Selahattin Kara Haberleri

Selahattin Kara haber, Selahattin Kara son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selahattin Kara 19.1.2012
Başkan Sadak Operasyonları Protesto Etti
Belediye Başkanı Selim Sadak, belediye önünde toplanan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, belediyelere yönelik olarak yürütülen yolsuzluk operasyonunu protesto etti. Gözaltına alınanların serbest bırakılmasını isteyen Başkan Sadak, "Bu insanların gözaltına alınması bir hırsızlık bir yolsuzluk değildir. Ben Siirt'te, belediyenin varlığını hissettireceğim herkese demiştim. İmar birimi durumu tamam, fen durumu tamam, ulaştırma birimi tamam temizlik desen tamam, musluklar şırıl şırıl akıyor, cadde ve sokaklar temiz. Ben Siirt'i ve esnafı çok seviyorum. Esnaf bir kuruş alamıyordu. Ben göreve geldiğimde biriken borçlarını ödedim" diye konuştu. 2012 yılında hizmet binası, park yapımı, hayvan pazarı ve otoparkla hizmetlerine devam edeceklerini belirten Başkan Sadak şunları söyledi: "Başbakana sesleniyorum; BDP'li belediyelere yaptığını bu saldırıların nedeni nedir? Ben söyleyeyim bunlar gelip bize belediyecilik dersini veriyorlar diyor. Evet, biz belediyecilik dersi vermeye devam edeceğiz. Nasıl vereceğiz, şeffaf belediyecilikle vereceğiz. Nasıl vereceğiz hırsızlıkla mücadele ederek vereceğiz. Nasıl vereceğiz geleceğin bürokratlarını yetiştirmekle vereceğiz. Oğlumun gözaltına alınmasını insanlar merak ediyorlar; Selahattin Kara adlı bir mühendisim evimi arıyor oğluma evde olup olmadığımı soruyor.
Selahattin Kara 19.1.2012
Siirt, Eruh ve Kurtalan Belediyelerindeki "Yolsuzluk" Operasyonu
Göreve seçildiği günden bu yana Siirt Belediyesi'ne "şeffaf yönetim" anlayışı getirdiklerini savunan Sadak, "Bu insanların gözaltına alınması bir hırsızlık, bir yolsuzluk sonucu değildir. Esasen mesele şudur; siyasal sistem 'Türkiye'ye şeffaflığı getirmek sana mı düştü.' diyor, 'Sende ye, sen de etrafına dağıt.' diyorlar. Ben de inadına şeffaf belediyecilik diyorum. Ben, şeffaf belediyeciliğe devam, rantçılığa ve hırsızlığa karşı mücadele. diyorum. İnsanlar oğlumun göz altına alınmasını merak ediyor. Mühendisim Selahattin Kara, telefonla evimi arıyor oğluma evde olup olmadığımı soruyor.
Selahattin Kara 17.1.2012
Siirt'te Belediyelerde Yolsuzluk Operasyonu; 40 Gözaltı(2)
Siirt'te BELEDİYELERDE YOLSUZLUK OPERASYONU; 40 GÖZALTI(2) ARAMALAR TAMAMLADI Siirt'te 'ihalaye fesat karıştırmak, yolsuzluk ve rüşvet' idialarıyla başlatılan soruşturması kapsamında Siirt, Eruh ve Kurtalan ilçeleri ile Gökçebağ Belde belediyelerine polisin yaptığı arama akşam saatlerinde tamamlandı. Yaklaşık 40 kişinin emniyete götürüldüğü operasyonda gözaltına alınanlar arasında Siirt Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdür Vekili Sabri Özdemir, İmar Komisyon Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Bayram Kaçar, İmar Müdürü Evin Mercan, memurlar Cengiz Erdoğan, Diylavet Batur ile Hizmet Alımı İnşaat Mühendisi Selahattin Kara'nın da bulunduğu öğrenildi.
Selahattin Kara 17.1.2012
"Karlı Oda 2" Karma Resim Sergisi
"KARLI ODA 2" başlıklı Karma Resim Sergisi, 24 Ocak – 24 Şubat tarihleri arasında Galeri Oda'da açılacak.
Selahattin Kara 7.1.2012
"Karlı Oda 2" Karma Resim Sergisi
"Karlı Oda 2" başlıklı Karma Resim Sergisi, 24 Ocak – 24 Şubat 2012 tarihleri arasında Galeri Oda'da açılacak.
Selahattin Kara 3.1.2012
"Karlı Oda 2" Karma Resim Sergisi
"Karlı Oda 2" başlıklı Karma Resim Sergisi, 24 Ocak – 24 Şubat 2012 tarihleri arasında Galeri Oda'da açılacak.
Selahattin Kara 12.12.2011
Karlı Oda 2 Resim Sergisi
"Karlı Oda 2" başlıklı Karma Resim Sergisi, 24 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında Galeri Oda'da açılacak.
Selahattin Kara 26.8.2011
8. Defne Kültür Sanat Festivali Başladı
Harbiye, Yeşilpınar ve Gümüşgöze Belediyelerinin birlikte düzenlediği "8. 'Defne Kültür-Sanat Festivali" başladı. Yeşilpınar Belediye Başkanı Malik Kılıç, Yeşilpınar Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen açılış programında yaptığı konuşmada, 28 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek olan festivalin uluslararası bir boyut kazanacağını ve insanların ufuklarını, yüreklerini açamaya dönük etkinlikler yer alacağını söyledi. Kılıç, festivallerin insanları ortak paydada buluşturan şenlikler olduğunu ve toplumların kültürlerini yaşatmada geleceğe taşımada çok önemli rolleri olduğunu belirtti. Artan yozlaşma kültürüne karşı, emek kültürünü tanıtmak ve benimsetmeyi istediklerini ifade eden Kılıç, etkinliklerin 3 belde de gerçekleşeceğini kaydetti. Açılış programına CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Ali Ediboğlu, Hasan Akgöl, CHP İl Başkanı Servet Mullaoğlu, Harbiye Belediye Başkanı Hikmet Karaali, Gümüşgöze Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Toygarlı Belediye Başkanı Selahattin Kara, Eğitim-Sen Şube Başkanı Ayhan Erkul, DİSK Genel İş Şube Başkanı Mehmet Güleryüz ve belde halkı katıldı.
Şu an buradasınız: Selahattin Kara Haberleri | Selahattin Kara Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Selahattin Kara haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selahattin Kara kimdir, hayatı ve biyografisi. Bozdağ: Sanatı Daha İyi Hale Getirme Noktasında İmkanlarımız Çoğaldıkça Çok Daha F
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 00:49:16. #1.14#
title