Şef Haberleri

Şef haber, Şef son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şef - 15.7.2020
ABD'den Wagner grubunun başındaki Prigozhin'e yönelik yeni yaptırımlar
Pompeo, Hong Kong ve Tayland merkezli şirketler ve kişilerin de yaptırım listesine alındığını ve bu kişilerin 2018-2019 yıllarında Prigozhin'in çıkarına 7,5 milyon doları aşan mali işlem yaptıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Prigozhin'in Sudan'daki rolü, Sudan'ın eski Cumhurbaşkanı Ömer el Beşir gibi otokratik rejimlerin devamını desteklemek için Rusya'nın paramiliter operasyonları ile doğal kaynakların sömürülmesi arasındaki etkileşimi ortaya koymaktadır. Bugün attığımız adımlar, Prigozhin ve destekçilerinin, Sudan'da kargaşayı kışkırtma ve demokratik reformları baltalama çabalarını kısıtlayacaktır." Wagner grubu Kremlin Sarayı'nın yemek işini yönettiği için "Şef" lakabıyla anılan Yevgeny Prigozhin'e ait güvenlik şirketi Wagner grubu, Suriye, Ukrayna, Libya ve Afrika ülkelerinde paralı askerlerinin faaliyetleriyle tanınıyor.
Şef - 13.7.2020
"15 Temmuz Destanı" Külliye'den senfonik konser ile dünyaya duyurulacak
Ünlü besteci Fahir Atakoğlu'nun notalara döktüğü "15 Temmuz Destanı" isimli senfonik eser, Şef Cemi'i Can Deliorman'ın yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Devlet Çoksesli Korosu tarafından seslendirilecek.
Şef - 10.7.2020
LoftElia Restaurant Bodrum Loft'ta açıldı
LoftElia Restaurant'ın başında, aynı zamanda İstanbul Karaköy'de eşsiz lezzetleriyle önemli bir müdavim kitlesine sahip Mürver Restaurant'ı da eşzamanlı olarak yöneten Şef Yılmaz Öztürk bulunuyor.
Şef - 6.7.2020
Dünyaca ünlü İtalyan besteci Ennio Morricone hayatını kaybetti
Başbakan Giuseppe Conte, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Şef Ennio Morricone'nin sanatsal dehasını ve onu her zaman minnetle hatırlayacağız.
Şef - 3.7.2020
İŞKUR personeli pandemi sürecinde özverili çalışmalarının karşılığını bekliyor
Bu dokunuşlarla ilgili olarak ise Kuvvet şu taleplerde bulundu: "Bunlar öncelikle bir destek ödemesi yapılmasıdır. Destek ödemesi; bu süreçte her türlü fedakarlığı göze alan kamu çalışanı İŞKUR personeline; iş güçlüğü zammı verilmesi yerinde olacaktır. İş güçlüğü zammı; 1 martta-1 Temmuz'a kadar geçen süre zarfında belli bir kat veya oranda ve dişe dokunur bir ödeme yapılması hem yasal hem de vicdani olacaktır. İŞKUR personelinin öncelikli taleplerinden biri olan kurum içi İş ve meslek danışmanlığı (İMD) alımının bir an önce kendi illerinde atanacak şekilde gerçekleştirilmesidir. Ayrıca görevde yükselme sınavı açılması beklenmektedir. 2020 yılının sonunda Eylül - Aralık ayları içerisinde Türkiye İş Kurumu bünyesinde bulunan boş bulunan şef, eğitim uzmanı, muhasebeci, şube müdürü gibi kadrolara görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları yapılmasını talep ediyoruz.
Şef - 3.7.2020
İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası açık hava konserlerine başladı
Şef Hasan Niyazi Tura yönetiminde, Özgecan Günöz'ün başkemancı olarak sahne aldığı etkinlikte, Johann Sebastian Bach'ın 3.
Şef - 27.6.2020
Libya basını: AFRICOM ve Libya hükümeti iş birliğine devam ediyor
Kremlin Sarayı'nın yemek işini yönettiği için "Şef" lakabıyla anılan Yevgeny Prigozhin'e ait güvenlik şirketi Wagner grubu, Suriye, Ukrayna, Afrika ülkelerinin yanı sıra özellikle Libya'da paralı askerleri ve siyasi faaliyetleriyle tanınıyor.
Şef - 26.6.2020
ABD, Libya'daki petrol üretimine Rus "Wagner" müdahalesinden endişeli
Kremlin Sarayı'nın yemek işini yönettiği için "Şef" lakabıyla anılan Yevgeny Prigozhin'e ait güvenlik şirketi Wagner grubu, Suriye, Ukrayna, Libya ve Afrika ülkelerinde paralı askerleri ve siyasi faaliyetleriyle tanınıyor.
Şef - 26.6.2020
Libya Ulusal Petrol Kurumu, Şerare Petrol Sahası'na "yabancı paralı askerlerin" girmesinden kaygılı
Hafter saflarında Wagner'in paralı askerleri Kremlin Sarayı'nın yemek işini yönettiği için "Şef" lakabıyla anılan Yevgeny Prigozhin'e ait güvenlik şirketi Wagner grubu, Suriye, Ukrayna, Libya ve Afrika ülkelerinde paralı askerleri ve siyasi faaliyetleriyle tanınıyor.
Şef - 19.6.2020
Türkiye'nin seçkin 7 tenoru ilk kez aynı sahnede buluşacak
Aryaların ve Napoliten şarkıların söyleneceği gecede sanatçılara, Şef Antonio Pirolli yönetimindeki Antalya Devlet Opera ve Balesi Orkestrası eşlik edecek.
Şef - 16.6.2020
CSO Şefliğine genç şef Cemi'i Can Deliorman getirildi
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Şefliğine, orkestranın Yardımcı Şefliğini yürüten Cemi'i Can Deliorman getirildi.
Şef - 16.6.2020
ABD'den Libya'da Rus Wagner şirketine mensup 2 bin paralı askerin savaştığı tahmini
Hafter güçlerinin destekçisi Rus Wagner şirketi Kremlin Sarayı'nın yemek işini yönettiği için "Şef" lakabıyla anılan Yevgeny Prigozhin'e ait güvenlik şirketi Wagner grubu, Suriye, Ukrayna, Libya ve Afrika ülkelerinde paralı askerleri ve siyasi faaliyetleriyle tanınıyor.
Şef - 16.6.2020
Mezopotamya'nın en eski buğday tohumundan 560 ton rekolte bekleniyor
Çiftçilerden talep yüksek Proje koordinatörü şef Ebru Baybara Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sene 17 çiftçinin 1400 dönüm araziye ektikleri buğdaydan dönüm başına 400 kilogram ürün beklediklerini söyledi.
Şef - 12.6.2020
Türk mutfağının lezzetleri, Akdeniz'in ödüllü şeflerini bir araya getirdi
Akdeniz ülkelerinin en ünlü 12 şefi, İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen projeyle Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini online olarak dünya genelindeki takipçileriyle buluşturuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şef Haberleri | Şef Haber - Haberler - Sayfa 5 - Şef haberleri, son dakika şef haber ve gelişmeleri burada. Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın acı günü! Babasını son yolculuğuna uğurladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 16:35:58. #1.15#
title