Şehrin Lezzetleri Seni Çağırıyor!
Haberler » Güncel » Şehrin Lezzetleri Seni Çağırıyor! - Haber

Şehrin Lezzetleri Seni Çağırıyor!

Geleneksel olarak düzenlenen İstanbul Lezzet Festivali 8.yılında 16 Eylül Çarşamba günü lezzet meraklılarını Kemer Country Club'da bir kez daha buluşturuyor.

Şehrin Lezzetleri Seni Çağırıyor!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Club'ın ev sahipliği yaptığı 'un en iyi mekanlarının ve firmalarının yiyecek-içecek sunumlarını yapacakları, en lezzetli tatlarını konuklarıyla paylaşacakları festivale yaklaşık 2 bin kişinin katılması bekleniyor.

Şehrin önde gelen mekân, marka ve firmalarının yiyecek-içecek sunumu yapacağı festivalde en iyi restoranlar, beş yıldızlı oteller, barlar ve cafelerin birbirinden lezzetli ikramları sunulacak. Bu yıl festivalin gelirinin ihtiyaç sahipleri ve engelli bireylerin eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına katkı sağlayan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği'ne bırakılacağı bu çok özel organizasyona şarkıcı Bengü, vereceği konserle renk katacak.

Her yıl olduğu gibi İstanbul'un eşsiz lezzetlerini ve en gözde mekânlarını aynı çatı altında buluşturan İstanbul Lezzet Festivali, konuklarına gün boyu sınırsız bir yeme-içme şenliği sunacak.

Türk ve Dünya mutfaklarından çeşitli lezzetleri tatmak ve canlı müzik keyfini yaşamak için Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği'ne katkı sağlayacak misafirler, Lezzet Festivali biletlerini Kemer Country Club'dan temin edilebilecek.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler