Şehit Polis Çelik, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Haberler » Güncel » Şehit Polis Çelik, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor - Haber

Şehit Polis Çelik, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Ataşehir Motorize Polis Timleri Amirliği'nde görevli şehit polis memuru Muhammet Emin Çelik (21), son yolculuğuna uğurlanıyor.

Şehit Polis Çelik, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Motorize Polis Timleri Amirliği'nde görevli şehit polis memuru Çelik (21), son yolculuğuna uğurlanıyor.


Dün akşam soyunma odasında doldurt-boşalt yaparken silahın kazaen ateş alması sonucu şehit olan polis memuru Çelik için Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi.


Törene şehit polisin annesi Nurgül Çelik ile babası 'in yanı sıra aile yakınları, 1. Ordu Harekat Kurmay Yar. Başkanı Tuğgeneral Eyyüp Gürler, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan, Ataşehir Müftüsü Şakir Pinal ve meslektaşları katıldı.


Törende şehit polis için saygı duruşu ve Çelik'in öz geçmişinin okunmasının ardından Ataşehir Müftüsü Pinal tarafından dualar okundu. Şehidin annesi Nurgül ve babası Mustafa Çelik, törende zorlukla ayakta durdu.


Şehit polis Çelik'in Türk bayrağına sarılı cenazesi törenin ardından toprağa verilmek üzere 'e götürüldü. Çelik'in naaşı yarın öğle vakti Gaziantep'teki Bahattin Nakiboğlu Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Şehit Kamil Asri Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Kaynak: AA