SELÇUK YÖNTEM HABERLERİ

Selçuk Yöntem haber, Selçuk Yöntem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Yöntem - 27.01.2016
İş Adamı Mustafa Koç'un Vefatı
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Beşir Atalay, Hüsamettin Özkan, Güldal Mumcu, Cavit Çağlar, Adnan Polat, Sadri Şener, Uğur Boral, Gökhan Gönül, Tuncay Şanlı, Okan Bayülgen, Sarp Apak, Müjdat Gezen, Selçuk Yöntem, Nuri Sesigüzel ve Melek Baykal da aileye taziye ziyaretinde bulunanlar arasında yer aldı.
Selçuk Yöntem - 04.01.2016
Milli Futbolculardan Eğitime Destek
Murat Dalkılıç, Nükhet Duru, Zara, Funda Arar ve Ümit Besen gibi ünlü isimlerin de yer aldığı basın toplantısında proje hakkında bilgi verildi.  Oyuncu Selçuk Yöntem'in sunuculuğunda gerçekleştirilecek olan gecede, futbolcular ve sanatçılar şarkı söyleyecek.
Selçuk Yöntem - 04.01.2016
Spor ve Sanat Dünyası, Toçev İçin Bir Araya Geldi
21 yılda 5 milyondan fazla çocuğun hayatına dokunan Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), daha fazla çocuğa destek sağlayabilmek için bir ilke daha imza atıyor. 9 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan, "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" konseri öncesinde projede yer alan isimler basın mensuplarıyla bir araya geldi. TOÇEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Betül Mermertaş'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısına; projenin müzik direktörü Metin Özülkü, konserin sunuculuğunu üstlenen Selçuk Yöntem, TOÇEV Yönetim Kurulu Üyesi oyuncu Hakan Bilgin, projenin öncülüğünü üstlenen futbolcular Mehmet Topal ve Serkan Balcı'nın yanı sıra; Burak Yılmaz, Bülent Serttaş, Feridun Düzağaç, Funda Arar, Kubat, Murat Dalkılıç, Mustafa Ceceli, Nükhet Duru, Olcan Adın, Selami Şahin, Semih Kaya, Semih Saygıner, Ümit Besen, Volkan Demirel, Zara ve Ziynet Sali gibi çok sayıda isim katıldı.
Selçuk Yöntem - 31.12.2015
Toçev'in "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" Konserinin Basın Toplantısı Yapılacak
Usta müzik adamı Metin Özülkü'nün müzik direktörlüğünü yaptığı proje kapsamında düzenlenecek konser, 9 Şubat 2016 Salı günü TİM Maslak Show Center'da gerçekleştirilecek. Yıldız futbolcular; Mehmet Topal ve Serkan Balcı'nın öncülüğünde organize edilen bu özel gecenin sunuculuğunu ise Selçuk Yöntem yapacak.
Selçuk Yöntem - 24.12.2015
Milli Sporcular Çocuklar İçin Sahne Alacak
MİLLİ SPORCULAR İLK KEZ ÇOCUKLAR İÇİN SAHNE ALACAK Müzik adamı Metin Özülkü'nün müzik direktörlüğü, yıldız futbolcu Mehmet Topal ve Serkan Balcı'nın öncülüğünde, 9 Şubat 2016 tarihinde TİM Maslak Show Center'da gerçekleştirilecek özel gecenin sunuculuğunu Selçuk Yöntem yapacak.
Selçuk Yöntem - 24.12.2015
Ünlü İsimler Çocuklar İçin Sahneye Çıkacak
Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, Metin Özülkü'nün müzik direktörlüğü ve futbolcular Mehmet Topal ile Serkan Balcı'nın öncülüğünde TİM Maslak Show Center'da gerçekleştirilecek gecenin sunuculuğunu Selçuk Yöntem yapacak.
Selçuk Yöntem - 19.12.2015
Siyasiler ve İş Adamları Kaı Vakfı'nın Yemeğinde Buluştu
Hilton İstanbul Bosphorus otelde düzenlenen yemeğe Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan, Yusuf Selahattin Beyribey, Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Iğdır Milletvekili Mehmet Emin Adıyaman, Kars Valisi Günay Özdemir, Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Iğdır Valisi Davut Haner, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Ardahan Belediye Başkanı Ahmet Faruk Köksoy, Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit, Oyuncu Selçuk Yöntem'in yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşu yöneticileri ve iş adamları katıldı.
Selçuk Yöntem - 17.11.2015
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman Anıldı
Yavuz, Halman'ın kendisine "Şairi Azam" şeklinde hitap ettiğini aktararak, şöyle konuştu: "Talat Halman'ın çok önemli bir özelliğine aslında burda değinilmedi. Bu özelliği, Halman'ın büyük ve müthiş bir ironi ustası olmasıdır. Yani bir insanı överken, yerin dibine batırmakta hocanın üstüne yoktur. Bu belki Shakespeare'de vardı. Shakespeare'in oyunlarından, sonelerinden öğrendi belki bunları ama gerçekten ustalıkla yapmıştır." Ergin: "Bakanlığın kapatılmasını istiyordu" Tiyatro sanatçısı Zafer Ergin de Halman'ın bakan olduğu 1971'de, tiyatrocu arkadaşlarıyla ziyarete gittiklerini belirterek, şunları aktardı: "Tiyatrodan arkadaşlarla kendisini kutlamaya gittik ve sohbetimiz sırasında da kültür kurumlarının özerkliği konusunda konuşuyorduk. O günün siyasal gerginliği içinde, biraz fazla ileri gittik. 'Ben size bir şey söyleyeyim mi, ben kültür bakanı oldum ama bu bakanlığın kapatılmasını istiyorum. Çünkü kültür, böyle siyasetçilerin politikalarıyla, bakanlıkla olacak bir şey değil, özerk bir kuruluş tarafından kültür topluma öğretilmelidir, değerlendirilmelidir' dedi."  Etkinlikte, Tiyatro sanatçıları Selçuk Yöntem, Engin Hepileri, Meral Çetinkaya, Gülriz Sururi ve Zafer Ergin, Talat Sait Halman'ın şiirlerini, Selim Atakan, Deniz Sujana, Begüm Günceler ve Burak Baltacı da Halman'ın Shakespeare'den çevirdiği soneleri yorumladı.
Selçuk Yöntem - 03.11.2015
Üstün Akmen Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenazede Üstün Akmen'in eşi Şaylan Akmen ile çocukları Emrah, Asur, Fulya Dağdeğiren ile Yöntem Akmen İnanç taziyeleri kabul etti. Usta yazar ve tiyatro eleştirmeni Üstün Akmen'i son yolculuğunda tiyatrocu ve oyuncular Zafer Ergin, Selçuk Yöntem, Bekir Aksoy, Rutkay Aziz, Orhan Aydın, Erhan Yazıcıoğlu ile çok sayıda ünlü isim katıldı.
Selçuk Yöntem - 18.05.2015
Görkemli Ödül Gecesi Canlı Yayınla Ben Tv'de
YILDIZLAR GEÇİDİ Haldun Dormen, Göksel Kortay, Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Ali Altuğ, Mustafa Alabora, Kerem Atabeyoğlu, Hüseyin Köroğlu, Şenay Köroğlu ve Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selçuk Yöntem Haberleri | Selçuk Yöntem Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Selçuk Yöntem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Yöntem kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'nin Yıldızları Çocuklar İçin Aynı Sahneyi Paylaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 14:23:19. #1.14#

title