk Yöntem, Taner Barlas, Taner Birsel, Tilbe Saran, Tomris İncer, Toron Karacaoğlu, Ülkü Duru, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zafer Ergin, Zeliha Berksoy ve Zihni Göktay ses verecek.
Selçuk Yöntem - 11.10.2014
Tiyatro(Hâl) Yeni Tiyatro Sezona Hazır
"Burada Tiyatro Var" diyen Tiyatro(Hâl)'i bu özel gecede, Selçuk Yöntem, Kadriye Kenter, Oktay Kaynarca, Alper Kut, Devrim Yakut, Ece Saruhan, Çiğdem Erken, Vecdi Sayer gibi isimler yalnız bırakmadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selçuk Yöntem Haberleri | Selçuk Yöntem Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Selçuk Yöntem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Yöntem kimdir, hayatı ve biyografisi. Cemal Amca İkramiyeyi Aldı, Ev Almak İçin Yollara Düştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 21:04:48. #1.15#
title