SELÇUK GEDİK HABERLERİ

Selçuk Gedik haber, Selçuk Gedik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Gedik - 21.12.2013
Şarkikaraağaç MHP'de İstifa
Şarkikarağaç MHP İlçe yönetimi istifa etti. İlçe Başkanı Bayar Yalçın, bu zamana kadar adayın belirlenmesi ve hiçbir şekilde teşkilat ile bağlantıya geçilmemesinden dolayı istifa ettiklerini açıkladı. Yalçın ile birlikte, Ali Osman Kaynak, Salih Kavi,Özer Günay, Raşit Uçar, Selçuk Gedik, Mehmet Ali Karademir, Hamza Demiralay, Halil Yılmaz, Duran Bozdağ, Hasan Uğur, Keramettin Sağlam, Barış Gürdal, Serdar Çarkacı istifa etti.
Selçuk Gedik - 01.05.2013
Eceabat'ta Ağaçlandırma Çalışmaları Yapıldı
İlçe Emniyet Amiri Selçuk Gedik, gazetecilere yaptığı açıklamada, teşkilat mensuplarıyla çocukları kaynaştırmak için bu etkinliği düzenlediklerini bildirdi.
Selçuk Gedik - 16.05.2011
Dü'de 2. Ulusal Cerrahi Bilimler Tıp Öğrenci Kongresi Yapıldı
Düzce Üniversitesi (DÜ) tarafından organize edilen ve bu yıl ikincisi gerçekleştilen "Ulusal Cerrahi Bilimler Tıp Öğrenci Kongresi" sona erdi. Dü konferans salonunda gerçekleştirilen ve iki gün süren bilimsel etkinliklerde çeşitli anabilim dalından öğretim üyeleri ve tıp öğrencilerinin sunumları yer aldı. Prof. Dr. Ömer Günal'ın danışmanlığını yaptığı kongrede Prof. Dr. Emin Sami Gürleyik, Prof. Dr. Ali Kemal Uzunlar, Prof. Dr. Ali Tekin, Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan, Prof. Dr. Derya Özçelik, Prof. Dr. Murat Döşoğlu, Doç. Dr. Yusuf Aydın, Doç. Dr. İsmail Özdemir, Doç. Dr. Ender Güçlü, Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik, , Doç.
Selçuk Gedik - 14.01.2011
Düzce Üniversitesi Hastanesi'nde Suni Damar Yerleştirme Ameliyatı Yapıldı
Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde bölgede ilk olan ameliyatlara bir yenisi daha eklendi. Kalp Damar Cerrahisi Merkezi doktorlarından Yrd. Doç.Dr. Kemal Korkmaz ve Yrd. Doç.Dr. Hikmet Selçuk Gedik, yaptıkları ameliyatla bünyesinde bir kaç ciddi hastalığı taşıyan 74 yaşındaki hastanın göğüs ve karın bölgesini açmadan sadece kasık bölgesinden yaptıkları operasyon ile hastaya suni damar yerleştirdiler.
Selçuk Gedik - 05.01.2011
Düzce'de 'Vanekava Filtresi' Ameliyatı
Ameliyatı gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. Kemal Korkmaz ve Yrd. Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik, bacaklarda oluşan pıhtının akciğere atması sonucunda solunum yetmezliği gelişen felçli bir hastada tekrarlayan pıhtı atmalarını önlemek için karın içerisinden iki ana toplardamara kasıktan girilerek venekava filtresi denilen pıhtı tutucu bir filtre yerleştirildiğini ifade ettiler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selçuk Gedik Haberleri | Selçuk Gedik Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Selçuk Gedik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Gedik kimdir, hayatı ve biyografisi. Van ve Hakkari'de Yeni Yıl Coşkuyla Kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 15:49:11. #1.15#

title