Şehit Haberleri

Şehit haber, Şehit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şehit - 18.06.2021
Şehit - 18.06.2021
Son dakika haberi: BERKİN ELVAN'IN ÖLDÜRÜLMESİNE İLİŞKİN DAVADA KARAR AÇIKLANACAK
SANIK POLİS: "YÜZDE 30 BENZERLİK ÜZERİNE BU KİŞİ VURDU DENDİ" Sanık polis F.D. ise son savunmasında, "Baştan beri çok konuşmadım. Konuşma gereği duymadım. Karşı tarafın iddialarını ispatlaması gerekiyordu hala ispatlamadılar. Yüzde 30 benzerlik üzerine bu kişi vurdu dendi, sanık koltuğuna oturdum tabiri caizse. İçişleri Bakanlığı'nın verdiği toma görüntüleriyle dava bu aşamaya geldi. Bu dava uğrunda bir avukatın kendi rızasıyla öldüğü söylendi. Bu dava uğrunda çalışan savcımız da makamında DHKP-C'li teröristlerce şehit edildi.
Şehit - 18.06.2021
Muğla'da 1 polisin şehit olduğu, 1 polisin yaralandığı silahlı saldırıyla ilgili 16 zanlı gözaltına alındı
Muğla'nın Bodrum ilçesinde takip ettikleri kişilerin silahla ateş açması sonucu 2 polis memurundan birinin şehit olması birinin yaralanmasıyla ilgili 16 şüpheli yakalandı.
Şehit - 18.06.2021
Rektör Demir, ikinci öğrenci kafilesini Çanakkale ve Ankara'ya uğurladı
Öğrencilerde "Bürokrasiyi Tanıma ve Tarih Bilinci Oluşturma" amacıyla düzenlenen geziye katılan öğrencileri uğurlama törenine konuşan Rektör Demir, "Öğrencilerimiz Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa, Aydın, Balıkesir, Çanakkale'ye gidecekler. Öğrencilerimiz ile birlikte Çanakkale'de şehitlerimizi hep beraber yad edeceğiz.
Şehit - 18.06.2021
Günlük Faaliyet Planı
AHMET TANER KIŞLALI CAD. Yapılacak İş "ÖNERLER MAH. 305 ADA 2 PARSEL-316 ADA 1 PARSEL-VE ŞEYHSİNAN MAH. 380 ADA 1 PARSEL-381 ADA 2 PARSELLERİN YOL KOTU TUTANAKLARININ HAZIRLANMASI ŞEHİT İRFAN ATASAYAR CAD. -ZİYABEY CAD. -İNCİÇİÇEĞİ SOKAK -MEMDUH ŞEVKET ESENDAL CAD.
Şehit - 18.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 14 Şubat 2021, 17: 23 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, katıldığı bir televizyon programında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak kent ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Programın ilk dakikalarında Irak'ın Gara bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen 13 vatandaş için baş sağlığı dileklerini ileten Savaş, "Bölgede yapılan operasyonlar ülkemizin huzur ve selameti için yapılıyor.
Şehit - 18.06.2021
17 Haziran 2021 Haberleri
17 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Şehit - 17.06.2021
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Açılış, Temel Atma ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Karabük'e Geldi.
Protokol konuşmalarının ardından Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ile protokol üyeleri tarafından; Safranbolu Kanuni Ortaokulu, Kardemir Kız İmam Hatip Lisesi, Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM), Harmanlar Ortaokulu, Şehit Barış Efe İmam Hatip Ortaokulu ve Yenice İmam Hatip Ortaokulunun açılışı yapılarak Şehit Metin Arslan İlkokulunun temeli atıldı.
Şehit - 17.06.2021
Vali Çakır'a Ziyaretler
Şehit Komando Er Yüksel Yılmaz, Şehit Polis Memuru Uğur Yıldız ve Malul Gazi Hasan Küçük'ün aileleri, Valimiz Sayın Avni Çakır'ı ziyaret ettiler.
Şehit - 17.06.2021
Valimiz Sayın Yavuz Selim Köşger, Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 39. Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
Bu doğrultuda 7 gün 24 saat göreve hazır olan Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 39'uncu kuruluş yıl dönümünü en iyi dileklerimle kutluyor, milletimizin huzur ve güveni ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını esirgemeyen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnet ile anıyorum.
Şehit - 17.06.2021
Trabzon'da Şehit Eren Bülbül Kütüphanesi'nin açılışı yapıldı
Trabzon'un Ortahisar ilçesindeki Aydınlıkevler İmam Hatip Ortaokulu'nda oluşturulan kütüphaneye şehit Eren Bülbül'ün ismi verildi.
title