Şehit Er Mehmet Akkan Mezarı Başında Anıldı

Şehit Er Mehmet Akkan Mezarı Başında Anıldı

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şubesi, Bedir Efendi Hafızlık Kur'an Kursu Derneği ve Elbistan Din Görevlileri Derneği tarafından başlatılan Şahadet Günü programı kapsamında, Şehit Piyade Er Mehmet Akkan...

Şehit Er Mehmet Akkan Mezarı Başında Anıldı

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şubesi, Bedir Efendi Hafızlık Kur'an Kursu Derneği ve Elbistan Din Görevlileri Derneği tarafından başlatılan Şahadet Günü programı kapsamında, Şehit Piyade Er Mehmet Akkan mezarı başında anıldı.

11 Haziran 1993 tarihinde Hakkari'de teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Piyade Er Mehmet Akkan, Gariplik Mezarlığında ailesi ve sevenleri tarafından bir kez daha anıldı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şube Başkanı Ubeydullah Erbilen, Garnizon Komutanı Kurmay Binbaşı İbrahim Yazıcı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ertuğrul Sönmez ile yönetimi, sivil toplum örgütlerinin katıldığı anma programında, Şehit Piyade Er Mehmet Akkan için dualar okundu.

Şehit Piyade Er Mehmet Akkan'ın babası Mustafa Akkan, oğlunun şahadet gününde kendisini ve ailesini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. - KAHRAMANMARAŞ