SELÇUK DERELİ HABERLERİ

Selçuk Dereli haber, Selçuk Dereli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Dereli - 05.12.2016
Kadının Seçme ve Seçilme Hakkı 82. Yılında
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verilmesinin 82. yıldönümü nedeniyle kadın meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, kadın muhtarlar ve kadın birim müdürleriyle kahvaltılı bir toplantıda buluştu. Buluşmaya CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan, CHP Kadın Kolları MYK üyeleri, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, il ve ilçe kadın kolları yönetim kurulu ve üyeleri de katıldı.
Selçuk Dereli - 20.11.2016
Çankaya'da Çifte Temel Atma Töreni
Temel atma törenine CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, CHP Ankara İl Başkan Vekili Rıfkı Güvener, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çankaya Belediye Başkan Yardımcıları, muhtarlar ve semt sakinleri katıldı.
Selçuk Dereli - 10.11.2016
Ata'nın Mozolesine Çiçekler Zübeyde Anne'den Geldi
İzmirli sivil toplum örgütleri, dernekler, KARGEM öğrencileri ve binlerce Karşıyakalıdan oluşan heyeti Ankara'da Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli ve Çankayalı vatandaşlar karanfillerle karşıladı.
Selçuk Dereli - 31.10.2016
2-Başkent'te Çifte Kutlama
KARS Ardahan-Iğdırlar Birliği Dayanışma Platformu, cumhuriyetin kuruluşunun 93'üncü yıl dönümüyle Kars, Ardahan ve Iğdır'ın kurtuluşunun 96'ncı yıl dönümünü düzenledikleri Cumhuriyet Balosu ile kutladı. Türk bayraklarının dalgalandığı gecede 'Yılın Değer Katan İsmi' seçilen Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek, ödülünü CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün elinden aldı. Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen balo töreni, Ankara'da yaşayan Karslı, Ardahanlı ve Iğdırlıları bir araya getirdi. Etimesgut Spica Plaza'da gerçekleştirilen geceye CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek de katıldı.
Selçuk Dereli - 31.10.2016
1-Başkent'te Çifte Kutlama
KARS Ardahan-Iğdırlar Birliği Dayanışma Platformu, cumhuriyetin kuruluşunun 93'üncü yıl dönümüyle Kars, Ardahan ve Iğdır'ın kurtuluşunun 96'ncı yıl dönümünü düzenledikleri Cumhuriyet Balosu ile kutladı. Türk bayraklarının dalgalandığı gecede 'Yılın Değer Katan İsmi' seçilen Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek, ödülünü CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün elinden aldı. Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen balo töreni, Ankara'da yaşayan Karslı, Ardahanlı ve Iğdırlıları bir araya getirdi. Etimesgut Spica Plaza'da gerçekleştirilen geceye CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek de katıldı.
Selçuk Dereli - 08.10.2016
Çankaya 'Dan Pempe Köşke Vefalı Dokunuş
Ankara'nın Başkent olmasından sonra sosyal ve kültürel hayatta ilklere sahne olan Pembe Köşk'te İnönü Vakfı Başkanı ve İnönü'nün kızı Özden İnönü Toker'in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in yanı sıra CHP Ankara Milletvekili ve İnönü'nün torunu Gülsün Bilgehan, CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl, Veli Ağbaba, Lale Karabıyık, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli ve çok sayıda İnönü dostları katıldı.
Selçuk Dereli - 25.09.2016
Çankaya Neşet Ertaş'ı "Neredesin Sen" Diye Yad Etti
Çankaya Belediyesi, ölümünün dördüncü yılında bozlak ustası, abdal geleneğinin büyük temsilcisi Neşet Ertaş'ı düzenlediği "Neşet Ertaş anılıyor, gönüller türkülere açılıyor" adlı programla andı. Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda düzenlenen anma programına Ankara Milletvekili Levent Gök, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, Kırşehirli dernek ve vakıf yöneticileri, Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı İzzet Yıldırım ve çok sayıda Neşet dostu katıldı.
Selçuk Dereli - 24.09.2016
Anıtkabir'de Yapılan Oyun Parkı Vatandaşlar Tarafından Söküldü
CHP İLÇE BAŞKANI DERELİ: PARK YAPILACAK YER BURASI DEĞİL CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli tarafından yapılan basın açıklamasında, Anıtkabir'in 1'inci derece sit alanı olduğunu ve bu alana plastik kaydıraklar konularak ucube görüntülerle saygı mekanına saygısızlık yapılmasına izin vermeyeceklerini ifade etti.
Selçuk Dereli - 24.06.2016
Taşdelen Çerkezlerle İftar Yemeğinde Bir Arya Geldi
CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli ve Belediye Meclis üyelerinin de katıldığı iftarda, dernek üyelerinden Suzan Arı koleksiyonunun en değerli parçası olduğunu söylediği ressam Meral Fidan tarafından yapılmış Çerkez düğünü tablosunu derneğe armağan etti.
Selçuk Dereli - 22.06.2016
Çansera "Gol" Sesleriyle Doldu
ÇEK BÜYÜKELÇİSİ KAFKA DA İZLEDİ Milli maç için bir araya gelen Çankayalıların misafiri ise Çek Cumhuriyeti Büyükelçisi Pavel Kafka oldu. Kafka, maçı CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Kaya ile birlikte Çansera tribünlerinde izledi.
Selçuk Dereli - 21.06.2016
Çankaya Belediyesi'nden Kahramanmaraşlılara İftar Yemeği
İftara, Ankara'da yaşayan Kahramanmaraşlıların yanı sıra MHP Kahramanmaraş Milletvekili Fahrettin Oğuztor ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli de katıldı.
Selçuk Dereli - 17.06.2016
Çankaya'da İftar Bereketi
CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli ve Belediye Meclis üyelerinin de katıldığı yemek, sohbetle devam etti.
Selçuk Dereli - 15.06.2016
Başkan Taşdelen Muhtarlarla İftarda Buluştu
CHP Ankara Milletvekilleri Şenal Sarıhan, Murat Emir, Nihat Yeşil ile CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli'nin de katıldığı iftar öncesi muhtarlara seslenen Taşdelen, "Belediye başkanları halkın yanında, içinde olursa, insana dokunursa başarılı olur.
Selçuk Dereli - 04.06.2016
Yılın Eğitim Projeleri Ödülü Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar'a
Ankara'nın siyaset, iş, bürokrasi, spor ve cemiyet hayatının ünlü isimleri ile Haber Ankara okurlarının bir araya geldiği "Haber Ankara Medya 3. Yıl Ödül Töreni"nde 21 farklı dalda ödüller sahiplerini buldu. Geceye CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Zühal Topcu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, Türkiye Maden İş Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul, ANGİAD Başkanı Emre Altındağ, GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, Türkiye Binicilik Federasyonu Asbaşkanı Hilmi Yaman, TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay ve çok sayıda davetli katıldı.
Selçuk Dereli - 25.05.2016
Çankaya'dan Çocuklara 'Tükenmez Hayatlar'
ÇOCUKLAR EĞLENEREK ÖĞRENDİLER Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nafiz Kaya ve CHP İlçe Başkanı Selçuk Dereli'nin de katıldığı etkinlikte, "Işığın Peşinde Einstein", "Shakespeare'in Yeryüzü Tiyatrosu", "Van Gogh'un Renkleri", "Leonardo'nun Kanatları Var", "Beethoven'a Kulak Ver", "Gaudi'nin Düşten Şehri" isimli çadırlar kuruldu.
Selçuk Dereli - 20.05.2016
19 Mayıs'ta Çankaya Bayraklarla Donatıldı
Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Çankaya'da Nefesli Show Band ile coşkulu bir şekilde kutlandı. Kuğulupark, Yüksel Caddesi, Bahçeli 7. Cadde ve Çayyolu'nda toplanan yüzlerce Çankayalı, Nefesli Show Band'in çaldığı müziklerle bayramı kutladılar. Çankayalılara Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli de eşlik etti.
Selçuk Dereli - 19.05.2016
Çankaya'da Bayram Bir Başka Kutlanır
Güzel havanın da etkisiyle Kuğulupark'ı dolduran vatandaşların bayram coşkusuna Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, meclis üyeleri de ortak oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selçuk Dereli Haberleri | Selçuk Dereli Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Selçuk Dereli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Dereli kimdir, hayatı ve biyografisi. Selçuk Dereli'den 'Evet' Kampanyasına Katılan Futbolculara Kırmızı Kart!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 08:43:10. #1.16#

title