SELAHATTİN YILDIZ HABERLERİ

Selahattin Yıldız Haberleri

Selahattin Yıldız haber, Selahattin Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selahattin Yıldız - 18.11.2014
Cennetin Kuşları Aliağa'da
BU MANZARA TARİHE KARIŞABİLİR Öte yandan Çaltılıdere mevkinde yapılması düşünülen endüstriyel yat üretim merkezinin gerçekleşmesi halinde; şimdilerde flamingoların konakladığı ve bu sayede renkli görüntülerin ortaya çıktığı Çaltılıdere'de ki kuş manzaralarının tarihe karışacağını iddia eden Çaltılıdere Mahalle Muhtarı Selahattin Yıldız, "Mahallemiz deniz sahilinde Çanakkale yolu üzerinde yolun iki yanına kurulmuş 900 nüfuslu bir mahalle.
Selahattin Yıldız - 1.11.2014
Atletizmin Mali Genel Kurulu Yapıldı
Atletizm Federasyonu'nun 2. Mali Genel Kurulu Ankara'da yapıldı. Buna göre federasyonun 2015 yılı bütçesi 26 milyon 800 bin, 2016 yılı bükçesi ise 29 milyon 500 bin TL olarak belirlendi. Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar, Türk atletizminin en kısa zamanda iyi bir yere geleceğini belirterek, "Burhan Felek ile ilgili sıkıntı içerisindeyiz. İstanbul büyük sorun. Pist ve saha sorun, ancak bu sorunları çözmek adına önemli adımlar atıyoruz. İstanbul'da en az 7 tane daha atletizm sahası yapma gayreti içerisindeyiz. Kimse bu sahaları yapmak için 20 dönüm araziyi vermek istemiyor. Federasyon olarak doping yüzünden sporcu ve antrenör konusunda sıkıntımız oldu. Biz bir yıldır buradayız. Bir yılda atletizmde ne sporcu yetişir ne de yok olur. Ben atletizme hizmet eden herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu. Avrupa Atletizm Federasyonu tarafından bu yıl verilen 'Atletizme Hizmet" ödülleri de genel kurulda dağıtıldı. Selahattin Yıldız, Edip Akarsu ve Zeynep Batar Avrupa Türk ve Avrupa Atletizmine katkılarından dolayı plaketlerini Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya'dan aldılar.
Selahattin Yıldız - 1.11.2014
Atletizm Federasyonu 2. Olağan Mali Genel Kurulu Yapıldı
Selahattin Yıldız, Edip Akarsu ve Zeynep Batar, plaketlerini Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya'dan aldı.
Selahattin Yıldız - 13.10.2014
Avrupa Atletizm Federasyonu'ndan Türk Antrenörlere Ödül
TAF tarafından teklif edilen antrenörler Selahattin Yıldız, Edip Akarsu ve Zeynep Batar ödüllendirildi.
Selahattin Yıldız - 1.7.2014
Ayvalık'ta Kabotaj Bayramı Kutlandı
4'ÜNCÜ KEZ YAĞLI DİREK BİRİNCİSİ OLDU Ayvalık'taki Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nda her yıl olduğu gibi en büyük ilgiyi yağlı direkten bayrak alma yarışı gördü. Son derece çekişmeli, geçen yarışmada yağlı direğin ucundaki bayrağı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Selahattin Yıldız aldı.
Selahattin Yıldız - 9.6.2014
Tgc 68'inci Yaşını Kutlayacak
KIDEMLİ GAZETECİLERE ŞÜKRAN PLAKETİ TGC'nin kuruluş yıldönümünde 29 kıdemli üye gazeteciye (Ahmet Balan, Ali Abalı, Argun Berker, Baha Oral, Emin Mollaoğlu, Ertuğrul Eliçevik, Hakkı Aykut, Hayati Telgeren, Hulusi Yavaşlar, Yaşar Özen, Lütfi Akdoğan, Mehmet Biber, Nazif Karaçam, Orhan Karaveli, Orhan Peksayar, Raif Gürsoy, Reşit Aşçıoğlu, Sabahat Erdemir, Safter Yılmaz, Sedat Ağralı, Selahattin Yıldız, Selma Tükel, Tarık Dursun Kakınç, Ulya Onan, Vala Somalı, Vecdi Uygun, Vecdi Kızıldemir, Veli Sezai Balcı, Viktor Balakin'e' şükran plaketi verilecek.
Selahattin Yıldız - 30.5.2014
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması
Kadınları destek olmaya çağıran Akşit, şöyle devam etti: "Bu seçimde bir şeye çok dikkat etmeniz gerekiyor. 30 Mart seçimlerinden sonra herkeste bir gruplaşma, bölünme oldu. Partiler de birleşiyor, oylar birleşiyor, başkan adayları karışıyor. Bu, mutlaka Mahmudiye'de de var. Sizden ricamız, bunlara karşı dikkatli olun. Aman oylarınızı sonradan ortaya çıkmış ısmarlama başkan adaylarına teslim etmeyin. Hizmetini tanıdığınız kişi olarak biz Ayşe hanımı sizlerin yanında görmek istiyoruz. Mahmudiye, şanslı bir ilçe. Şimdiye kadar birçok bakan, bu ilçeyi ziyaret etti. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, üç gölet yapacağına söz verdi. Veysel bey, verdiği sözü tutan bir bakanımız, eminim ki Mahmudiye'yi cennete çevirecektir." "Ne olur sandıklardan gözünüzü ayırmayın" Başbakan Erdoğan'ın, Mahmudiye halkına selam gönderdiğini anlatan Akşit, şunları kaydetti: "Gönlümüzle desteğimizle her şeyimizle Ayşe hanımın yanındayız ama önemli olan sizlerin gönül rızasıyla Sayın Başbakanımızın bu yöndeki çalışmalarına destek vermeniz. Tabii söyleyecek çok şey var. Şu andaki hedefimiz tek. Gönül arzu ediyor ki 1 Haziran'da yenilenecek bütün seçimlerde partimiz başarılı çıksın. Bunu en iyi sağlayan unsur, sandıklarımıza sahip çıkmak olacak. Ne olur sandıklardan gözünüzü ayırmayın. Mahmudiye'nin bu sefer pabuç bırakmayacağını, oylarına dört elle sarılacağını çok iyi görüyorum. İnşallah bu seçim, Mahmudiye'ye ve memleketimize hayırlar getirir." Daha sonra ilçeye bağlı Mesudiye Mahallesi'ne geçen Akşit, bir evde kadınlarla görüşerek Güney'e destek istedi. Engelli Selahattin Yıldız'ı da evinde ziyaret eden Akşit, engelli maaşını alma konusunda ona yardım sözü verdi.
Selahattin Yıldız - 5.1.2014
Adana'nın Kurtuluş Günü Etkinlikleri
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Atatürk Anıtı önünden start alan maraton, Merkez Park'ta sona erdi. Yarışı eski milli maratoncular İsmail Akçay, Nejat Kök, Mehmet Terzi, Serap Aktaş, Selahattin Yıldız, Hamza Canavar, Sefa Het, Mithat Şahin, Asım Çetin, Mehmet Genç, Ali Tunç, Neşe Çetin, Ahmet Altun, Gül Çıray Akbaş ve Faruk Çıngıloğlu da izledi.
Selahattin Yıldız - 21.11.2013
Burs Verilecek Öğrenciler Kurayla Belirlendi
YTSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonu'nda burs için başvuran 101 öğrenci için kura çekimi yapıldı. Kura çekiminde burs için oluşturulan komisyonun başkanı Hüseyin Toftar, komisyon üyeleri Süheyla Uzuneser, Ünal Yıldız, Selahattin Yıldız hazır bulundu.
Selahattin Yıldız - 9.9.2013
50. Uluslararası Antalya Altın Portokal Film Festivali'ne Doğru
Festivalde 10 film portakalı almak için yarışacak Akaydın, Altın Portakal'ın 50'nci yılında yönetmen Handan İpekçi, yapımcı ve yönetmen Özgür Doğan, senarist ve yapımcı Önder Çakar, oyuncu Defne Halman ile Prof. Dr. Selahattin Yıldız, sanat yönetmeni Natali Yeres ve sinema yazarı Tunca Arslan'dan oluşan ön jurinin değerlendirmesi sonucunda 10 filmin portakal için yarışmaya hak kazandığını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selahattin Yıldız Haberleri | Selahattin Yıldız Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Selahattin Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selahattin Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Çaltılıdere'de Uçurtma Şenliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 10:56:20. #1.14#
title