SELÇUK YÖNTEM HABERLERİ

Selçuk Yöntem haber, Selçuk Yöntem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Yöntem - 22.11.2018
"Senfonik Mizah" İzmirlilerle Buluştu
Türk Tiyatrosu'nun usta oyuncusu Selçuk Yöntem ve ünlü orkestra Şefi İbrahim Yazıcı, Olten Filarmoni Orkestrası eşliğinde "Senfonik Mizah" adlı gösteri ile İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde izleyici ile buluştu.
Selçuk Yöntem - 15.11.2018
İzmir'de Kültür Sanat
Olten Filarmoni Orkestrası Olten Filarmoni Orkestrası, "Senfonik Mizah" adı altında Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde ünlü şef İbrahim Yazıcı ve tiyatrocu Selçuk Yöntem'i ağırlayacak.
Selçuk Yöntem - 23.10.2018
Baykal Saran Yılın Tiyatro Sanatçısı Ödülü"
Törene, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in yanı sıra seçici kurul üyeleri Eski Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Lemi Bilgin, tiyatro sanatçısı Rüştü Asyalı ve Selçuk Yöntem ile tiyatro eleştirmeni Atilla Sav, bazı tiyatro sanatçıları ve tiyatroseverler katıldı.
Selçuk Yöntem - 4.10.2018
Gülriz Sururi-Engin Cezzar Tiyatro Teşvik Ödülü
Gülriz Sururi, Mert Fırat, Tilbe Saran, Seçkin Selvi, Leman Yılmaz ve Selçuk Yöntem'in yer aldığı seçici kurul, Altkat Sanat Tiyatrosu ve Altıdan Sonra Tiyatro/Kumbaracı50 topluluklarını ödüle layık gördü.
Selçuk Yöntem - 25.8.2018
Ünlü Piyanist Fazıl Say, Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı
Bodrum'un Bitez Mahallesi'nde yaşayan, geçen 21 Haziran'da aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Fazıl Say'ın annesi yazar Ayşe Gürgün Say, dün yaşamını yitirdi. Ayşe Gürgün Say için bugün Bitez'deki Köyiçi Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Ayşe Gürgün Say'ın oğlu Fazıl Say, torunu Kumru Say, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CHP'li eski milletvekili Umut Oran, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Kara Kuvvetleri eski Komutanı emekli orgeneral Aytaç Yalman, oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem, oyuncu Deniz Çakır'ın da aralarında yer aldığı çok sayıda kişi katıldı.
Selçuk Yöntem - 25.8.2018
Ayşe Gürgün Say'ın Cenazesi Toprağa Verildi
Törene katılan oyuncu Selçuk Yöntem, vedaların çok hüzünlü ve zor olduğunu belirterek, "Çok zor günler geçirdiği için huzura kavuştuğunu düşünüyorum.
Selçuk Yöntem - 7.8.2018
İstanbul Kültür Sanat Vakfı'ndan Yeni Bir Ödül
Gülriz Sururi başkanlığındaki Seçiciler Kurulu, her yıl sezon boyunca farklı mekânlarda sahnelenen projeleri değerlendirerek ödül verilecek tiyatro topluluğunu ya da kişiyi belirleyecek. Seçici Kurulda, oyuncu, senarist ve girişimci Mert Fırat; oyuncu ve eğitmen Tilbe Saran; çevirmen, tiyatro eleştirmeni, yazar, sahne ve kostüm tasarımcısı, gazeteci, eğitmen Seçkin Selvi; İstanbul Tiyatro Festivali Direktörü Leman Yılmaz ve oyuncu Selçuk Yöntem yer alıyor.
Selçuk Yöntem - 25.5.2018
Tarık Akan'ın Bal Mumu Figürü Müzede
Tarık Akan'ın yakın arkadaşlarından oyuncu Selçuk Yöntem de Tarık Akan'la geç tanıştığını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Gerçekten aslına çok uygun.
Selçuk Yöntem - 22.5.2018
Tarık Akan'ın Bal Mumu Figürü Tanıtılacak
Usta oyuncunun ailesinin yanı sıra Selçuk Yöntem, Rutkay Aziz ve yakın arkadaşlarının da katılması beklenen etkinlik, sanatçının hayranlarına da açık olacak.
Selçuk Yöntem - 13.5.2018
Hedefimiz Üsküp ve Berlin'de Bir Devlet Tiyatrosu Bölgesi Kurmak"
Oyunun sonunda Haldun Dormen, Ayla Algan, Selçuk Yöntem, Güven Kıraç, Cihat Tamer, Yurdaer Okur, Bahtiyar Engin ve Musa Uzunlar'ın görüntülü mesajları izlendi.
Selçuk Yöntem - 9.5.2018
İzpek Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu!
En başarılı prodüksiyondan en başarılı giysi tasarımcısına, en başarılı kadın oyuncudan en başarılı erkek oyuncuya kadar 13 ayrı kategoride ödül verildi. Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülleri yaratıcısı Çağlar İşgören törenin açılış konuşmasında" Bu yıl 9.sunda bir araya geldiğimiz bu törenin düzenlenmesinde her türlü katkı ve desteği için ana sponsorumuz İZPEK'e, ödül törenimizin düzenlendiği ilk günden bu yana, benimle birlikte olan en büyük destekçim sevgili Ana Kadro'ma ve deneyimleri, bilgi ve bilgeliği ile bizlere yol gösteren; kendilerinden çok şey öğrendiğimiz çok kıymetli hocalarım Sayın Haldun Dormen, Sayın Göksel Kortay ve Sayın Selçuk Yöntem' e bu manevi desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.
Selçuk Yöntem - 7.5.2018
Tiyatro "Sınır" Tanımadı
Oyuncu Selçuk Yöntem'in seslendirme ile katkı sunduğu oyun, James Horner'in müzikleriyle hayat buluyor.
Selçuk Yöntem - 26.4.2018
Trabzon'da Kültür Sanat
"Benim Adım Feuerbach" oyunu Ayşenil Şamlıoğlu'nun yönetmenliğinde, Selçuk Yöntem'in yorumuyla sahnelenen "Benim Adım Feuerbach" Trabzon'da tiyatroseverlerle buluşacak.
Selçuk Yöntem - 8.4.2018
Doğal Platolu Şehir Tarihi Fimlerin Çekim Mekanı Oldu
Kent, 1. Dünya Savaşı yıllarında geçen ve başrollerinde Josh Hartnett, Michiel Huisman, Haluk Bilginer ve Selçuk Yöntem'in yer aldığı filme de ev sahipliği yaptı.
Selçuk Yöntem - 27.3.2018
5. Marmaris Tiyatro Günleri
Tarık Akan Sahnesi, Genco Erkal, Can Gürzap, Selçuk Yöntem, Derya Alabora, Mutlu Güney, Zuhal Olcay, Deniz Çakır, Burak Sergen, Şenay Gürler, Goncagül Sunar, Feri Baycu Güler, Altan Alkan, Özge Yıldırım, Melisa Doğu, Ece Yüksel, Kadir Saray, Burçin Yalçın, Toprak Can Adıgüzel ve Gülçin Kültür Şahin'i ağırladı.
Selçuk Yöntem - 20.3.2018
'Okan'da Yılın En'leri Ödülleri Sahiplerini Buldu
Okan Üniversitesi'nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği ve 26 bin öğrencisinin oylarıyla belirlenen 'Okan'da 'Yılın En'leri' ödül töreniyle sahiplerini buldu. Çok sayıda ünlü ismin katıldığı törende Bekir Okan Özel Ödülü geçtiğimiz Ocak ayında hayatını kaybeden usta sanatçı Münir Özkul'un, Yaşam Boyu Başarı Ödülü yönetmen, oyuncu ve yazar Haldun Dormen'in, Onur Ödülü ise oyuncu Selçuk Yöntem'in oldu.
Selçuk Yöntem - 20.3.2018
Okan'da Yılın En'leri Ödülleri Sahiplerini Buldu
Okan Üniversitesi'nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği ve 26 bin öğrencisinin oylarıyla belirlenen 'Okan'da 'Yılın En'leri' ödül töreniyle sahiplerini buldu. Çok sayıda ünlü ismin katıldığı törende Bekir Okan Özel Ödülü geçtiğimiz Ocak ayında hayatını kaybeden usta sanatçı Münir Özkul'un, Yaşam Boyu Başarı Ödülü yönetmen, oyuncu ve yazar Haldun Dormen'in, Onur Ödülü ise oyuncu Selçuk Yöntem'in oldu.
Selçuk Yöntem - 17.3.2018
6. Nilüfer Tiyatro Festivali"
Dünya Tiyatro Günü'nde yazar Murathan Mungan'ın şarkıları ve "Geyikler ve Lanetler" oyunundan bölümlerle hazırlanan etkinlikle başlayacak festivalde, Genco Erkal, Selçuk Yöntem, Cihan Ünal, Can Gürzap, Tilbe Saran gibi usta tiyatro sanatçılarının yanı sıra bağımsız, yeni dil arayışları olan tiyatrocular da izleyiciyle bir araya gelecek.
Selçuk Yöntem - 17.3.2018
Usta Oyuncular, Bursa'da Tiyatro Tutkunlarıyla Buluşacak
USTA OYUNCULAR TİYATRO TUTKUNLARIYLA BULUŞACAK Genco Erkal, Selçuk Yöntem, Cihan Ünal, Can Gürzap, Tilbe Saran gibi usta tiyatro sanatçılarının yanı sıra bağımsız, yeni dil arayışları olan tiyatrocuların da izleyiciyle buluşacağını belirten Başkan Bozbey, "6'ncı Nilüfer Tiyatro Festivali'nde, 34 gün boyunca 58 tiyatro topluluğu 82 temsille Nilüfer'de izleyiciye kültür sanat dolu bir ay yaşatacak" ifadelerini kullandı.
Selçuk Yöntem - 24.2.2018
Biga'da "Ben Feuerbach" Oyunu Sahnelendi
Tankerd Dorst'un yazdığı, Yurdaer Okur'un yönettiği, Selçuk Yöntem, Toprakcan Adıgüzel ve Gülçin Kültür'ün rol aldığı oyun, Biga Atatürk Kültür Merkezi'nde sahnelendi.
Selçuk Yöntem - 6.2.2018
Artı Sahne Mecidiyeköy'de Tiyatro Oyunları
Artı Sahne Mecidiyeköy'ün 9-11 Şubat tarihleri arasındaki sanat takvimi şöyle: 9 Şubat Cuma günü, saat 20.30'da tiyatro oyunu 'Benim Adım Feuerbach' Usta oyuncu Selçuk Yöntem'in Toprak Can Adıgüzel ve Gülçin Şahin ile birlikte rol aldığı 'Benim Adım Feuerbach' 9 Şubat Cuma günü, saat 20.
Selçuk Yöntem - 5.2.2018
5. Frankfurt Türk Tiyatro Festivali" 4 Mayıs'ta Başlayacak
Festival boyunca ayrıca Selçuk Yöntem, Zafer Algöz, Yıldız Kültür, Barış Falay, Ayşenil Şamlıoğlu, Mustafa Kurt, Erdal Küçükkömürcü, Atilla Şendil, Zerrin Tekindor, Engin Alkan, Erkan Avcı, Hilal Saral, Yaşar Kurt ve Fatih Koyunoğlu gibi birçok ünlü isim, festival takipçileriyle bir araya gelecek.
Selçuk Yöntem - 19.1.2018
Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç: "Tam Zamanı Şimdi!"
Organizasyon komitesi tarafından sürpriz video klip hazırlandı. Sanatçı Selçuk Yöntem'in sunuculuğunu üstlendiği etkinliğe iki bine yakın üye ve taraftar katıldı.
Selçuk Yöntem - 16.1.2018
Benim Adım Feuerbach" 22 Yıl Sonra Yeniden Sahnelenecek
Ayşenil Şamlıoğlu'nun yönetmenliğinde, Selçuk Yöntem'in yorumuyla 22 yıl önce sahnelenen "Benim Adım Feuerbach" yeniden tiyatroseverlerle buluşacak.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Selçuk Yöntem Haberleri | Selçuk Yöntem Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Selçuk Yöntem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Yöntem kimdir, hayatı ve biyografisi. 26 Temmuz 2019 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 01:47:30. #1.14#
title