Şehit ve Gazi Ailelerine İftar
Haberler » Güncel » Şehit ve Gazi Ailelerine İftar - Haber

Şehit ve Gazi Ailelerine İftar

Bafra Büyük Park'ta düzenlenen iftar yemeğine Milletvekili Tülay Bakır, Kaymakam Ali Katırcı, Garnizon Komutanı Serdal Şahin, Belediye Başkanı Zihni şahin, Emniyet Müdürü Abdullah Yahşi, gazi ve şehit aileleri dernek başkanları, gazi ve şehit...

Şehit ve Gazi Ailelerine İftar

AK Parti Samsun Milletvekili , 'da şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği verdi

Bafra Büyük Park'ta düzenlenen iftar yemeğine Milletvekili Tülay Bakır, Kaymakam , Garnizon Komutanı Serdal Şahin, Belediye Başkanı Zihni şahin, Emniyet Müdürü Abdullah Yahşi, gazi ve şehit aileleri dernek başkanları, gazi ve şehit aileleri ile yakınları katıldı. Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Bafra Şube Başkanı Mümine Ersin, Milletvekili Tülay Bakır'a teşekkür ederek çiçek verdi.

Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Böyle bir geceyi düzenlediği için Sayın Vekilimize bütün Bafralılar adına teşekkür ediyorum" dedi.

Kaymakam Ali Katırcı da, "Bizleri şehit ailelerimizle bir araya getirdi, buna vesile oldu. Sayın Milletvekilimizin bu hassasiyetinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum, kutluyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır da yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi. Bakır, "Bütün amacım birlikte iftar yapmaktı" şeklinde konuştu. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler