Şehit Haberleri

Şehit haber, Şehit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şehit - 19.06.2021
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Babalar Günü mesajı Açıklaması
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, babaların birer fedakarlık timsali olduğunu belirterek, "Türk iş dünyası adına başta şehit babaları olmak üzere, kıymetli babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyorum.
Şehit - 18.06.2021
Büyükşehir Belediyesinden Babalar Gününe Özel Program
Malatya Büyükşehir Belediyesi 'Babalar Günü'ne özel bir dizi etkinlikler gerçekleştirecek. Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Şehit Babaları ile birlikte Şehitlik ziyareti, Gençlik Merkezi Üyeleri ile birlikte 'Vefa Konağı'nı ziyaret edecek.
Şehit - 18.06.2021
Şehit - 18.06.2021
Son dakika haberi: BERKİN ELVAN'IN ÖLDÜRÜLMESİNE İLİŞKİN DAVADA KARAR AÇIKLANACAK
SANIK POLİS: "YÜZDE 30 BENZERLİK ÜZERİNE BU KİŞİ VURDU DENDİ" Sanık polis F.D. ise son savunmasında, "Baştan beri çok konuşmadım. Konuşma gereği duymadım. Karşı tarafın iddialarını ispatlaması gerekiyordu hala ispatlamadılar. Yüzde 30 benzerlik üzerine bu kişi vurdu dendi, sanık koltuğuna oturdum tabiri caizse. İçişleri Bakanlığı'nın verdiği toma görüntüleriyle dava bu aşamaya geldi. Bu dava uğrunda bir avukatın kendi rızasıyla öldüğü söylendi. Bu dava uğrunda çalışan savcımız da makamında DHKP-C'li teröristlerce şehit edildi.
title