Selçuk Şahin: Biz Olmazsak Fenerbahçe Olsun

Göztepe'nin tecrübeli oyuncusu Selçuk Şahin 'sezon sonunda biz ulaşamazsak şampiyonluk Fenerbahçe'nin olsun. Ama Terim'in gelişinin ardında işleri zor' dedi...

Selçuk Şahin: Biz Olmazsak Fenerbahçe Olsun

Göztepe'nin tecrübeli ismi Selçuk Şahin özel açıklamalarda bulundu. 37 yaşındaki orta saha, 'biz şampiyon olamazsak F.Bahçe şampiyon olsun. Eski takımım, rüzgarı arkasına aldığı zaman şampiyonluğun önemli adayı. Taraftar gücü ile bütünleşirlerse daha etkili olurlar. Başakşehir ve Beşiktaş da etkileyici. Galatasaray, Fatih Terim ile yine çok güçlü oldu. Umarım Fenerbahçe mutlu sona ulaşır. Ama işleri zor' dedi. 

'Kocaman takımı toparladı'

Selçuk Şahin, eski takımıyla ilgili 'Fenerbahçe, sezon başı Kocaman gelmeden önce çok iyi görünmüyordu. Kocaman ile bir toparlanma olacağını biliyordum. Son dönemde çok iyi gitmeye başladılar. İkinci devre yine çok zor geçecektir. Herkes şampiyonluk için gereken puanı toparlamaya çalışacak. Zor bir lig olacak. Kocaman'ın gelişi ile beraber geçen yılki kopuk görüntü kaybolmuş durumda' ifadelerini kullandı. 

'Ozan yanlışlarını fark etmek zorunda' 

'Ozan Tufan'ın ne yaşadığını tam olarak bilmiyorum. Ancak ortaya çıkan görüntü çok hoş olmadı. Gelecek vaad eden bir oyuncu. Kazanılması gerek. Bu Ozan için bir son olmamalı. Fenerbahçe çok kolay bir kulüp değil. Önemli bir taraftar gücü var ve hep başarı bekleniyor. İstanbul farklı ve değişik bir şehir. Burayı yenen oyuncular da var yenilen oyuncular  da var. Umarım Ozan nerede yanlış yaptığını fark eder.'

'Volkan Demirel 40'a kadar oynar'

Volkan Demirel benim kardeşim gibidir. FEnerbahçe için bir kaleciden ötesi. Başka bir figür, başka bir değer. 20-25 kişilik takım içerisinde olumsu şeyleri toparlayacak güçte ve çok önemli bir kişilik. Orada olması  bana göre çok önemli. kendine bakan bir oyuncu. Kaleci olduğu için 40'ına kadar oynar diye düşünüyorum. Oynamasa bile kulüp için önemli değer. Her zaman kulüp içerisinde olmalı' (Amk Spor)

Kaynak: Skorer