SEDAT PEKER HABERLERİ

Sedat Peker haber, Sedat Peker son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sedat Peker - 28.05.2021
Son dakika haber! SEDAT PEKER SUÇ ÖRGÜTÜ OPERASYONUNDA ADRESLERİNDE BULUNAMAYAN 3 KİŞİ BUGÜN GÖZALTINA ALINDI
Son dakika haberler: SEDAT Peker Suç Örgütü'ne yapılan operasyonlarda adreslerinde bulunamayan kişilere yönelik bugün İstanbul ve Çanakkale'de eş zamanlı operasyon düzenlendi.
Sedat Peker - 28.05.2021
27 Mayıs 2021 Haberleri
27 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Sedat Peker - 27.05.2021
Soylu, Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerinin Belirlenmesi Komisyonu'nda milletvekillerinin sorularını cevapladı Açıklaması
Kendisine sunulan toplam 5 bin soru önergesi arasında, organize suç çetelerine ilişkin 4 soru önergesinin yer aldığını belirten Soylu, şöyle devam etti: "Diyeceksiniz ki 'Siz şu organize suç çetesini kolladınız, muhafaza ettiniz. Şunu yaptınız, bunu yapmadınız.' Bir tek örnek vereceksiniz. Benim yanımdaki arkadaşlar diyor ki 'Sizin niye bu kadar titiz davrandığınızı, bizi sürekli niye uyardığınızı şimdi anlıyoruz.' Biz intikam alınacak adamlarız. Çünkü bu ülkeyi, başka bir noktaya getirmeye çalışıyorlardı. Niye intikam alınacak adamlarız? Bu ülkeyi terörün vesayeti altında devam ettirmek istediler. Müsaade etmedik. Vallahi sizin çocuklarınız, bizim çocuklarımız, gelecekteki nesillerimiz adına müsaade etmedik." "Diyelim ki ben gittim..." Cumhuriyet tarihinin en büyük uyuşturucu ve suç geliri operasyonu olan Bataklık Operasyonu'nu hatırlatan Soylu, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bataklık Operasyonu'nun başındayız. Operasyon 300-400 milyonla başladı. Bir tarafta uluslararası bir kaçakçı, uyuşturucu baronu Çetin Gören var, diğer tarafta da yıllarca bu işi yapan Nejat Daş denilen bir adam var. Bunun önemi ne, biliyor musunuz? Diyelim ki adamı bir ton uyuşturucuyla yakalayabilirsiniz ama adamın para ilişkilerini yakalayamazsınız. Uyuşturucunun sıkıştığı en önemli problemlerden biri para ilişkileridir. Biz mali suçlarda yakaladık. Olmayacak bir şeyi becerdik. Meselede FETÖ ağı, Sedat Peker, Çetin Gören ve Nejat Daş var.
Sedat Peker - 27.05.2021
Bakan Soylu: 'Git müracaat et' diyen görevden alınmayla karşı karşıyadır (2)
'BİZ İNTİKAM ALINACAK ADAMLARIZ' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM Kadına Karşı Şiddetin Sebeplerinin Araştırılması Komisyonu'nda milletvekillerinin sorularını yanıtladı. Süleyman Soylu, yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker'in kendisine yönelik sosyal medya hesaplarından yayınladığı iddialara ilişkin "Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktır.
Sedat Peker - 27.05.2021
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Sedat Peker hakkında yakalama emrine konu kimlik bilgilerinin MERNİS'e göre düzenlendiğini açıkladı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, organize suç örgütü elebaşı şüpheli Sedat Peker hakkında yürütülen soruşturma kapsamında, yakalama emrine konu kimlik bilgilerinin, Merkezi Nüfus İdare Sistemi (MERNİS) kayıtlarındaki ad/soyadı bilgilerine göre otomatik olarak düzenlendiğini bildirdi.
Sedat Peker - 27.05.2021
Suç örgütü elebaşı Sedat Peker'e "DHKP-C tehdidi" bahanesiyle verilen koruma kararı belgelerinde FETÖ izi tespit edildi.
Suç örgütü elebaşı Sedat Peker'e "DHKP-C tehdidi" bahanesiyle verilen koruma kararı belgelerinde FETÖ izi tespit edildi.
Sedat Peker - 27.05.2021
Organize suç örgütü elebaşı Peker hakkında yakalama kararı çıkarıldı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Sedat Peker - 27.05.2021
Son dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Son dakika haberleri: Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Sedat Peker - 26.05.2021
AK Parti'li Çelik: MYK, iddiaları en güçlü şekilde reddetmektedir
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili, "AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu bey ve eski Başbakanımız Binali Yıldırım beyle ilgili bu iddiaları en güçlü şekilde reddetmektedir.
Sedat Peker - 26.05.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (3)
"Bazı gazeteciler suç örgütü elebaşı olarak bilinen şahsın (Sedat Peker) çeşitli mitingler yaptığını ve daha önce AK Parti'den övgüler topladığını iddia ediyor.
Sedat Peker - 26.05.2021
AK Partili Özşavlı, PKK eridikçe HDP'nin de eridiğini söyledi
Suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili, "Bu oyun ilk defa oynanmıyor" değerlendirmesinde bulunan Özşavlı, hedefin, aslında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.
Sedat Peker - 26.05.2021
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Oluç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, organize su örgütü elebaşı Sedat Peker'in iddialarından oluşan videoların milyonlarca insanın konusu haline geldiğini ifade etti.
Sedat Peker - 26.05.2021
25 Mayıs 2021 Haberleri
25 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sedat Peker Haberleri | Sedat Peker Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Sedat Peker haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sedat Peker kimdir, hayatı ve biyografisi. Sedat Peker Berat Albayrak, Murat Sancak'ın evinde kalıyor iddiasında bulundu! Sancak'tan
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 03:39:38. #1.15#

title