Selami Ekici Haberleri

Selami Ekici haber, Selami Ekici son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selami Ekici - 06.10.2015
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin Dava
Askeri savcılıkta süren bir soruşturmanın da olduğunu aktaran Destici, şöyle konuştu: "Onun akıbetinden haberimiz yok. Başbakanlık Teftiş Kurulunun hangi aşamada teftiş yaptığını bilmiyoruz. Bu dosyanın bir an önce aydınlatılması ve sulha kavuşturulmasını talep ediyoruz. Burada hata ise hata ihmal ise ihmal, kusursa kusur, kasıtsa kasıt her şeyin net olarak ortaya konulup faillerinin cezalandırılması ve olayın aydınlatılmasını istiyorum."  BBP Genel Başkan Yardımcısı Selami Ekici ise davanın peşini bırakmayacaklarını söyledi.
Selami Ekici - 15.09.2015
Hiçbir Devlet Düşmanının Güçlenmesine Göz Yumamaz, Yumarsa Hesabını Verir'
Büyük Birlik Partisi(BBP) Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi avukat Selami Ekici, ”Hiçbir devlet, hiçbir millet kendi düşmanı olan bir terör örgütünün güçlenmesine göz yumamaz. Bunu ne pahasına olursa olsun engellemek zorundadır.
Selami Ekici - 14.12.2014
Selami Ekici: Bu Yapılan Topyekün Bir Milleti Susturma Hareketidir
Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Selami Ekici medyaya yapılan operasyonla ilgili bir açıklama yaptı.
Selami Ekici - 09.04.2014
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Oğlu: Babam Karizmatik Ülkücü Liderdi
Melikşah Üniversitesi Farklı Bakışlar Kulübü'nün düzenlediği panele BBP Genel Başkan Yardımcısı Selami Ekici ve MYK üyesi Kemal Yavuz'la birlikte Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu katıldı.
Selami Ekici - 15.03.2014
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin Soruşturma
Müdahil avukatlar Selami Ekici, Murat Ekici ve Kemal Yavuz, Kahramanmaraş'ta 5 yıl önce helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitiren BBP'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin ölümüne ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, Genelkurmay Başkanlığının "Mevcut tüm radar.
Selami Ekici - 15.03.2014
Yazıcıoğlu Kazasında Müdahil Avukatlardan Açıklama
BBP’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun da hayatını kaybettiği helikopter kazası ile ilgili olarak Genelkurmay Başkanlığının yapmış olduğu açıklamanın ardından, olayda mağdur olan ailelerin ve BBP’nin avukatları ortak bir açıklama yaptı.
Selami Ekici - 11.03.2014
Selami Ekici: Yayınlanmayan Ses Kaydına Montaj Denmesi Şüpheleri Artırıyor
Büyük Birlik Partisi (BBP) Lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve beş arkadaşının ölümüyle sonuçlanan helikopterin düşmesiyle ilgili tartışmalar sürerken, Yazıcıoğlu ailesinin avukatı ve BBP Genel Başkan Yardımcısı Selami Ekici’den çarpıcı açıklamalar geldi.
Selami Ekici - 23.11.2013
Şarkışla'da "Kanlı Çukur" Adlı Panel Düzenlendi
Yaklaşık 2 saat süren panele, BBP Genel Başkan Yardımcısı Selami Ekici, Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Tahsin Bayram, Şarkışla Belediye Başkan Vekili Nurettin Ak, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu ile helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitirenlerden gazeteci İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş, Erhan Üstündağ'ın eşi Meryem Üstündağ, Yüksel Yancı'nın çocukları Furkan ve Alper Yancı ile çok sayıda partili katıldı.
Selami Ekici - 07.05.2013
(Özel Haber) BBP Lideri Yazıcıoğlu'nun İçinde Bulunduğu Helikopter Kazası
Kahramanmaraş yakınlarında helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun avukatı Selami Ekici, "Özel yetkili savcılık bu işe el koysaydı bugün olay çözülmüştü" dedi.
Selami Ekici - 05.05.2013
Yazıcıoğlu'nun Avukatı: Helikopter Kaza Süsü Verilerek Düşürüldü
Büyük Birlik Partisi (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu helikopter kazasını yaklaşık 3 yıldır detaylı şekilde araştıran ve Gülefer Yazıcıoğlu'nun avukatı olarak gizli yürütülen soruşturmaya müdahil olan bir isim Selami Ekici.
Selami Ekici - 26.04.2013
Bbp, Mkyk Toplantısını Batman'da Yapacak
BBP'den yapılan açıklamada, Genel Başkanı Mustafa Destici'nin katılacağı Batman'daki toplantının ardından, 'Güneydoğu Bölge Toplantısı' yapılacağı bildirildi. Batman Öğretmenevi Konferans Salonu'nda saat 12.00'de düzenlenecek toplantının Sorumlu Divan Üyeleri; BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı H.Hüseyin Bozok, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, AR-GE'den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Selami Ekici olacak.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selami Ekici Haberleri | Selami Ekici Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Selami Ekici haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selami Ekici kimdir, hayatı ve biyografisi. Yazıcıoğlu ile 5 Kişinin Öldüğü Helikopter Kazası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 23:26:46. #1.16#
title