Şehitlikler Türk Bayrağıyla Donatıldı

Şehitlikler Türk Bayrağıyla Donatıldı

Samsun'da, 18 Mart Şehitler Günü Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 92. Yıldönümü Nedeniyle Şehitlikler, Türk Bayrağı ile Donatıldı.

Şehitlikler Türk Bayrağıyla Donatıldı
17.03.2007 16:47 | Son Güncelleme: 17.03.2007 16:47

Samsun'da, 18 Mart Şehitler Günü Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 92. yıldönümü nedeniyle şehitlikler, Türk bayrağı ile donatıldı.

18 Mart Şehitler Günü Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 92. yıldönümü nedeniyle Samsun Garnizon Komutanlığı, Asri mezarlıkta bulunan şehitler kabristanlığında bulunan şehit mezarlarının başına Türk bayrağı dikti. Şehitlik, asılan onlarca Türk bayrağıyla adeta al renge boyandı. Her şehidin başında bulunan Türk bayrağı, gurur tablosu oluşturdu. Şehit yakınları da şehitlikte yakınlarının başında dua etti. Ağırlıklı olarak anne ve babalar çocuklarının başında gözyaşı dökerken, çocuklarda şehitlikte büyüklerinin yanında oldu. Bu arada, Türkiye genelinde olduğu gibi Samsun'da çeşitli anma programları ve etkinlikler tertip edildi.

(MD-SA-ÖK-Y)

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title