Şehrin Göbeğinde Develi Reklam

Şehrin Göbeğinde Develi Reklam

Kocaeli İzmit'te Bir İşyeri Sahibi Açılışını Yapacağı İşyerini Tanıtmak İçin İzmit'in En İşlek Yerinde Deve Yürüttü.

Şehrin Göbeğinde Develi Reklam

Kocaeli İzmit'te bir işyeri sahibi açılışını yapacağı işyerini tanıtmak için İzmit'in en işlek yerinde deve yürüttü.

Develerin her 2 tarafına astığı bez afişlerle el ilanı dağıtan işletme sahibi Giydiği elbiselerle de halkın dikkatini çekmeyi başardı. Yürüyüş zabıtaların develere el koyması ile son buldu.

Kocaeli'nin merkez ilçesi İzmit'te bir işletme sahibi yeni açacağı işyerinin tanıtımını yapmak için İzmit'in göbeği olan Yürüyüş Yolu'nda develerle birlikte yürüdü.

Develerin her iki tarafına astığı bez afişlerle ilginç görüntüler ortaya çıkartan işletme sahibi bu arada el ilanlarını dağıtmayı da ihmal etmedi. 3 kişinin Karagöz ve Hacivat kıyafetleri giydiği tanıtım yürüyüşünü meraklı gözlerle izleyen vatandaşlar çocukların Yol boyunca develerin arkasına takılmasına engel olamadı.

El ilanı dağıtan işyeri sahibinin yürüyüşü zabıtalar tarafından sonlandırılırken Zabıtalar el ilanı dağıtılmasının Kabahatler Kanunu'na göre yasak olduğunu ve sorumlu kişiye 3 bin YTL'ye kadar ceza kesilebileceğini belirtti.

El konulan develer Belediye Binası önünde getirilirken, sahibi gelene kadar bina önünde bekleyen develer farklı görüntüler meydana getirdi.

Kaynak: CHA