Şehitlere Vefa

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası(tso), Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık İlçelerinde Bulunan Şehit Mezarlarındaki Bayrak Direklerini Yeniden Boyattı. Konuyla İlgili Bilgi Veren Çarşamba Tso Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kefeli, "2002 Yılında Aldığımız Karar Gereği Yapmış Olduğumuz Çalışmalar Sonucunda, Görev Alanımız Olan Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık İlçelerindeki 32 Şehidimizin Mezarına Stan...

Şehitlere Vefa
27.08.2007 17:52 | Son Güncelleme: 27.08.2007 17:52

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası(TSO), Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerinde bulunan şehit mezarlarındaki bayrak direklerini yeniden boyattı. Konuyla ilgili bilgi veren Çarşamba TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kefeli, "2002 yılında aldığımız karar gereği yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda, görev alanımız olan Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerindeki 32 şehidimizin mezarına standart ölçülerde bayrak direkleri diktirmiş ve bayraklarında taktırmıştık. O tarihten bu yana da her yıl 2 defa yıpranan bayraklarını değiştirmiştik. Bu yıl ise paslanan bayrak direklerini yeniden boyattık ve bayraklarını da değiştirdik. Çarşamba TSO olarak yapmış olduğumuz bu çalışmalarla şehitlerimize olan vefa borcumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna şehit düşen evlatlarımız için ne yapsak azdır" dedi.

(SAM-SA)

27.08.2007 17:45 TSİ

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title