Şehit Polis Ailelerine İftar Yemeği

Şehit Polis Ailelerine İftar Yemeği

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Tarafından Şehit Polis Ailelerine İftar Yemeği Verildi.

Şehit Polis Ailelerine İftar Yemeği

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından şehit polis ailelerine iftar yemeği verildi.

Emniyet Müdürlüğünün yemekhanesindeki iftara, İstanbul Valisi Muammer Güler'in eşi Neval Güler, yurt dışında bulunan İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın eşi Hülya Cerrah, emniyet müdür yardımcılarının eşleri ve şehit polis aileleri katıldı.

Yemekte konuşan Hülya Cerrah, ''Şehitlerimizin arkasından ne kadar dua etsek azdır. Onların sayesinde biz rahat bir şekilde yaşıyoruz. Şehit ve gazilerimiz emniyet camiamızın göz bebeğidir'' dedi.

Emniyet teşkilatının, şehit yakınları ve gazilerin her sorununda yanında olacağını anlatan Cerrah, ''Tüm emniyet personeli, halkımızın daha huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşaması için çaba gösteriyor. Bu uğurda şehit oluyor. Bu kutsal gecede birlikte olmaktan mutluluk duydum'' diye konuştu.

Vali Güler'in eşi Neval Güler de şehit ailelerinin yalnız olmadığını ve beklentilerinin devlet tarafından karşılandığını ifade etti.

Emniyet Müdürlüğünün araçlarıyla evlerinden alınan aileler, yemeğin ardından kendilerine verilen erzak kolileriyle evlerine götürüldü.